Lublaň – Žilina 4:1 (kon.) | Lublaň – Žilina 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Cracovia – Banská Bystrica 1:6 (kon.) | Třebíč – Jihlava 3:4 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 0:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Jastrzębie 5:1 (kon.) | HC Slovan – Kuopio 2:1 (po s.n.) | Kadaň – Písek 6:2 (kon.)
Klášterec nO – Litoměřice 1:2 (po s.n.) | K. Vary – Ústí n/L 3:4 (kon.) | Havířov – Opava 9:4 (kon.)
Šumperk – Osvětim 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Karviná (Baník) 3:3 (kon.) | Zvolen – Chomutov 2:3 (kon.)
Ciarko – Bardejov 3:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Aksam Unia Osvětim
Čtvrtek 11.08.2011, 18:00 • ZS Šumperk • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý den vážení hokejový fanoušci. Dnes na led nastoupí týmy Šumperka a Osvětimi. V úterý si tyto týmy změřili síly na ledě právě dnes hostujícího týmu.Draci tento tým porazili 6:4 a dnes je čeká odveta. V Osvětimi jednoznačně zářil Lukáš Říha, který se podílel na všech čtyřech branek polského týmu. Na straně Draků Michal Velecký vstřelil dvě branky a je stále velkou oporou šumperského týmu. Bohužel dnes do zápasu nenastoupí, protože je nemocný.V brance Šumperka se objevil v bráně i Petr Misiorz, který vystřídal Tomáše Štůralu na záverečných 29 minut.

Salith Šumperk: Štůrala (Misiorz) - Navrátil, Brunec, Skomal, Křetínský, Hulva, Haas, Cink, Matějka, Červenka, Holík, Ondráček, Drtil T., Vrána, Novotný, Vrdlovec, Sedlák, Plášek, Tesařík, Bokroš, Bartoš, Pohl, Zacpálek, Meluzín, Geweise

Unia Osvětim: Witek (Zborowski) - Noworyta, Zatko, Říha, Tabaček, Modrzejewski, Gabrys, Klys, Jaros, Procházka, Lopuski, Polacarz, Cinalski, Valusiak, Kowalowka S., Wojtarowicz, Urbanczyk, Kowalowka A., Radwan, Sewczyk, Piotrowicz

Rozhodčí: Přikryl - Matěj, Šedina.

Hokejisté jsou na ledě.

Chvilka zdržení, protože s brankou Tomáše Štůraly není něco v pořádku.

00:01

00:40
    Miroslav Zatko ohrozil Štůralu, ale trefil ho pouze do hrudě.

01:22
    Adrian kowalka, teď trefil horní tyč Štůralovy klece.

02:00
    Mikolaj Lopuski dvě minuty za hákování.

02:30
    Osvětim se osvobozuje.

02:45
    Radwanski zahrozil, ale trefil Štůralův beton.

02:54
    Karel Plášek dostane dvě minuty za hákování.

03:06
    Draci právě vstřelili branku!
    JAN MATĚJKA protlačil za gólmana střelu Jakuba Hulvy a je z toho první branka zápasu. Asistence: Jakub Hulva, Jan Pohl.

04:00

04:54

05:06
    Piotrowicz minul těsně klec brankáře Štůraly.

05:45
    Jakub Radwan teď předvdl jeho hokejový úm. Teď dal zabrat Tomášovi Štůralovy, ale brankář Draků všechny tři jeho střely vychytal.

06:40
    Lukáš Říha jel sám na Štůralu, ale ten vychytal koncem hole tento únik!

07:30
    Jerzy Gabrys teď vystřelil pěknou ránu, ale Štůrala koncem betonu vychytal!

07:58
    Draci jsou v pásmě hostujícího celku.

08:09
    Martin Novotný vystřelil od modré, ale Zborowski vychytal jeho střelu.

08:54
    Valusiak v rohu kluziště bojuje s Danielem Vrdlovcem. Vše se odehrává v dračím pásmě.

09:45
    Szymon Urbanczyk vystřelil do Štůraly, ten chytá a rychle rozehrává.

10:27
    Modrzejewski hledal volného spoluhráče na druhé straně, ale jeho přihrávku skěle zblokoval kapitán Aleš Holík.

11:25
    Říha teď minul těsně bránu.

11:34
    Bokroš vystřelil, ale jeho střela letěla nad bránu Zborowski.

12:09
    Marcin Jaros napálil puk do Štůraly, vhazovat se bude po jeho levici.

12:15
    Lopuski od modré vyzkoušel Štůralovu pozornost, ale domácí gólman je pozorný.

12:48
    Lukáš Vrána vystřelil z mezikruží, ale Witek jeho střelu chytil, div že jí nepustil.

13:15
    Jan Tesařík vystřelil od modré, ale jeho krásná střela končí na vyrážečce osvětimského gólmana.

13:25
    Právě Jan Tesařík si půjde sednout na dvě minuty za podražení.

13:52
    Miroslav Zatko vystřelil od modré, Štůrala vyrazil a domácí měli štěstí, že Cinalski netrefil puk ideálně, který končí o milimetry mimo.

15:10
    Domácí, ale skvěle brání přesilovku hostů.

15:25

15:50
    Hra se odehrává ve středním pásmu.

15:58
    Petr Valusiak dostane dvě minuty za hákování.

16:30
    Chyba v obraně domácích a Tabaček s Říhou jeli pouze na jednoho obránce, naštěstí Tabačkova přihrávka se nepovedla a Říha tedy netrefil.

17:57
    Holíkovo nahození se nepovedlo a Osvětim vyhazuje.

17:58

18:51
    Jan Tesařík těsně minul branku Witka.

19:25
    Tomáš Sedlák netrefil prázdnou branku!

19:52
    Martin Novotný napálil puk do brankáře Witka.

19:53
    Adrian Kowalowka dostane dvě minuty za hákování.

19:58
    Od modré čáry těsně minul Ondráček.

20:00

Tomáš Štůrala jednoznačně podržel v této třetině domácí. hosté hrají skvěle a nebýt domácího gólmana, tak to potvrdili i na celkovém skóre zápasu. Jedinnou branku zápasu zatím vstřelil Jan Matějka, který se trefil zatím ve všech utkání Draků. Další třetina začne za 12 minut.

20:01

Omlouváme se za technické problémy, které nastaly.

24:49
    VLADIMÍR CINK dorazil za brankovou čáru střelu Martina Bartoše. Tak tak, že puk přeletěl čáru. Asistence: Martin Bartoš.

25:58
    Osvětim právě vstřelila branku!
    Protiútok Osvětimi končí brankou. Lukáš Říha přihrál MIROSLAVU ZATKOVI a ten zakončil za Misiorze. Asistence: Lukáš Říha.

31:30
    Právě běží 32. minuta utkání. Toto utkání je zatím velmi svižné, oba týmy mají energii, jsou rychlý a gólmanům dávají co proto.

33:11
    Petr Misiorz, který vystřídal Tomáše Štůralu, před 2. třetinou, předvedl krásný zákrok lapačkou.

33:56
    Martin Bartoš trefil ve stoprocentní šanci tyč!

35:32
    Ondráček dostane dvě minuty za podražení.

35:46
    Marcin Jaros vystřelil od modré, ale míjí branku.

36:17

37:02
    Dvě minutky za sekání dostane Modrzejwski.

37:32

38:04
    Aleš Holík vystřelil od modré a Haas tečoval, ale trefil pouze tyč brankáře Zborowskiho.

39:00
    Hulva vystřelil, ale úplně vedle.

39:25
    Petr Misiorz nádherně lapačkou vychytal Tabačka.

40:00

Tato třetina, byla velmi zajímavá! Hosty několikrát podržel brankář Krzysztof Zborowski. Draci skórovali, konkrétně Vladimír Cink a za Osvětim Miroslav Zatko. V této třetině připomínám chytal Petr Misiorz místo Tomáše Štůraly. Další třetina začne za 12 minut.

40:01

40:01
    Draci vyhráli buly.

40:20
    Skvělí reflex Misiorze, betonem vyrazil střelu Říhy.

40:38
    Karel Navrátil dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

41:20
    Nádherně Draci zdržují puk. Jezdí s pukem nahoru a dolu a nepustí soupeře k puku.

42:15
    Novotný vyhazuje až k bráně Zborowskiho.

42:22

42:38

43:00
    Matějka nahrál skvěle puk na Vrdlovce, ale ten netrefil odkrytou branku!

03:45
    Zacpálek tvrdou ránou střílí mimo.

44:22
    Haas výborně vypíchl puk a zkazil kombinaci polského týmu.

44:36
    Tomáš Drtil vystřelil, ale mimo branku.

44:59
    Úmyslný ofsajd domácích. Vhazovat se bude před Misiorzem.

45:44
    Střela Navrátila letěla mimo.

45:54
    Ofsajd domácích.

46:16
    Draci hrají dnes výborně a nepouští soupeře, k nějaké vážnější kombinaci.

47:47
    Zacpálek dostal krásnou přihrávku, ale minul.

48:23
    Zakázané uvolnění domácích.

49:10
    Matějka se snažil ujet obráncům, ale ti ho stačili včas dobruslit.

49:48
    Karel Navrátil vystřelil, ale pohotový brankář Zborowski, vytasil vyrážečku a puk skončil v ochranné síti!

50:55

51:25
    Bruncova zblokovaná střela končí v rohu kluziště.

51:55
    Říha stál sám před Misiorzem, ten ale vyrazil tu střelu mimo bránu.

52:18
    Aleš Holík dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

52:25
    Jakub Hulva si zlomil hůl, ale stačil si jí vyměnit.

53:23
    Draci vyhazují puk přes všechny lajny.

53:30
    Špatná rozehrávka a zakázané uvolnění hostů.

54:18

54:22
    Aleš Holík ujel z trestné lavice, ale brankář Zborowski neuvěřitelně vychytal jeho nájezd!

55:00
    Zborowski opět vytasil nádherný zákrok!

55:00
    Sebastian Kowalowka dostane dvě minuty za podražení.

56:57
    Teď měli domácí štěstí, že přihrávka na Gabryse nevišla. JInak by měl Jerzy Gabrys, úplně volný prostor před Misiorzem!

57:00

57:33
    Cink vystřelil, ale osvětimský brankář neměl z jeho střelou sebemenší problémy.

59:30
    Draci jsou v pásmě hostí.

58:44
    Jaros vystřelil, ale puk skončil v ochranné síti.