Wisla Krakov – APOEL 1:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Malmö 4:1 (kon.) | Odense – Villarreal 1:0 (kon.)
Bayern – Curych 2:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Genk 2:1 (kon.)
OB Odense
1:0 (0:0)
Villarreal CF
Středa 17.08.2011, 20:45 • Odense stadion, Odense • Liga mistrů (předkola)

Je konec, Odense svůj domácí boj zvládlo dokonale, protože si do horkého Španělska veze jednobrankový náskok! Gól totiž vstřelil v 84. minutě po chybě Zapaty Andreasen! To je vše, u dalších zápasů Ligy mistrů, na shledanou! (22:35:48)

90
    Sudí nastavuje ještě dvě minuty.

87
    Senna střídá Borja Valeru.

90
    Andreas Johansson vidí za zdržování žlutou kartu.

90
    Lehká střela Bruno Soriana končí v rukavicích Wesselse.

88
    Zapata se snažil napravit svoji chybu, ale hlavou mířil nepřesně.

88
    Centr Marca Rubéna odkopává do horních řad stadionu Traoré.

87
    Naopak Odense mělo šanci navýšit náskok, jenže Kadrii to měl z nulového úhlu velmi těžké. Diego Lopez ale musel na zem.

87
    Španělé jsou zaskočeni vývojem zápasu a nevychází jim žádná kloudná kombinace...

85
    Posila do útočných řad Villarealu. Carlosa Marchenu vystřídá Marco Rubén.

84
    Odense právě vstřelilo branku!
    Tak to se nevidí! V Dánsku vypuká obrovské nadšení, fanoušci mohou děkovat jedinému muži a to je obránce Villarealu Zapata! Ten totiž zkoušel vrátit míč z první brankáři Diegu Lopezovi, ale to mu příliš nevyšlo. K balónu se dostal HANS HENRIK ANDREASEN a nekompromisně posla míč do šibenice - 1:0"

83
    Střídá i Villareal. Javier Camuňas si přijde kopnout na posledních zhruba deset minut, nahradil Nilmara.

82
    Právě nový muž Falk zaváhal u vlastního pokutového území, ale nakonec svoji malou chybu dokázal napravit.

81
    Začneme tedy střídat. Jako první se k tomu odhodlal trenér Odense Henrik Clausen končí, zahraje si Rasmus Falk.

80
    Již se nám u střídaček chystají první střídání na obou stranách, čeká se na přerušení hry.

79
    Oriolova rána pravou nohou končí v rukavici dnes neomylného Wesselse.

78
    Gíslason zkoušel lobem vyslat Kadriiho, míč stihl v poklidu sebrat do náruče brankář Villarealu Diego Lopez.