Poprad – Kölner Haie 2:1 (po pr.) | Poprad – Kölner Haie 2:1 (po pr.)
HK Poprad
2:1 (0:0, 0:1, 1:0)
Kölner Haie
sk Čtvrtek 18.08.2011, 19:00Tatranský pohár

HK Poprad po dramatickom priebehu vyhral svoj úvodný zápas na Tatranskom pohári. Kolín síce otvoril skóre, no na začiatku tretej tretiny vyrovnal Kuľha a vpredĺžení rozhodol Škovira. (21:26:11)

65:00

Rozhodujúci gól dáva Hauner.

Kraft nedal.

Nájazd nepremenil ani Jaspers.

Nedáva ani Richard Rapáč.

Gogulla ani Kuľha nedali.

Za Poprad ide Vaic, a brankár Ziffzer chytá.

Pettinger nedáva. Puk mu v rozhodujúcej chvíli skĺzol z hokejky.

Nasledujú nájazdy podľa reglementu tatranského pohára, tri nájazdy na každej strane.. Prvým exekútorom bude Pettinger.

62:17
    Poprad dal gól!
    Kuľha nahral Suchému, ten prihral MIROSLAVOVI ŠKOVIROVI, ktorý sa nemýli. Asistencie: Radoslav Suchý, Martin Kuľha.

61:46
    Na trestnú lavicu ide Stephens za podrazenie a Poprad bude mať dvojminútovú šancu na strelenie víťazného gólu.

61:40
    Weiss prekorčuľoval celé ihrisko a zakončil backhandom no brankára Melicherčíka neprekvapil.

60:37
    Veľká šanca domáceho Krafta, no ten tesne prestrelil bránu.

Po krátkej prestávke príde na rad päťminútové predĺženie 4 na 4. Poprad vzhľadom na vylúčenie sa bude musieť ešte 31 sekúnd brániť v trojici.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:58
    Už sa nič nestane, rozhodca vykazuje hru do obranného pásma Kolínu a riadny hrací čas sa skončí vyrovnaným stavom 1:1.

59:35
    Poprad sa zatiaľ úspešne bráni 25 sekúnd pred koncom.

59:00
    Od modrej vypálil D´Avers no trafil len Melicherčíka.

58:32
    Presilovka Kolína. Príliš veľa hráčov na ľade v tíme domácich. Na trestnú lavicu si ide sadnúť Malina a šanca pre nemecký tím na rozhodnutie zápasu v závere zápasu.

Valerián Lukačko

Branky a nahrávky: 41. Martin Kuľha (Miroslav Škovira), 63. Miroslav Škovira (Martin Kuľha, Radoslav Suchý) - 32. Charles Stephens (Philip Gogulla)

HK Poprad: Melicherčík (Fedor) - Suchý, Brejčák - Novotný, Fabián - Velebný, Malina - Kramár, Rapáč B.- Škovira, Hlinka, Kuľha- kroták, Gellerstedt, Vaic - Rapáč R., Kraft, Svitana - Paločko, Takáč, Vandas
    Tréner: Ján Jaško

Kölner Haie: Ziffzer (Aus den Birken) - Ankert, D´Aversa, Krupp, Lavallee, Ludemann, Muller, Paiement - Boos, Breitkreuz, Claassen, Gogulla, Hauner, Jaspers, MacKay, Ohmann, Pettinger, Riefers, Stephens, Tripp, Weiss

Rozhodčí: Grečko - Snašel,