Mannheim – Pardubice 1:0 (kon.) | Kärpät – Motor ČB 1:2 (kon.) | Tappara – Färjestad 2:4 (kon.)
TPS – Frölunda 3:2 (po s.n.) | Jokerit – Djurgården 1:4 (kon.) | Kuopio – Plzeň 0:4 (kon.)
Adler Mannheim
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 20.08.2011, 17:00European Trophy

Střely na bránu v poslední třetině. Mannheim - Pardubice 3:12, V celém zápase: 13:42 ... (19:21:12)

60:00

59:51
    Trest na obě strany. Chris Lee - hrubost. Hostující Petr Koukal - sekání.

55:55
    Vyloučení na obou stranách. Jaime Sifers x Daniel Rákos na 10 minut, za vzájemnou potyčku.

54:38
    Hostující Jakub Nakládal na dvě, za hrubost.

54:11
    Stejný hráč jako před chvílí. Denis Reul na dvě minuty, za sekání.

52:48
    Pardubice výhodu nevyužili. Stále stav zápasu 1:0, pro domácí.

50:48
    Vyloučen domácí hráč. Denis Reul na dvě minuty, za sekání.

41:50
    Vyloučení Pardubic. Na dvě minuty si jde odpočinout Corey Elkins, za nedovolené bránění.

41:15
    PArdubice si zahrají přesilovku 4 na 3. Vyloučen Steve Wagner za sekání.

40:04
    Vyloučení na obou stranách. Domácí Marcus Kink a hostující Jan Kolář na dvě minuty, za hrubost.