Trenčín – Dunajská Streda 1:0 (kon.) | Košice – Nitra 0:2 (kon.) | Prešov – Ružomberok 1:1 (kon.)
Senica – B. Bystrica 0:0 (kon.)
MFK Košice
0:2 (0:1)
FC Nitra
sk Sobota 20.08.2011, 17:30Niké liga

88
    Sloboda sám pred Tofiloskim , ale strelil len do košického brankára, takže tutovka na 3-0 ostala nevyužitá.

86
    Na ihrisko prichádza Roman Sloboda, z ihiriska odhádza kapitán hostí Ivan Hodúr.

81
    Viazanko sám pred brankárom neuspel, výborný zákrok Hrošša !

80
    Uroš Matič dostáva za reči žltú kartu.

76
    Nitra mohla zvýšiť svoje vedenie keď po rohu z voleja pálil Ján Čirik, strela skončila tesne vedľa žrde.

73
    Striedanie Nitry - Harbuľák hore, Šimončič dole.

68
    Košice striedali - Karaš a Toth dole, Kražel a Kubík hore.

66
    Djokovič zo 4metrov prestreľuje bránu Nitry. V 2.polčase sa hrá oveľa otvorenejší futbal ako v tom prvom.

65
    Gajdoš mohol zvýšiť už na 3:0 ale trafil len tyčku !

64
    Po centri Kolára z ľavej strany strieľa gol hráč čiernej pleti N´TULI. Košičania doplatili na veľký počet hráčov na útočnej polovici, otvoril sa priestor a Nitrania to využili.

60
    Výborná strela z voleja Uroša Matiča ale Hroššo výborným zákrokom jeho strelu vyrazil. Košice boli blízko vyrovnania.

46
    Košičania cez polčas uskutočnili 1striedanie - za Šinglára prišiel Peter Kavka.

41
    hráč Nitry Igor Držík dostal žltú kartu.

39
    Po centri N´tuliho sa hlavou presadzuje MILOŠ ŠIMONČIČ.

32
    Hráč domácich Floris Isola inkasoval 1.žltú kartu zápasu.

19
    Hostia mali veľkú šancu, keď sa po centri do šestnástky odrazila lopta ku Šimončičovi, ktorý však loptu dobre netrafil a Tofiloski s loptou nemal vačší problém.