Chotěboř – Jihlava 0:0 (zruš.) | Spišská N. Ves – Bardejov 4:3 (kon.) | Nitra – Székesfehérvár 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Benátky n/J 6:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 7:3 (kon.) | Třebíč – Olomouc 1:2 (kon.)
Beroun – Kadaň 0:0 (18:00) | Klášterec nO – Děčín 4:5 (po pr.) | Písek – Litoměřice 3:2 (kon.)
Poruba 2011 – Polsko 8:1 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 3:4 (po s.n.) | Val. Meziříčí – Piešťany 4:2 (kon.)
Vsetín – Uh. Hradiště 8:2 (kon.) | Ústí n/L – Litvínov 2:4 (kon.) | Zlín – Skalica 3:1 (kon.)
K. Vary – Chomutov 8:1 (kon.) | Klatovy – Milevsko 6:1 (kon.) | SHK Hodonín – Nové Zámky 4:2 (kon.)
Žďár n/S – Kutná Hora 3:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
8:1 (3:1, 3:0, 2:0)
Piráti Chomutov
Úterý 23.08.2011, 18:00Přípravné zápasy

Ve čtvrtek čeká energetiky zápas s litvínovskými bojovníky. V 18 hodin buď v KV Areně, nebo opět zde, na serveru onlajny.cz. (20:21:52)

V poslední části domácí potvrdili výborný výkon z celého zápasu dvěma góly a uštědřili Chomutovu pořádný výprask. Děkuji za sledování přenosu.

60:00

59:47
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Prošek přihrál na modré Gründlingovi, který vystřelil. Střelu Řehoř pouze vyrazil před sebe přímo k RASTISLAVU DEJOVI a ten si mohl vybrat kam do brány puk pošle. Asistence: Martin Gründling, Roman Prošek

59:02
    Vyloučeni Zaťovič a Hafenrichter. Oba dostali trest za hrubost, ale Hafenrichter ještě předtím fauloval takže na domácí čeká přesilovka 5 na 3.

58:01
    Trest pro hráčskou lavici Chomutova.

58:00
    Velmi sympatický dojem zanechávají chomutovští fanoušci, kteří fandí i v posledních minutách zápasu.

57:54
    Košťál přenechal na kruhu Skuhravému, jehož přízemní střelu Řehoř odpravil betony na zadní mantinel.

57:05
    2+2 minuty za hrubost jak pro Gulašiho(KVA) tak pro Hafenrichtera(CHM). Hraje se tedy dále 5 na 5.

57:05
    Gulaši a Hafenrichter se do sebe lehce pustili před brankou Bendy. Chomutovský hráč skončil bez helmy, takže vítězem minisouboje je karlovarák.

56:14
    Chomutovští byli hodně rádi, že se osvobodili vyhozením puku přes všechny čáry.

54:51
    Seman a Davídek znovu ujeli dva na jednoho. Seman ale nenahrál lépe postavenému Davídkovi a přestřelil.

54:21

52:43
    V sestavě domácích na oslabení jsou teď postaveni mladíci Zucker a Kuběna. Trenér si tak zkouší nové varianty a nechává odpočinout zkušené hráče svého týmu na další zápas ve čtvrtek proti Litvínovu.

52:21
    Vyloučen Rastislav Dej(KVA) za hákování.

51:45
    Piráti se nevzdávají bez boje a dělají tak čest svému klubovému názvu.

50:48

Skuhravý ujel po levém křídle, vystřelil na Řehoře, který puk pouze vyrazil a JAN KOŠŤÁL v pádu uklidil puk za brankovou čáru.

50:00
    Zucker se snažil vymotat od mantinelu, kde byl soustavně oboucháván dvojící obránců Chomutova, což se fanouškům Energie ale vůbec nelíbilo.

48:47
    Benda zase podržel svůj tým skvělým zákrokem proti střele jednoho z pirátů.

47:59
    Hra se přelévá ze strany na stranu a občas vidíme i nějakou tu nepřesnost. Skuhravý netrefil puk dobře a vyhnal Košťála ven z pásma.

46:52
    Seman s Davídkem ujíždeli dva na jednoho, akci ale první jmenovaný nevyřešil dobře a obránce karlovarských ho vytlačil ze střeleckého úhlu.

46:16

45:04
    Pech předvedl parádní sólo od vlastní modré čáry. K zakončení se bohužel pro domácí nedostal.

44:16
    Zdeněk Ondřej(CHM) vyloučen za sekání.

43:58
    Kumstát přes Helminena nepřešel a energetici začínají od Bendy.

43:26

42:37
    Pirátům se nedaří obsadit útočné pásmo na déle než 10 vteřin. Karlovarské hradby odolávají.

41:26
    Vyloučen Marek Bartánus(KVA) za sekání.

41:02

41:01
    Parýzek to zkoušel na Pecha, tomu ale puk přes hůl přeskočil.

40:32
    Skuhravý našel křižnou přihrávkou Michala Gulašiho, jehož vychytal Řehoř.

40:01
    58 vteřin přesilovky pro energetiky.

40:01

Milan Řehoř začne v bráně i ve třetí třetině. Miroslav Hanuljak tak na svou šanci proti Energii v letošní přípravě čeká.

Účastníci zápasu vyjíždějí na led v pořadí: rozhodčí, Energie, Piráti

Piráti dnes v sestavě nemají Milana Procházku, ani Milana Krafta. Energii zase chybí zraněný Tomáš Klíma.

Po druhé třetině může litovat spousta fanoušků domácích, kteří dnes na hokej nevyrazili. Energetici předvádějí pěkný hokej plný akcí. Další třetina začne v 19:39.

Zásahy brankařů:
    Milan Řehoř: 11
    Marek Benda: 8

40:00

39:40
    Velká akce domácích! Pech byl poté co Řehoř vyrazil puk před bránou sám, ale zády. Hostující obrana mu zakončit nadovolila.

39:12
    Řehoř kryje střelu energetiků.

38:57
    Hafenrichter neunesl čistý bodyček od Zaťoviče a jde si sednout na trestnou lavici za podražení.

38:08

37:05
    Dwight Helminen objel branku a posunul puk na Hrušku, který si potáhl Bendu a zkoušel střelu. Brankář Energie ale zázračně vystřelil beton a zabránil tak jasnému gólu.

36:18
    Po vyhození domácích se ke střele dostal Ondřej. Benda byl pozorný.

36:08
    Za podražení míří na trestnou lavici Martin Gründling. Hosté mají 16 vteřin přesilovky 5 na 3.

34:23
    Za podražení míří na trestnou Michal Gulaši(KVA).

34:17
    Domácí dnes hrajou s lehkostí, která jim zatím v přípravě chyběla. Kumstát se Skurhavým a Košťálem po ledě vyloženě létají.

33:00
    Fanoušci hostí se baví a rozehřávají diváky mexickou vlnou.

32:38
    Bude se vhazovat po pravici Bendy.

32:04
    Martin Gründling vystřelil od modré čáry, ale puk tečovaný Dejem své místo za Řehořem nenašel.

31:27
    Vhazování ve středním pásmu.

30:51
    Piráti teď nadvakrát prověřili Bendu, ten ale drží jako zeď.

Dnešní utkání sleduje 1189 diváků.

29:11
    Zucker teď prověřil Řehoře.

28:45
    Hostující fanoušci vyměnili pokřík za: "Budíček, Chomutov, budíček."

27:56
    Látalova tečovaná střela po vhazování Řehoře pořádně vystrašila.

27:30
    Hafenrichter projel karlovarskou obranou, ale ke střele se nedostal. Z protiútoku také nic nebylo a tak Řehoř kryje.

26:03
    Oddechový čas pro hosty.

26:03

Střela příklepem karlovarského obránce PETRA GŘEGOŘKA propadla za Řehoře. Asistence: David Nosek, Václav Skuhravý

25:51
    Vyloučen Jaroslav Kůs za hákování. 58 sekund přesilovky 5 na 3 pro Energii.

24:28
    Za držení protihráče jde na trestnou lavici Filip Seman(CHM).

23:56

Parádní individuální akce Melenovského po vhazovaní v útočném pásmu. Jeho bekhendovou střelu Řehoř vyrazil na volného Deje, který zasunul do prázdné branky. Asistence: Marek Melenovský

23:27
    Fanoušci hostí teď vyřvávají slogan: "Dejte jim bůra." Uvidíme, co si z toho Piráti na ledě vezmou.

23:23
    Zakázané uvolnění hostí.

22:05

Energetici se teď dostali do zámku v třetině hostů a MARTIN ROHAN střelou od modré zvyšuje náskok svého týmu. Asistence: Pavel Kuběna

21:47
    Benda kryje puk po nahození Pirátů.

21:20
    Gřegořek se pokoušel o dlouhou přihrávku na Pecha. Ta mu ale nevyšla.

20:31

20:30
    Ofsajd domácích. Na led míří druhé řady obou týmů

20:01
    Domácím ještě zbývá 31s přesilovky

20:01

Chomutovští zase dorazili na led první, následováni karlovarskými soky.

V první třetině jsme viděli útočný hokej na obou stranách. Hojně vylučovaní hosté nabídli domácím příležitosti v přesilovkách, ve kterých jsou zatím energetici výborní. Produktivní David Nosek se podílel na všech třech trefách domácí Energie.

Zákroky brankářů:
    Milan Řehoř(CHM): 9
    Marek Benda(KVA): 11

20:00

18:29
    Martin Davídek(CHM) vyloučen za nedovolené bránění.

18:27

JAN KOŠŤÁL prostřelil Řehoře svou typickou střelou z kruhu. Asistence: David Nosek, Michal Gulaši

18:20
    Dej, Melenovský a Skladaný točí chomutovskou obranou. Nakonec ale Řehoř střelu Martina Rohana pokryl.

16:40
    Martin Davídek vyloučen za držení.

15:29
    Piráti právě vstřelili branku!

Havíř vystřelil od modré čáry, JAROSLAV HAFENRICHTER tečoval a Bendovi proklouzl puk mezi betony. Asistence: David Havíř, David Hruška

15:26

15:00
    Domácím se podařilo vyhodit.

13:54
    Piráti obléhají karlovarskou branku. Aktivní byl hlavně Zdeněk Ondřej.

13:26
    Na trestnou lavici míří Martin Rohan (KVA) za držení protihráče.

12:33

David Nosek tvrdě vystřelil po zemi a hůl PETRA KUMSTÁTA usměrnila puk za Řehoře. Asistence: David Nosek, Michal Gulaši

11:27
    Hřebejk ujížděl ze strany na Bendu, který se vyznamenal.

11:00
    Skladaný se krásně dostal přes obránce na modré.

10:54
    Na trestnou lavici se podívá Filip Seman(CHM) za sekání.

10:30
    Domácí drží puk za bránou.

08:58
    Jillson provětral lapačku Bendy, který puk pouze vyrazil.

08:20
    Rastislav Dej prokázal důraz a rychlost a puk se teď motá u Řehoře.

07:10
    Nahození Palina ze středního pásma a domácí golman raději kryje.

05:51

Po přihrávce mezi kruhy od Skuhravého se dostal DAVID NOSEK sám před brankáře a střelou mezi nohy otevírá skóre zápasu. Asistence: Václav Skuhravý, Petr Kumstát

05:37
    Zákazané uvolnění domácích.

05:00
    Chomutovští zatím určují tempo zápasu. Teď jsme ale viděli krásnou střelu Zuckera.

04:03

03:50
    Střela Karla Hromase po kombinaci dvou obránců Pirátů.

02:57
    Kumstát vystihl rozehrávku a puk letí přes všechny čáry.

02:33
    Benda puk kryje a oba týmy střídají.

02:03
    Vyloučen Roman Prošek(KVA) za vysokou hůl.

01:49
    Střela Gřegořka po průniku obranou a Řehoř raději puk přikryl.

01:21
    Střela Zaťoviče byla sražena obráncem na zadní mantinel.

00:41
    Košťál prověřil Řehoře povedenou střelou z kruhu.

00:10
    A už se musel Benda činit.

00:01
    Úvodní buly pro Piráty.

00:01

A teď vyjíždí i hráči Energie.

Hráči Pirátů jsou již seřazeni na modré čáře.

-5:00

HC Energie Karlovy Vary: Benda (Mensator) - Gulaši, Nosek, Gřegořek, Parýzek, Gründling, Prošek, M. Rohan, Látal - Košťál, Skuhravý, Kumstát - Zaťovič, Pech, Bartánus - Skladaný, Melenovský, Dej - Zucker, Vachovec, Kuběna

Piráti Chomutov: Řehoř (Hanuljak) - Mrázek, Jillson, Mazanec, Bombic, Havíř, Palin, Macháček, Grof - Hafenrichter, Jabrocký, Gajovský - Seman, Sikora, Davídek - Hřebejk, Kůs, Hruška - Hromas, Helminen, Ondřej

Rozhodčí: Florián, Kostourek - Belko, Hynek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vladimír Koča

Branky a nahrávky: 6. Nosek (Skuhravý, Kumstát), 13. Kumstát (Nosek, Gulaši), 19. Košťál (Nosek, Gulaši), 23. Rohan (Kuběna), 24. Dej (Melenovský), 27. Gřegořek (Nosek, Skuhravý), 51. Košťál (Skuhravý), 60. Dej (Gründling, Prošek) - 16. Hafenrichter (Havíř, Hruška)

Rozhodčí: Florián, Kostourek - Belko, Hynek