Kazaň – Lyon 1:1 (kon.) | Plzeň – Kodaň 2:1 (kon.) | Sturm Graz – BATE 0:2 (kon.)
Udinese – Arsenal 1:2 (kon.) | Benfica – Twente 3:1 (kon.)
SK Sturm Graz
0:2 (0:1)
BATE Borisov
Středa 24.08.2011, 20:45 • Stadion Graz Liebenau • Liga mistrů (předkola)

A je koniec. Je jasné, že do skupinovej fázy Ligy Majstrov sa tento rok pozrie BATE Borisov a musím konštatovať, že dnes úplne zaslúžené víťazí a postupuje. Po Lyone a BATE postupujú ešte Benfica Lisabon, Arsenal Londýn a aj jediný český zástupca Plzeň. Prajem ešte príjemnú dobrú noc. (22:37:19)

Ešte pripájam jednu žltú kartu pre Bagu.

92
    Beží nám druhá minúta z troch nadstavených a možnosť priameho kopu pre BATE ešte.

90
    A Muratovič mohol ešte skorigovať výsledok zápasu presne v čase, keď naskočila 90.minúta. Center prišiel z ľavej strany, Muratovič hlavičkoval, avšak jeho pokus bol privysoký.

89
    Zápas sa pomaličky dohráva. Obom mužstvám je jasné, čo výsledok 0:2 znamená.

86
    Haas si vysvetľoval s Filipenkom jeho tvrdý zákrok. Medzi nich sa postavil aj rozhodca, no ani to ich nezastavilo a hašterili sa ďalej. Nakoniec po pár upozorneniach prestali.

83
    Nekhaychik v šanci, vošiel do šestnástky, kľučkoval, úspešne aj chcel nahrať a preniesť hru na druhú stranu, v ceste mu však stál Weber.

80
    Snaha Grazu ešte so zápasom niečo urobiť. Stopku akcii domácich však ukázala zdvihnutá zastávka asistenta hlavného rozhodcu Mathiasa Klaseniusa. V ofsajde Muratovič.

78
    A z ihriska odchádza aj Rodionov, no s omnoho väčším úsmevom a pokojom ako pred pár minútami Holzl. Koniec koncov, niet divu. Jeho nástupcom Bordachev.

74
    Domáci kouč Franco Foda strieda aj po tretíkrát. Holzla strieda Muratovič.

74
    A Kainz vysúval Szabicsa, tomu však opäť postranný rozhodca odkýval ofsajd.

73
    Kainz zahrával roh, našiel na jedenástkovom bode osamoteného Standfesta, ktorý pekne zahlavičkoval, avšak Gutor stál tam, kde mal.

72
    A toto je Liga Majstrov. Domáci tlačia, majú gólové príležitosti , a potom príde jeden moment, ktorý hru na viac ako minúte presunie hru na druhú polovicu a je z toho gól.

70
    Tri góly a má na to už len niečo viac ako 20 minút vrátane nadstaveného času.

69
    BATE Borisov právě vstřelil branku!
    A z priameho kopu gól. Parádne ho zahral Baga. Najvyššie na päťke vyskočil SIMIČ a krásnou hlavičkou zaisťuje BATE vedenie o dva góly. Ako stál za chválu prvý gól, tak stojí aj druhý. A Graz to už bude mať ťažké. Musí streliť tri góly !

68
    Burgstaller fauloval Rodionova, priamy kop z rohu pokutového územia.

67
    Čerstá sil na ihrisku v žltom, čiže v tíme BATE. Kontsevoia strieda Gordeychuk.

67
    Domáci zakombinovali. Holzl sa pri bránkovej čiare mimo šestnástky dostal k centru, no jeho pas nikoho nenašiel.