Chomutov – Mladá Boleslav 0:0 (*18:00) | Chomutov – K. Vary 5:2 (kon.)
Středa 24.08.2011, 14:00 • Zimní stadion Chomutov • Zápasy mládeže

60:00
    Konec zápasu. (16:08:53)

59:20
    Piráti právě vstřelili branku!
    Hosté to ještě zkoušeli bez brankáře, ale to se jim nevyplatilo. Mazánek trefil odkrytou klec a zvýšil na 5:2

59:06
    Tým Karlových Varů si vyžádal oddechový čas

57:47
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovy Vary snižují na rozdíl dvou branek. Obránce Valeš přidává po přihrávce Táborského druhou braku svého týmu a upravuje na 4:2

56:48
    Karlovy Vary si opět při přesilové hře nevytvořili žádnou šanci a Chomutov je v plném počtu.

54:32
    K vidění teď nejsou žádné šance, nýbrž další vyloučení. Dvě minuty za podražení dostává domácí Hamerbauer.

51:30
    Hosté jsou po gólové sprše Chomutova jako opaření a při přesilové hře si nevytvořili žádnou větší šanci.

49:21
    Karlovy Vary budou mít možnost na snížení stavu při další přesilové hře. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Ondráček.

47:08
    Piráti ihned po své třetí brance přidávají další. Jakub Novák tečoval střelu Pesjaka a kotouč skončil v horním rohu svatyně brankáře Ranschera.

46:57
    Chomutov opět vede o dvě branky Komiz přihrával Hamerbauerovi a ten zvýšil na 3:1

46:39
    Hosté rychlé snižují na rozdíl jedné branky. Svoboda dostal přihrávku zpoza branky od Harabuse a vymetl pavučiny v Matouškově brance.

43:54
    Chomutov si připíše využitou početní výhodu. Hanták pálil z mezikruží. Jeho střelu sice brankář Ranscher vyrazil, ale na dorážku Ptáčníka už nestačil. Chomutov se tak ujíma vedení 2:0.

42:08
    Domácí si po vstřelené brance zahrají dalši přesilovou hru. Vyloučen je hráč Karlových Varů Koblasa na dvě minuty za faul loktem.

41:26
    Máme tady první branku. Pěkné přečíslení 2 na 1, které řešil Deveri přihrávkou na Ondráčka. Ten trefil téměř odkrytou klec s velkou pohodou a otevírá skóre dnešního zápasu.

40:40
    Početní výhoda Karlových Varů skončila a ti si tedy připisují další nevyužitou přesilovou hru.

40:01

40:00

38:38
    Opět se vylučuje. Dvě minuty dostává chomutovská Ptáčník za sekání.

36:58
    Chomutov se nemůže usadit v útočném pásmu.

Jan Hošic

Branky a nahrávky: 42. Ondráček (Deveri, Kolář), 44. Ptáčník (Hanták), 47. Hamerbauer (Komiz), 48. Novák J. (Pesjak), 60. Mazánek (Pesjak, Komiz) - 47. Svoboda (Harabus), 58. Valeš (Táborský)

Piráti Chomutov: Hamal(Matoušek) - Bartejs, Kobáč, Kolář, Opálek, Komir, Pazděra, Arnošt - Ptáčník, Hanták, Račuk, Hrabák, Ondráček, Deveri, Novák J., Novák L., Pesjak, Klouček, Hamerbauer, Mazánek
    HC Energie Karlovy Vary: Habal(Ranscher) - Funk, Valeš, Schusser, Matyáš, Novák, Gombár, Vilhelm - Troška, Šulc, Baar, Koblasa, Temeška, Vrána, Harabus, Táborský, Kubáč, Půlpán, Korytko, Svoboda