Šumperk – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Milevsko – Klatovy 0:0 (zruš.) | Přerov – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Vsetín 2:7 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 6:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Prostějov 0:0 (zruš.)
Žďár n/S – Chotěboř 4:2 (kon.) | Katowice – Havířov 0:3 (kon.) | Trutnov – Tychy 2:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:1 (0:0, 0:1, 1:0)
Královští lvi Hradec Králové
Pátek 26.08.2011, 16:00Přípravné zápasy

V šedesáti minutách tak utkání vítěze nenašlo. Překvapivě však už nenásleduje ani prodloužení, ani samostatné nájezdy a utkání nám tak končí! Těším se s Vámi zase zítra na shledanou. (18:05:47)

60:00

59:43
    Marku Haasovi střela přes obránce vůbec nesedla.

59:21
    A puk je opět zašlápnut u trestných lavic. Vše spěje k prodloužení.

58:45
    Paradoxně se na ledě teď nic zajímavého neděje.

57:38
    Pavlík měl docela kliku, že rozhodčí jeho zákrok proti Matějkovi neposoudil jako faul.

56:56
    Teď však rozhehrávali hodně mizerně a rozhodčím nezbylo, než zapískat zakázané uvolnění.

56:30
    Hradečtí vybojovali buly po Štůralově levici a dostávají se do tlaku.

55:57
    Po jednom ofsajdu na každé straně. Utkání nám pomalu spěje ke svému vrcholu a stav je nerozhodný, poslední minuty tak budou jistě velmi zajímavé.

55:36
    Aktivita Vladislava Kubeše stále nedá šumperskému strážci svatyně spát.

55:12
    A zase. A to se jen opakuje vhazování.

55:07
    Kubešova střela nebyla pro Štůralu ničím překvapivým. Už od začátku zápasu si všímám, že časoměřiči tady pokaždé přetáhnou tak o dvě, tři sekundy.