Brno jun. – Frýdek-Místek 1:2 (kon.) | Ostrava B – Břeclav 2:0 (kon.) | Olomouc B – Líšeň 2:0 (kon.)
Zábřeh – Kroměříž 3:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
2:0 (0:0)
SK Líšeň 2019
Neděle 28.08.2011, 10:15 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga

Konec zápasu. (12:02:53)

86
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Po centru Machalického zleva se prudkou hlavičkou z malého vápna prosadil MARTIN HÁLA.

83
    Poslední výměna hráčů v dresu Olomouce. Ze hřiště odchází Petr Vavřík, naopak zahraje si Josef Pančochář.

77
    Hosté potřetí, tedy dnes naposledy, střídají. Odchází Martin Nosko, zastoupí ho Martin Drábek.

71
    Domácí podruhé vystřídají, dolů Aleš Nešický, nahoru Josef Hořava.

Dnešní utkání sleduje 172 diváků.

64
    Druhé střídání hostů, dnes si už nezahraje Jan Koudelka, na hřiště vběhne Rudolf Čampa.

63
    Hostující Jaroslav Vrtěna fauloval a vyfasoval žlutou kartu.

60
    Olomouc bude poprvé v zápase střídat, odejde Brazilec Higor Coimbra, nahradí ho Američan Stefan Jerome.

47
    Domácí uzamkli soupeře v jeho šestnátce, ke střele z hranice šestnáctky se dostal RADIM NEPOŹITEK a tvrdou střelou k levé tyči nedal Kotoulovi šanci.

46
    Obě mužstva vstoupila do druhého poločasu beze změn v sestavách z první půle.

46
    O rozehrávku se postarali hosté.

46

Úvodní půle nabídla několik zajímavých šancí na obou stranách a jednu červenou kartu. Hanáci však přesilovku zatím nevyužili, stav je proto bezbrankový. Druhý poločas začne přibližně v 11:17.

23
    Červená karta! Hostující Marek Široký fauloval domácího Rolince ve vyložené šanci těsně před šestnáctkou a rozhodčí okamžitě vytáhl červený kartónek.

20
    První střídání v týmu SK Líšeň. Trenér hostů stahuje ze hry Michal Belej, na trávník vbíhá Michal Drábek.

3
    Hosté se sice po rohovém kopu dočkali první branky, ale pomezní rozhodčí si všiml ofsajdového postavení. Vzrušení tak bylo zbytečné.