Jihlava – Třebíč 2:4 (kon.) | Martin – Žilina 2:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:6 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Poprad 2:3 (kon.) | Třinec – Zlín 2:4 (kon.) | Litvínov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 2:7 (kon.) | Přerov – Vsetín 5:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Pov. Bystrica 5:1 (kon.) | Technika Brno – Prostějov 3:5 (kon.) | Lev Benešov – Milevsko 1:4 (kon.)
Most – Litoměřice 4:5 (po s.n.) | Kadaň – Crimmitschau 5:3 (kon.) | Břeclav – Uh. Hradiště 4:3 (kon.)
Benátky n/J – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Beroun – Chomutov 5:7 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.)

60:00
    Třetí třetina se odehrála již bez branek a tak Spartak vrací Plamenům porážku z pelhřimovského ledu.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty zápasu.

48:16
    Tentokrát se Spartak v početní výhodě neprosadil. Domácí v plném počtu.

46:16
    Hosté mají opět přesilovku 5 na 3.

44:44
    Dobiáš trefuje pouze spojnici Dolejšovy branky.

40:01

40:00

39:28
    Spartak právě vstřelil branku!
    Hosté dokonale využívají nedisciplinovanosti Plamenů a opět v přesilovce zvyšují své vedení. Po přihrávce zpoza branky zasunul kotouč za Linhartova záda MICHAL ROHÁČIK. Asistence Jiří Kubát, Pavel Suk

37:57
    Pelhřimovští přesto trestají a získávají vedení v zápase. Autoři předchozí branky si vyměnili role, tentokrát se před brankou prosadil JIŘÍ KUBÁT. Asistence Richard Adam

37:14
    Pelhřimovští vzápětí faulují a hraje se 5 na 4.

37:08
    Hosté také získávají dvojnásobnou početní výhodu a to na 76 sekund.

35:02
    Také druhou brankou hosté využívají přesilovou hru. Po nahrávce Jiřího Kubáta se od modré trefil RICHARD ADAM. Asistence Jiří Kubát

29:44
    4 na 4, hosty čeká za pár sekund přesilovka.

28:39
    5 na 4

28:18
    Domácí si zahrají 21 sekund 5 na 3.

24:04
    Žďár právě vstřelil branku!
    Tentokrát si JIŘÍ DÍTĚ seřídil mířidla mnohem lépe a z mezikruží vymetl horní rožek Dolejšovy branky a využívá přesilovku domácích. Asistence Martin Pleva

20:01

20:00

19:48
    Hosté se dostali do útočného pásma, ale jejich chybu na modré vystihl Jiří Dítě, který se řítil sám na brankáře, ale zakončení brejku se mu nepovedlo. Přesilovka Spartaku, bude pokračovat po přestávce.

18:06
    Hosté získávají také dlouhou přesilovku. Do brejku dostávající se pelhřimovský útočník Tomáš Plachý byl hákován domácím Ondřejem Šulcem a navíc jej zasáhl hokejkou v obličeji. Vyfasoval 2+2 minuty.

11:31
    Domácí nedokázali využít pětiminutovou přesilovku, kterou sice strávili ve třetině soupeře, ale k vážnějšímu ohrožení Dolejšovy branky se nedostali. Hned po jejím skončení však získal kotouč ve středním pásmu Doležal, přihrál Sobotkovi, který se probojoval před branku, bekhendem vystřelil a Dolejšem vyražený puk dorazil JIŘÍ PLACHÝ do branky. Asistence Tomáš Doležal, Martin Sobotka

06:19
    Vyloučen pelhřimovský Marian Havel na 5 min + do konce utkání, za úder do oblasti hlavy a krku.

05:48
    Hosté využívají hned první přesilovou hru. Po střele Jana Hrbatého, dorazil kotouč do odkryté branky TOMÁŠ PLACHÝ. Asistence Jan Hrbatý

00:01

Z důvodu pozdního příjezdu hostujícího mužstva, začne zápas s největší pravděpodobností o několik minut později.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Martin Krásný

Branky a nahrávky: 12. Plachý (Sobotka M., Doležal), 25. Dítě (Pleva) - 6. Plachý (Hrbatý), 36. Adam (Kubát), 38. Kubát (Adam), 40. Roháčik (Kubát, Suk)