Sokolov – Ústí n. L. 3:2 (kon.) | Bohem. Pr. – Čáslav 0:0 (kon.) | Karviná – Vlašim 3:1 (kon.)
Táborsko – Brno 1:2 (kon.) | Opava – Sparta B 1:0 (kon.)
Bohemians Praha
0:0 (0:0)
FK Čáslav
Sobota 03.09.2011, 10:15 • SK Prosek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Příjemné dopoledne ze sluncem vyhřívaného Střížkova. Vše se již chystá k dnešnímu utkání, které začne za necelých 13 minut.

Úvodní sestavy:Bohemians Praha: Winter - Macháček, Flachbart, Fenyk, Križan, Penc, Huňa, Očovan, Novotný, Demeter, Grznár.
    (náhradníci: Janda, Mišák, Liantsevich, Ibe, Škoda, Duchnič, Rain)

FK Čáslav: Ducheček - Karal, Špidlen, Rakovan, Voltr, Kunášek, Fikejz, Šisler, Prášil, Džafič, Němeček.
    (náhradníci: Hečko, Jukl, Timm, Kaňák, Žiak, Hejný, Antošík)

Rozhodčí: Adam - Košec, Pospíšil.

Za tradičního doprovodu trumpetistů obě týmy nastoupili na hrací plochu.

1

1
    Podle očekávání domácí drží míč, hosté je tvrdě atakují hned od začátku.

2
    Hosté se mohli dostat do šance, tu ale zmařil ofsajd.

3
    Hra přerušena, po souboji na hřišti zůstal ležet Adnan Džafič.

4
    Vše v pořádku, hra pokračuje.

5
    První roh domácích rozehraje Pavel Grznár.

6
    Z prvního centru Grznár neuspěl, míč se k němu odrazil podruhé, ale i na druhý pokus nikoho nenašel.

7
    Vyběhnuvší Winter zachránil domácí a zahrál míč na roh. Po rychlém rozehrání se míč po odrazu jen o pár centimetrů vyhl domácí síti!

10
    První desetiminutovka přinesla místo šancí spoustu faulů, ale sudí Adam zatím dává hře velkou volnost.

11
    Náznaky tlaku v podání Čáslavi, střela Rakovana o pár decimetrů minula branku.

12
    Hra zatím neodpovídá kvalitám obou celků, hráči kupí jednoduchá chyby.

14
    Za zmínku stojí zatím jen vytrvalé skandování domácích příznivců, kteří jsou dnes opět jedinými fanoušky na stadionu.

16
    Z ničeho nic přišla slibná šance domácích. Macháček přihrál Huňovi, ten ale ze vzduchu netrefil dokonale míč.

17
    Souboj dvou dvanáctek Očovana a Šislera vyzněl pro hosty, kteří zahrají standardní situaci.

18
    Rakovan mířil přesně na Wintera, tomu sice míč vypadl, ale včas svoji chybu napravil.

19
    Nenápadná šance Čáslavi. Špindlen vystřelil a Winter konečky prstů vytěsnil!

20
    Z následného rohu hosté nevytěžili vůbec nic.

20
    Laxně hrající obrana Bohemky doslova přihrává míče soupeři, který sype jednu střelu za druhou.

21
    První žlutou kartu za faul na útočné polovině obdržel ADNAN DŽAFIČ.

22
    Diskutabilní zákrok hostí ve vápně rozhodčí neodpískal.

25
    Hra se mírně zklidnila a opět sledujeme nudu.

26
    Bohemka zatím roli favorita nepotvrzuje.

27
    Domácí fanoušci pomalu přestávají fandit, asi na ně dolehla deka, která panuje na hráčích obou týmů.

28
    Huňa utíkal s míčem ale sám se vytěsnil z pozice a odevzdal míč.

28
    Žlutou kartu obdrželi i domácí. Za faul na polovině byl trestán JAN FLACHBART.

30
    Při dlouhé postupně kombinaci domácí šli postupně na branku, centr byl pak hodně slabý.

32
    Bohemka s vypětím všech sil brání výpady hostí.

34
    Očovan vyslal do úniku spoluhráče, ten centroval ale nenašel spoluhráče. Z následného Grznárova rohu opět nešlo k ohrožení brány.

35
    K dalšímu rohu se postavil Macháček, vyslal míč dál něž měl, míč se ale dostal ke Kražanovi, který vystřelil nad.

36
    Adnan Džafič vyhrál souboj, centroval před bránu, střela jeho spoluhráče šla vysoko nad branku.

37
    Križan vybojoval míč, přihrál Grznárovi od kterého šel dobrý míč na Očovana. Očovan se ale s míčem zamotal a tím skončila další marná šance domácí Bohemky.

38
    Rakovan se ujal rohu, našel ale jen domácího Demetera.

39
    Dalším napomenutým hráčem hostí je JAKUB ŠPIDLEN.

40
    Blíží se poločas, který hlavně domácím jistě prospěje.

40
    Tečovaná střela Rakovana přinesla hostům rohový kop. .Z něž Prášil opět jen domácí obranu, která míč odkopla.

41
    A další ofsajd zastavuje útočnou snahu Čáslavi.

42
    Vyložená šance Bohemky! Střela Očovana šla do břevna a poté spadla na čáře! Brankář hostí vše zachránil na míč si odebral.

44
    Již se hraje na jistotu, nikdo nechce inkasovat gól do šatny.

44
    Grznár lehce prošel o míč ale před vápnem přišel.

45
    Nastavovat se bude jedna minuta.

Rozhodčí Adam ukončil dnešní trápení obou týmů v prvním poločase. Oba týmy si vypracovali po jedné slibné šanci. Nejblíže k brance byli domácí, ale Očovanovi nepřálo břevno. Doufejme že se obě mužstva v druhém poločase polepší. Druhý poločas začne přibližně v 11:16.

I když je dnes velice příjemné fotbalové počasí na Střížkově není zdaleka plno. O atmosféru se starají ryze domácí fandové, kteří za podpory bubnů a trumpet povzbuzují své hráče. Čáslav stejně jako Sezimovo Ústí či Karviná své aktivně podporující fanoušky pro škodu fotbalu postrádá.

46

46
    Domácí rozehráli druhý poločas. Obě mužstva hrají beze změn.

46
    Na hřišti byl ošetřován Huňa, který ale stále není na nohou.

47
    A právě Huňa se mohl dostat do šance, když se ihned po návratu setkal s míčem od Očovana.

48
    Voltr si chytře došel pro rohový kop. Situaci zachránil Flachbart.

49
    Nepřesná střela Novotného.

50
    Další roh pro hosty, po šanci hostí. Rakovanův centr ale neslavil úspěch a proto si ho zopakuje podruhé.

51
    Za strkanice před rohovým kopem si zasloužil žlutou kartu domácí TOMÁŠ FENYK.

53
    Očovan nyní předvedl jak zkazit šanci. Spoluhráči na něj vyslali přesný centr, ten jej ale vzorně zahodil a neohrozil Duchečka.

54
    Rohový kop, který zahraje Macháček.

54
    Centr přeletěl všechny hlavy, doběhl ho až Huňa u druhého praporku a vybojoval druhý roh. Ten rozehrál Grznár, míč se k němu opět vrátil, rozhodl se napodruhé ke střele a ohrozil brankáře, který vyrazil.

56
    Za tvrdší faul na půlce si vysloužil žlutou kartu JAN PENC.

57
    Centr Demetera nenašel porozumění a skončil za lajnou.

58
    Bohemácký náznak šance, ale hostující obrana dnes zatím hraje bezchybně.

60
    Parádní kousek Pavla Macháčka, který si v klidu ubránil míč před třemi hosty.

62
    Hráči Bohemky vůbec neběhají což je kámen úrazu při každém útoku.

63
    Centr Rakovana skončil v náručí Wintera.

66
    Několikátý roh pro Bohemku. Grznárův centr si ve vápně špatně zpracoval Demeter, následně se hosté ubránili.

67
    Zbytečné přihrávání předvádí Bohemka, která si přihrává hlavně ke své bráně.

69
    První střídání v zápase, ke kterému zavelel trenér hostí. Ze hřiště odešel David Fikejz, kterého nahardil Marián Timm.

69
    A ve stejném momentu střídají i domácí, hřiště opustil Tomáš Fenyk, kterého nahradil mladík Patrik Mišák.

70
    Můžeme jen doufat, že čerstvá krev oživí dnešní zápas.

71
    Bohemka by velice ráda dala branku a zkouší to z dálky, jelikož před dnes zatím skvělou obranu hostí se dá těžko projít.

73
    Druhé střídání hostí, hřiště opustil Ondřej Prášil, kterého nahradil Miroslav Hečko.

74
    Obě mužstva chtějí asi střídat vždy stejně. V případě Bohemky je to vynucené, hřiště opouští na nosítkách Jan Novotný, kterého nahradil Oleg Duchnič.

77
    Hra se nyní uklidnila a hodně se kouskuje.

Dnešní utkání sleduje 398 diváků.

80
    Poslední střídání Čáslavi, hřiště opouští Adnan Džafič, kterého nahrazuje Michal Kaňák.

80
    Posledních deset oficiálních minut ke vstřelení branky pro oba týmy, podaří se to někomu? To nikdo netuší.

82
    A právě hosté šli do šance, Kunášek ale nastřelil hráče domácích.

83
    A to byla šance! Demeter doběhl skoro ztracený míč a vystřelil z úhlu. Očovanovi chybělo 20 centimetrů vzad a mohl dát branku.

83
    Žlutá karta pro dalšího hráče. Potrestán byl hráč Čáslavi MARIÁN TIMM.

86
    Duchnič prokličkoval a přihrál na Grznára tomu byl míč odkopnut a střela Križana šla naprosto vedle.

87
    A na hřiště přichází oblíbený hráč domácích. Bohemka sází na risk a do hry jde na místo Mário Križana útočník Stanley Ibe.

88
    A právě Ibe hlavou netrefuje odkrytou branku!

89
    Mírně zdržení hry hostujícím brankářem. Adam kartu nevytahuje.

90
    Čáslav to ještě zkouší aktivně. Ale svoji chybou si míč zakopla.

90+1
    Winter s rozehrávkou spěchá.

90+2
    Čas na poslední útok, Ibe ale míč nezpracoval.

90+2
    Čáslav si remízu drží.

90+3
    Mírné divadlo Timma, Čáslav ještě může ohrozit branku.

90+4
    Bohemka opět zkazila útok.

90+4
    Faul na Timma, zřejmě poslední šance zápasu.

90+5
    Stále se hraje, nákop Macháčka hosté odkopli.

90+6
    A to mohla být pohroma. Winter teď zachránil svůj tým po střele z blízka.

Dnešní utkání je u svého konce, rozhodčí Adam ukončil hvizdem utkání Bohemky s Čáslaví. Byli jsme svědky méně kvalitní podívané a remíza je pro oba týmy asi přijatelná.

Bohemka byla dnes favoritem, ale svojí roli zdaleka nenaplnila. Čáslav byla v prvním poločase mírně lepší, do druhého poločasu naopak Bohemka šla aktivněji a také mohla rozhodnout. Celkově jsme sledovali neatraktivní fotbal a můžeme být rádi, že je konec. Doufejme, že se oba týmy polepší a příště předvedou lepší výkony, které budou hodny druhé lize.

To je pro dnešní den ze Střížkova vše, doufejme že odpoledne reprezentace potěší nás všechny a ve Skotsku neprohraje. Já se s Vámi loučím a u příštího zápasu Bohemky, který bude za 14 dní od 10:15 proti FK Ústí nad Labem na shledanou . (12:15:30)