Liberec – Sparta 4:0 (kon.) | Slavia – Most 0:0 (zruš.) | Trenčín – Zvolen 2:4 (kon.)

58:51
    Kasík (SPA) dostává dvě minuty za zdržování hry - vystřelení puku mimo hřiště.

58:40
    Liberec právě vstřelil branku!

Nyní měl MICHAL BÁRTA prostor i čas, aby mohl v klidu dojet až k opuštěné brance a zasunout do ní puk.
    Asistence: Tomáš Urban.

57:51
    Pöpperle opět opouští branku.

57:39

Marek Pinc vyhazoval, ale prázdnou branku ani tentokrát netrefil, do brány musel kotouč doklepnout TOMÁŠ VAK.
    Asistence: Marek Pinc.

57:18
    Pöpperle po oddechovém čase zůstává na střídačce.

57:18
    Sparta nyní kompletně rozebrala domácí, finální Milamovu střelu zblokoval Pinc efektivně do ochranné sítě.

54:36
    Vošvrdu střídá v liberecké brance Marek Pinc, zřejmě bez zdravotních důvodů.

48:07
    Daniel Špaček (LIB), který umí hrát v oslabení, dostává dvě minuty za držení hole.

45:05
    Yorick Treille (SPA) dostává menší trest za vražení na hrazení.

43:17
    Vošvrda natěsno rozehrával a Ton mohl střílet do prázdné branky, nebýt Duškova odkopnutí kotouče.

36:53
    Pavlů běžel sám na branku, ale ani poté, co Urban přijel do brankoviště, se Tygrům nepovedlo protlačit puk za Pöpperleho.

34:08
    Hanzlík (SPA) jde na dvě minuty pykat za faul kolenem.

28:28

Přihrávka od Urbana se jaksi dostala až k ANTONÍNU DUŠKOVI, který doklepl puk do prázdné branky.
    Asistence: Urban, Bárta.

26:35
    Sparta nyní měla pár šancí, ta poslední, kterou měl Forman, skončila na tyči.

22:50
    Milam vypálil ostrou ránu do tyče.

21:57
    Treillovu střelu podivně odrazil Vošvrda do tyče, dorážející Foster se už k puku nedostal.

21:33
    Holub (LIB) při bránění strčil Fostera do Vošvrdy a odsedí si dvě minuty za nedovolené bránění. Následuje devítivteřinová přesilovka pět na tři pro hosty.

19:43
    Tomáš Urban (LIB) dostává menší trest za podražení.

13:36
    Derner (LIB) dostává dvě minuty za hrubost.

12:23
    Přibyl pěkně procházel přes Šticha hluboko před bránu a pak přes obrovitého obránce i vystřelil, Vošvrda ale odolal.

09:38
    Alex Foster (SPA) dostává dvě minuty za vysokou hůl, poté co s ní zlikvidoval Petra Kicu.

08:30

Přesilovkovou kombinaci rychle ukončuje DAVID ŠTICH, který se opřel do Moravcova pasu a odpálil ho za Pöpperleho záda.
    Asistence: Moravec, Bárta.

08:23
    Urban nádherně prokličkoval kolem Kasíka, ale padajícího Pöpperleho nepřestřelil.

08:00
    Yorick Treille (SPA) dostává menší trest za podražení.

07:25
    Morten Ask (SPA) dostává dvě minuty za podražení.

Radoslav Vavřina

Branky a nahrávky: 9. Štich (Moravec, Bárta), 29. Dušek (Urban, Bárta), 58. Vak (Pinc), 59. Bárta (Urban)

Bílí Tygři Liberec: Vošvrda (Pinc) - Štich, Hay, Derner, Holub, Moravec, Pavlů, Niko - Špaček, Bulíř, Bortňák - Dušek, Urban T., Bárta - Víšek, Vak, Kica - Liška.
    HC Sparta Praha: Pöpperle (Falter) - Sersen, Milam, Krstev, Hanzlík, Philipp, Kasík, Veselý, Husák - Tenkrát, Ask, Ton - Luňák, Bližňák, Treille Y. - Foster, Rubeš, Jánský - Forman, Žalčík, Přibyl.