Sparta B – Karviná 1:2 (kon.) | Ústí n. L. – Most 4:2 (kon.) | Třinec – Sokolov 1:0 (kon.)
Vlašim – Bohem. Pr. 0:1 (kon.) | Zlín – Opava 2:0 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
4:2 (1:0)
FK Baník Most 1909
Sobota 10.09.2011, 10:15 • Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Ústečtí po menším výpadku ze 72. minuty zápas zdramatizovali, z tříbrankového náskoku byl najednou jednogólový rozdíl. Svěřenci Svatopluka Habance se naštěští pro domácí příznivce nějakému zdramatizování brzy vyvarovali, v 74. minutě tak učinil Zachariáš. Dvě branky duelu vstřelil Zdeněk Volek. Mužem zápasu byl vyhlášen Richard Veverka. Z Ústí nad Labem se brzy znovu těším, ať už z hokejového či fotbalového on-line přenosu. (12:10:51)

90
    Zdá se, že dnešní klání již nalezlo vítěze, Arma míč soupeři nepůjčí.

88
    Ústečtí hru kontrolují a míč drží ve své moci díky přihrávkám. Domácí nemají potřebu se ani nikam hnát.

86
    Mužem zápasu byl vyhlášen Richard Veverka!

85
    Moulis z přímého kopu lehce přestřelil.

84
    Hostující obránce zahrál rukou a Arma má k dispozici velmi slibnou standardní situaci.

81
    Ani Svatopluk Habanec neváhá a potřetí střídá. Střelce Milana Zachariáše střídá nadějný Jan Peterka.

80
    Hosté dnes naposledy střídají. Po horkých posledních minutách odchází ze hřiště Siarhei Rusetski, přichází Michal Nguyen.

75
    Trenér Habanec nemohl nezareagovat. Ze hřiště stahuje forvarda Richarda Veverku a důvěru získal Pavel Moulis.

74
    Ústí právě vstřelilo branku!

Gólová přestřelka! Během tří minut vidí diváci již třetí gól. Džuban nejprve orazítkoval tyč a následně se míč dostal k MILANU ZACHARIÁŠOVI, který zakončoval do odkryté části branky.

73
    Most právě vstřelil branku!

Daleko za hranicí velkého vápna se do střely opřel MARTIN BEDNÁŘ. Jeho náhodná nechytatelná jedovka vymetla pavučiny z Novákova horního růžku. Vypadá to ještě na drama!

72

Ze sedmnácti metrů překonal brankáře Nováka nechytatelnou střelou JAROSLAV FRNOCH.

69
    Veverka nedosáhnul na centr od spoluhráče. Pechatý svým pohotovým výběhem pravděpodobně zachránil Baník od pohromy.

66
    I domácí budou střídat. Odpočinout si půjde Martin Holek, své umění bude moci předvést David Vaněček.

62
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Richard Veverka výborně nabil JANU MARTYKÁNOVI, který jedovkou nedal Pechatému šanci.

60
    Řehák si málem dal vlastní gól! Z malého vápna se míč jen těsně vyhnul prostoru mezi dvěma tyčemi!

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 27. Volek, 55. Volek, 62. Martykán, 74. Zachariáš - 72. Frnoch, 73. Bednář

Karty:   36. Martykán (UNL) - 25. Danoski (MST)

FK VIAGEM Ústí nad Labem: R. Novák - Hyčka, Džuban, M. Valenta, M. Zeman - Volek, Zachariáš (81. Peterka), Martykán, Benčík - Holek (66. Vaněček), Veverka (75. Moulis). Trenéři: Habanec, Fousek.
    FK Baník Most 1909: Pechatý - Jendruščák, Běloušek, P. Bohata, Řehák - Rusetski (80. Nguyen), Christof (59. Bednář), Rosendo, Onyango - Danoski (46. Vodička), Frnoch. Trenéři: Zach, Žák.

Rozhodčí: Michal Paták - Miroslav Zlámal, Adriana Šecová