Pondělí 12.09.2011, 00:01 • Stadion Arthura Ashe • US Open - muži - US Open (tvrdý povrch)

0:2
    Ode mě je to pro dnešek vše, někdy příště se u tenisového utkání těším na shledanou. (00:16:31)

0:2
    Devátá nasazená Samantha Stosurová po hodinu a třináct minut dlouhém zápase může převzít stříbrný pohár pro vítězku US Open!

0:2
    Nyní se ale, zatímco se připravuje ceremonie, obě tenistky přátelsky baví u laviček.

0:2
    Serena Williamsová zklamaně sedí na lavičce. Hodně se bude mluvit o první hře druhého setu, kdy při vítězném úderu hlasitě zařvala a řecká sudí Eva Asderaki jí proto odepřela fiftýn a dala ho Australance, která díky tomu Williamsovou brejkla. Američanka po utkání pak odmítla podat rozhodčí ruku.

0:2
    Samantha Stosurová se stává letošní vítězkou US Open, když ve dvou setech porazila Serenu Williamsovou!

3:6
    Druhý set skončil.

3:6
    Samantha Stosurová parádně zareturnovala, Williamsová už míček nedokázala doběhnout!

3:5
    40:A - Třetí mečbol pro Stosurovou, když poslala balónek nechytatelně do rohu dvorce.

3:5
    40:40 - Stosurová sice doběhla tvrdou křižnou ránu Williamsové, vrátila ji ale jen do sítě.

3:5
    30:40 - Stosurová otřela svůj úder o pásku, ke štěstí Williamsové ale míček vysoko vyletěl. Poté ho Američanka zasmečovala do rohu dvorce.

3:5
    15:40 - Po ráně Williamsové do sítě má Stosurová dva mečboly!

3:5
    15:30 - Williamsová dobře Australanku rozběhala, poté ale namířila do autu.

3:5
    15:15 - Také Stosurová zamířila do autu.

3:5
    0:15 - Williamsová zahrála do deblového koridoru.

3:5
    Stosurová poslala míček na opačnou stranu, než Williamsová očekávala, a je jedinou hru od vítězství.

3:4
    15:40 - Agresivní return Williamsové skončil v autu.

3:4
    15:30 - Williamsová vystřelila až za základní čáru.

3:4
    15:15 - Američanka sice doběhla balónek u sítě, pro Stosurovou ale už nebyl problém ji prohodit.

3:4
    15:0 - Williamsová vyhnala Stosurovou ven z kurtu, australská hráčka pak míček poslala jen do sítě.

3:4
    Williamsová po delší výměně zahrála až za základní čáru a přichází v nevhodnou dobu o svůj servis. 4:3 vede Samantha Stosurová!