Chelsea – Leverkusen 2:0 (kon.) | Porto – Šachtar 2:1 (kon.) | Genk – Valencia 0:0 (kon.)
Dortmund – Arsenal 1:1 (kon.) | Barcelona – AC Milán 2:2 (kon.) | Plzeň – BATE 1:1 (kon.)
Olympiakos – Marseille 0:1 (kon.) | APOEL – Zenit 2:1 (kon.)
Borussia Dortmund
1:1 (0:1)
Arsenal FC
Úterý 13.09.2011, 20:45 • Signal Iduna Park, Dortmund • Liga mistrů

Máme za sebou úvodní utkání v rámci skupiny F nové sezóny Ligy mistrů, v němž domácí Borussie Dortmund remizoval s londýnským Arsenalem 1:1. Úvodní gól střetnutí padl na konci prvního poločasu, konkrétně ve 42. minutě, kdy dvojice Walcott - Van Persie využila chyby záložníka Kehla a Robin Van Persie otevřel skóre zápasu. Hosté se tak dostali do vedení, ačkoliv domácí byli v první půli aktivnější. Ve druhém poločase se pak tlak Borussie stupňoval, až se svěřenci trenéra Kloppa dočkali zaslouženého vyrovnání, o které se krásnou střelou do růžku postaral Ivan Perišič. Oba týmy si tak po remíze 1:1 připisují do tabulky bod. To je ode mě pro dnešek vše, z Signal Iduna Parku se s vámi s přáním hezkého zbytku večera loučí Michal Šandor. (22:42:38)

90+4
    Žlutou kartu za faul u středu hřiště ještě vidí Bender.

90+2
    Domácí nadále tlačí. Do malého vápne se dostal střídající Zidan, ale jeho střelu zblokoval Koscielny.

90+1
    Subotič předložil míč Lewandowskimu, před kterým zasáhl pohotově vyběhnuvší gólman Szczesny, jenž nyní chytil jasný gól.

90
    Hlavní rozhodčí Rocchi nastaví čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

88
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Tak se fotbalisté Borussie Dortmund přeci jen dočkali a zcela zaslouženě. Po přímém kopu Schmelzera se míč odrazil k IVANU PERIŠIČOVI, který vymetl všechny pavučinky Szczesnyho branky. Domácí tak byli za svou agilní hru odměněni vstřeleným gólem.

87
    Götze se znovu snažil oslovit svého spoluhráče v útoku, jenže jeho dopis nenašel svého adresáta.

86
    Také Arsenal střídá, odchází kapitán Van Persie, jenž předává kapitánskou pásku Songovi, a místo něj přichází Šamach.

85
    Avizovaná výměna hráčů je tu, místo Kagawy si zahraje Zidan.

84
    Na straně Borussie se chystá ještě jedno střídání, u postranní čáry se už chystá Zidan.

83
    Frimpong zahrál rukou a Götze znovu posílá své spoluhráče na zteč. Celou kombinaci pak zakončili znovu sám Götze, jenže jeho střela z hranice vápna minula Szczesnyho branku tak o dva metry.

81
    Obrovská šance Dortmundu. Po dalším rohu Götzeho se míč dostal na kopačky Subotiče, který ale nechal svým zaváháním vyniknout Szczesnymu.

81
    Na centr Götzeho si naskočil Lewandowski, jenže ten v záklonu hlavičkoval vedle.

80
    Arteta fauloval šlapákem Götzeho, který vzápětí zahrál také volný přímý kop, jenže stále svítí na střeleckém kontě Borussie nula.

78
    Koscielny se snažil vysunout Van Persieho, jenže toho nachytal pomezní sudí na švestkách.

77
    Arsenal také střídá, zápas končí pro Walcotta, jehož nahrazuje Frimpong.

76
    Další žlutou kartu za faul na Gervinha vidí Schmelzer.

75
    K nebezpečné střele se dostal Kagawa, ale pro jeho střelu byla fotbalová branka příliš malá.