Havlíčkův Brod – Šumperk 7:0 (kon.) | Chomutov – Benátky n/J 4:3 (po s.n.) | Ústí n/L – Písek 4:0 (kon.)
Most – Třebíč 1:0 (po pr.) | Hr. Králové – Litoměřice 4:2 (kon.) | Olomouc – Kadaň 2:0 (kon.)
Beroun – Jihlava 1:3 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
7:0 (2:0, 2:0, 3:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 14.09.2011, 17:301. liga (ČR)

52:05
    Na trestnou lavici je vykázán na 2 minuty Fiedler (HBR) za zdržování hry, když zalehl v rohu brodského pásma puk. Rebelové si berou oddechový čas.

43:21
    Morava (HBR) za brodskou brankou sestřelil otřeseného Tesaříka a dostal 2 plus 2 minuty za vysokou hůl.

42:30
    Sova (HBR) obdržel 2 minuty za sekání.

36:39
    Na poslední chvíli musel zatáhnout za záchrannou brzdu před Nerudovým brankovištěm Poskočil (HBR), který vyfasoval dvouminutový trest za držení protihráče.

33:51
    Vytrvalý tlak Draků vyústil ve vyloučení Voj. Němce (HBR), který se proti hokejovým pravidlům provinil napadením. Hosté mají ideální šanci snížit.

26:51
    Rychlý útok domácích končí faulem hostů. Na trestnou lavici míří ke dvěma minutám Holík (SUM) za držení protihráče.

20:58
    Semorád (HBR) dostal 2 minuty za podražení.

15:25
    Na lavici hanby usedl Křetínský (SUM) za hákování.

2:27
    Na trestnou lavici usedá Holík (SUM) na 2 minuty za hákování.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 4. Kostourek (Voj. Němec), 5. Koma (Knotek), 25. Knotek (Pavlík, Štěpánek), 40. Knotek (Štěpánek, Rytnauer), 43. Švaňhal (Musil, Zábranský), 55. Kostourek (Sova, Voj. Němec), 57. Jonáš (Voj. Němec, Pavlík)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Neruda (Suchan) - Morava (C), Sova, Protivný, A. Jelínek, Poskočil, Pavlík (A), Koma - Zábranský, Polodna, Knotek, Švaňhal, Jonáš, Semorád, Fiedler, Voj. Němec (A), Rytnauer, Štěpánek, P. Musil, Kostourek.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Boška) - Křetínský, Holík (C), R. Ondráček, Drtil, Novotný, Sedlák, Tesařík - Brunec, Skoumal, Meluzín (A), Hulva (A), Cink, Matějka, A. Červenka, Vrána, Velecký, Vrdlovec, Mičulka.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek - Jiří Jureček, Pavel Rychlý