2:0 (1:0)
FC Graffin Vlašim
Pátek 16.09.2011, 18:00Chance Národní Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobré odpoledne z Jihlavy, v rámci 7. kola přivítá jedenáctá Vysočina desátou Vlašim. Oba celky mají stejně bodů, pro Vlašim hovoří kladné skóre v poměru 11:9, naproti tomu Jihlava skóre 5:12. Domácí v minulém kole prohráli ve Varnsdorfu 0:4, hosté doma podlehli Bohemians 0:1. Oba týmy se tedy dnes budou snažit přiblížit se středu tabulky. Jak duel dopadne se dozvíme za nějaké dvě hodiny.

FC Vysočina Jihlava: Uvarenko - Gabriel, Tlustý, Komárek, Gavrić - Kučera, Velický, Karlík, Vaculík - Tecl, Mešanović (náhradníci: Fadrný, Krutý, Bača, Šilinger, Dolejš, Sedláček, Rožník)

FC Graffin Vlašim: Toma - Vebr, Petrů, M. Nešpor, Mareš - Janda, Pokorný, Macek, Průcha - Vrťo, Strnad (náhradníci: Vukovič, Krameš, Jícha, Norek, Nešpor, Radosta, Frydrych)

Rozhodčí: Ochotnický - Zeman, Hájek.

1

1
    Jihlava začala aktivněji.

2
    Vaculík rozehrál rohový kop, ale k ohrožení branky Vlašimi nedošlo.

4
    Hosté se zatím k balónu přilíš nedostávají.

6
    Vaculík centroval z pravé strany, ale ve vápně nenašel nikoho ze spoluhráčů.

8
    Na hráčích Jihlavy je vidět snaha odčinit utkání ve Varnsdorfu.

10
    Hosté se prozatím nedostali ani za půlku.

11
    Strnad se ocitl tváří tvář Uvarenkovi, jeho šanci zastavil praporek pomezního sudího.

13
    Tecl se výborně prodral do vápna, ale Mešanoviće ve vápně nalést už nedokázal.

16
    Máme tu první střídání, zraněného Ondřeje Průchu nahrazuje David Norek.

18
    Hosté se začínají osmělovat, mají možnost standardní situace.

19
    Tu však nerozhráli hosté příliš dobře, získali pouze autové vhazování.

20
    Na zemi se v nefotbalové pozici ocitl Gavrić a chvilku po něm Gabriel.

22
    Zraněného Petar Gavrić nahrazuje Jan Šilinger.

24
    Hra se nám začíná vyrovnávat.

27
    Vaculík rozehrál rohový kop, Gavrić sice předskočil gólmana Tomu, ale hlavou nezamířil přesně.

28
    Z 25 metrů vypálil Velický, gólman Toma s problémy chytá.

29
    Z 25 metrů rozehrál Vaculík standardní situaci, gólman Toma však chytá.

32
    Karlík si na polovině hřiště vzal balón, přešel přes hráče a z 26 metrů vypálil, jeho střela šla těsně vedle branky.

33
    Průnik hostí zastavuje praporek pomezního.

34
    Mareš rozehrál rohový kop ba bližší tyč, Uvarenko vyráží mimo pokutové území.

35
    Mareš si dal repete, tentokráte však v daleko horším podání.

38
    Kombinace po ose Šilinger - Kučera - Mešanović končí vybojovaným rohem.

39
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Vaculík rozehrál rohový kop, míč se dostal k Šilingerovi, který jej vrátil Vaculíkovi, ten z levé strany odcentroval do vápna, kde hlavou STANISLAV TECL otevírá skóre dnešního duelu.

41
    Vaculík rozehrál rohový kop z pravé strany, k ohrožení branky však nedošlo.

43
    Hosté se vzávěru první půle dostávají častěji k míči.

45
    Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.

45
    Do šance posílal Tecla Kučera, tomu však balón utíká do zázemí.

První poločas máme zasebou, domácí vedou od 39. minuty zásluhou Stanislava Tecla. Hosté toho zatím příliš nepředvedli, vedení domácích je naprosto zasloužené. Uvidíme s čím Vlašim přijde do druhého poločasu.

46

46
    Domácí rozheráli balón, k míči se však záhy dostali fotbalisté Vlašimi.

48
    Za faul na Gabriela vidí žutou kartu Vladimír Pokorný.

49
    Standardní situaci rozehrál Šilinger, ve vápně našel Velického, ten však stál v ofsajdu.

50
    Na levé straně přihrál Šilinger Kučerovi, ten se snažil prodrat se do vápna, ale hráče hostí obejít nedokázal.

51
    Nešpor se pokusil z 25 metrů o střelu, ale trefil jen Gabriela, který se skácel k zemi.

52
    Na vlastní polovině vybojoval míč Tlustý, postupooval s Teclem a s Mešanovićem na branku Vlašimi, ale jihlavský stoper nedokázal přihrát ani jendomu z nich.

53
    Gabriel odcentroval z pravé strany, balón se dostal do vápna, tam se k němu nikdo z jihlavských hráčů nedostal.

54
    Druhý gól měl na noze Tecl, ale na hranici malého vápna přestřelil.

55
    S přispěním Gabriela budou hosté zahrávat rohový kop.

55
    Ten rozehrál Macek hodně špatně.

57
    Michala Macka nahrazuje Daniel Nešpor.

59
    Daniel Nešpor kráte po vystřídání se dral do šance, přešel přes Tlustého a pokusil se odcentrovat do vápna, kde však stál pozorný Komárek.

61
    Tecl se dostal do vápna přihrál osamocenému Mešanovićovi, kterému jen stačilo z hranice malého vápna správně usměrnit balón, ten však ve vyložené šanci k potěše hostů selhal a vysoko přestřelil.

64
    Nepřesnesto v rozehráce hráčů Jihlavy dostávají Vlašim do optického tlaku.

65
    Hosté se dostali do brejku tři proti dvěma, nevyřešili jej však příliš dobře.

66
    Vaculík se dostal na hranici velkého vápna, místo střely však volí přihrávku do země nikoho.

66
    Mešanović vybojoval rohový kop.

67
    Ten však Vaculík nerozehrál příliš dobře.

68
    Vaculík vyslal dopředu Tecla, ten si míč nezpracoval dobře stihl však vybojovat aut poblíž tohového praporku.

69
    Poslední střídání hostí, Ladislava Jandu nahrazuje Jan Jícha.

70
    Žlutou kartu za docela zbytečnou hru rukou vidí Lukáš Vaculík.

73
    Na zemi se v nefotbalové pozici ocitl Karol Karlík, po několika vteřinách se však těžce zvedá z trávníku.

75
    Nadějnou pozici překombinoval Tecl, který Šilingera vystavil do ofsajdu.

76
    Vaculík do šance vyslal Tecla, ten se však dostal příliš do strany a na zpětný centr do vápna již neměl sil.

78
    Murise Mešanoviće nahrazuje Tomáš Sedláček.

81
    Žlutou kartu vidí Stanislav Velický.

81
    Z 30 metrů rozehrál standardní situaci Mareš, domácí obrana byla pozorná.

82
    Na zemi se v nefotbalové pozici ocil Tomáš Vrťo.

84
    Kučera zpoza hranice velkého vápna se pokusil ohrozit branku hostí, jeho pokus však šel mimo.

86
    Žlutou kartu vidí Marek Nešpor.

86
    Standardní situaci rozehrál Šilinger ve spolupráci s Velickým, vyústěním celé akce byl dalekonosná střela Kučery.

87
    Domácí naposledy střídají, Stanislava Tecla nahrazuje Martin Bača.

89
    Už se zdálo, že domácí tuto akci překombinují nakonec však Šilinger zakončil a Tomou vyražený balón uklízí MARTIN BAČA do sítě.

90
    Z 20 metrů rozehrál standardní situaci Strnad, mířil k k pravé tyči, kde však stál pozorný Uvarenko.

90
    Druhý poločas bude o dvě minuty delší.

Jihlavané přidali ve druhém poločase druhý gól, když se v 89. minutě prosadil střídající Bača. Hosté si dnes příliš šancí nevytvořili. Domácí slaví zisk tří bodů. Z večerní Jihlavy se s vámi loučím. (19:54:25)