Karlovy Vary – Studénka Sledge 9:2 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge 1:4 (kon.) | Draci Kolín – SHK Mustangové 1:2 (kon.)
SK Draci Kolín
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
SHK Mustangové AUTO IN
Sobota 17.09.2011, 20:30 • zimní stadion v Kolíně • Česká para hokejová liga

Česká sledge hokejová liga pokračuje i zítra zápasy v Č.Budějovicích, v Neratovicích a v Ostrově nad Ohří. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme u dalších přenosů nashledanou (22:52:43)

Tak a je rozhodnuto. Historicky první zápas zvládli pardubičtí na jedničku. Na ledě obhájců titulu z Kolína vyhráli těsně 2:1 a vezou si cenné 3 body. Pro domácí to je určitě zklamání, když většinu zápasu vedli, ale nedokázali proměnit několik šancí.

45:00

44:45
    Zakázané uvolnění hostí,Kolín jde do tlaku před pardubickou branku.

43:25
    Kolín je v pěti.

41:25
    Domácí hráč Radek Dobruský dostává menší trest za nedovolené bránění. Kolín hraje ve čtyřech.

40:43
    Domácí trenér Tejkal si bere time out.

40:43
    Po nahrávce Kvocha ze zadu na Geiera, který krásně zatáhl a Motyčkovi dal na zlatém podnosu puk ke skórování. Pardubice jdou do vedení.

40:43
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Branku vstřelil MOTYČKA DAVID. Asistence Geier Michal, Kvoch Tomáš.

38:08
    Geier to zkouší těsně nad kolínskou branku.

35:59
    Postavení mimo hru hostí.

35:20
    Odstřelování kolínské branky neskončilo, Boček stále drží skóre.

34:31
    Samostatný únik Geiera likviduje vyrážečkou Boček.

29:58
    Menší trest 2 minuty za hákování dostává Richard Buhr.

28:56
    Boček likviduje gólovou přihrávku druhým koncem hole.

26:28
    Šafránek ve vyložené šanci z mírného úhlu, Drahý Pardubice podržel.

24:44
    Tentokrát se nevyvedla rozehrávka hostům a vhazuje se u brankáře Pardubic.

22:32
    Tentokrát přihrávka na záda Pabstovi byla rychlejší než německý reprezentant. Zakázané uvolnění Kolína.

21:39
    Pavel Kubeš zavezl puk do pásma Kolína a zlouší to zpoza hráče. Boček opět pozorný a chytá s jistotou do lapačky.

19:53
    Opět šance Pardobic, ale Boček lapačkou likviduje.

18:54
    Závar před Bočkovou brankou a pardubičtí vydobili vhazování po jeho levici.

17:39
    Draci právě vstřelili branku!
    Branku vstřelil DOBRUSKÝ RADEK. Asistence Hornich Martin.

16:50
    Pabst nahodil žabičkou puk od půlky a pardubický golman se štěstím likviduje.

15:42
    Kolínským nevyšla slibná akce, Raul byl natlačen do ofsajdu.

15:01

První třetina nenabídla žádné překvapení. Možná trochu opatrný přístup obou týmu, které se znají jako nikdo jiný. Uvidíme jaké rady přijdou ze střídaček a jestli bude druhá třetina gólová.

15:00

12:55
    Boček vyjíždí a schovává puk pod lapačku před dojíždějícím Geierem.

11:53
    Domácí golman Boček likviduje lehké nahození pardubických.

9:47
    Domácí kapitán Jiří Raul ve vyložené šanci, sám před brankou to zkoušel hned z první, ale minul.

7:42
    Karlovarský Geier ve službách Pardubic nepřesně nahodil z úhlu na domácího Bočka. Ten pouze kontroloval.

6:38
    Tak domácí nepřesnosti pokračují a opět se vhazuje po levé ruce Bočka. Zakázané uvolnění.

5:58
    Tak teď se poprvé rozezněla píšťalka sudího, po nepřesné přihrávce je tu zakázané uvolnění domácích.

5:38
    Kolínský Pabst to zkouší padáčkem od modré, ale mimo branku.

4:21
    Stále se hraje bez přerušení. Nyní na polovině Pardubic.

2:09
    Šafránek se pokoušel zpoza branky zasunout,ale bez úspěchu.

0:42
    Právě odstartovalo derby s velkým D. K prvnímu vážnému průniku se vydal Pavel Kubeš, ale zastavila ho kolínská obrana.

00:01

SK Draci Kolín: Boček Petr-Raul Jiří, Šafránek Zdeněk, Pabst Robert, Hornich Martin, Bejvl Petr

SHK Pardubice: Drahý Vlastimil-Kubeš Pavel, Kvoch Tomáš, Buhr Richard, Geier Michal, Motyčka David

Rozhodčí: Jana Hollerová, Petr Špringl ml..

Všichni hráči uctili památku zesnulých hokejistů při letecké havárii u Jaroslavli minutou ticha.

Utkání začne za 2 minuty.

Bohužel došlo k cca 20ti minutovému časovému skluzu díky předchozímu utkání, děkujeme za pochopení.

Dobrý večer, vítáme Vás u přenosu zápasu České sledge hokejové ligy mezi domácím týmem Draci Kolín a nováčkem soutěže Mustangové Pardubice.

SK Draci Kolín: SHK Pardubice:

Rozhodčí: .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

Michal Najbrt

Branky a nahrávky: 18. DOBRUSKÝ Radek (Hornich) - 33. KUBEŠ PAVEL, 41. MOYČKA David (Geier Michal, Kvoch Tomáš)

SK Draci Kolín: Boček Petr-Raul Jiří, Šafránek Zdeněk, Pabst Robert, Němec Martin, Hrdý Petr, Hornich Martin, Bejvl Petr, Sládek Jaroslav, Dobruský Radek. TRENÉR: Stanislav Tejkal

SHK Mustangové AUTO IN: Drahý Vlastimil-Kubeš Pavel, Kvoch Tomáš, Buhr Vojtěch, Buhr Richard, Geier Michal, Obořil Vladimír,Motyčka David, Kubeš Jiří TRENÉR: Pavel Kubeš

Rozhodčí: Jana Hollerová, Petr Špringl ml.