Kert Park Praha – Letohrad 3:1 (kon.) | Jindřichův Hradec – Plzeň 3:9 (kon.) | Vlašim – Kladno 2:4 (kon.)
Třinec – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Karviná – Most 3:2 (po s.s.) | Pardubice – Hr. Králové 2:1 (kon.)
HBT Vlašim
2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
HBC Kladno
Neděle 18.09.2011, 11:00CROSSDOCK Extraliga

To je pro dnešek z Vlašimi vše. Děkuji vám za pozornost a někdy příště u onlajnů z Vlašimi. (12:48:14)

45:00

44:00
    Minuta do koncea hosté již pomalu začínají slavit.

43:37
    Střela Šimova střela končí ve výstroji Mikla.

43:19
    Domácí navíc zápas dohrají v oslabení. Za sekání je vyloučen Fris.

43:00
    Dnes budou tři body slavit kladenští. Vlašim se zatím netváří nějak nebezpečně. Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:27
    Hosté v plném počtu a hostující brankář nemusel čelit ani jediné střele.

42:08
    Spíše utrpení než výhoda. Takto lze charakterizovat přesilové hry Vlašimi.

40:29

40:27
    Vyloučen hostující Ogurčák za podražení.

39:44
    Menší divadelní výstup brankáře Mikla. Hráč hostí měl sice hokejku u jeho helmy a lehce se jej dotkl, ale domácí brankář se svalil na zem naprosto nepochopitelně.

38:32
    Hosté v plném počtu a budou hrát přesilovku.

38:29
    Nebezpečný brejk hostí končí dobrým zákrokem Mikla, ale nakonec i vyloučením Nýdla za sekání.

37:50
    Kdepak přesilové hry nejsou silnou stránkou Vlašimi. Nepřesné přihrávky slabá střelba to jsou největší problémy domácícho celku v přesilovce.

36:49
    Hosté jsou ve čtyřech....

36:32
    Vyloučen je nyní Dědič, který sekal svého protihráče. Domácí budou hrát 17 vteřin dvojnásobnou přesilovku.

36:12
    Domácí přesilovka je dnes hodně slabá. Hosté se v poklidu brání.

35:32
    Slečny v ohrožení. Hráči nyní u domácích střídaček pořádně vylekali dvě mladé slečny, když svými hokejkami ohrožovali jejich hlavy. Vše nakonec dobře dopadlo a nikdo nepřišel k újmě.

34:49
    A hosté budou hrát oslabení Jakub Šíma se jde posadit na trestnou lavici za nedovolené bránění.

34:42
    A domácí jsou stále pod tlakem....

Jiří Paýr

Branky a nahrávky: 1. Bartejs (Fris), 19. Šindelář (Blažek ) - 13. Kudela, 15. Hnízdil , 32. Koubek (Soukup), 34. Šíma J. (Nosek)

HBT Vlašim: Mikl (Kyzek) – Čičatka, Střeska, Nýdl, Blažek, Kieler, Kříž, Špale - Fris, Dušek, Kaše, Horák, Topolánek, Šindelář, Filip, Bartejs, Burda, Mačala, Denis, Dedek.
    HBC Kladno: Jirotka (Tvarůžek) - Dědič, Kudela, Soukup, Čermák, Kouba, Šícha, Rejthar - Ogurčák, Nedvěd, Šťastný, Tvarůžek, Hnízdil, Štěpáník, Šíma R., Nosek, Šíma J.

Rozhodčí: Koskuba, Florián