Třebíč – Beroun 2:3 (kon.) | Benátky n/J – Hr. Králové 1:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Most 3:4 (po pr.)
Chomutov – Ústí n/L 3:1 (kon.) | Šumperk – Kadaň 4:3 (po s.n.) | Litoměřice – Jihlava 2:7 (kon.)

58:52
    Je tady vyloučení. Jakub Hulva dostal 2 minuty za podražení.

46:47
    Domácí však mohou uklidnit situaci. Vyloučen Jakub Vojta na 2 minuty za hákování.

44:50
    Hosté mají šanci na snížení stavu. Vyloučen domácí Jan Tesařík na 2 minuty za držení.

37:51
    Bude se hrát 2 vteřiny 4 na 3. Vyloučen Aleš Křetínský na 2 minuty za podražení.

35:53
    Současně vyloučeni Lukáš Mičulka a Tomáš Bursík na 2 minuty za hrubost. Hraje se 4 na 4.

30:50
    A přichází přesilovka. Vyloučen Josef Révay na 2 minuty za nedovolené bránění.

21:14
    Vyloučen domácí Tomáš Brunec na 2 minuty za sekání.

18:18
    Je tady další vyloučení. Na 2 minuty si odešel sednout Radislav Ondráček za hákování a hostující Karel Ton na 2 minuty za nafilmovaný pád.

17:29
    Vyloučen Jakub Hofmeister na 2 minuty za hrubost.

14:48
    Hosté mají další možnost. Vyloučen Martin Novotný na 2 minuty za vražení.

04:24
    Vyloučen Michal Velecký na 2 minuty za podražení.

02:30
    Šumperk bude hrát přesilovku. Vyloučen františek Mála na 2 minuty za nedovolené bránění.

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 5. Hulva (Vrdlovec), 32. Vrdlovec (Hulva, Ondráček), 34. Vrdlovec (Brunec), 65. Hulva - 7. Fiala (Malínský, Mikšovic), 46. Malínský (Skořepa), 60. Mikšovic (Fiala, Malinský)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Boška) - Křetínský, Holík, Ondráček, Drtil T., Novotný, Sedlák, Tesařík, Zacpálek - Brunec, Skoumal, Meluzín, Hulva, Cink, Červenka, Vrána, Velecký, Vrdlovec, Plášek, Mičulka, Drtil L.
    Sportovní klub Kadaň: Závorka (Jarina) - Schmidt, Vojta, Trefný, Szakal, Révay, Tollinger, Malínský, Zmeškal - Mála, Rohan, Chlouba, Ton, Bursík, Freiberg, Skořepa, Mikšovic, Hofmeister, Fiala, Stoklasa, Stehlík

Rozhodčí: Grech - Chocholouš, Reich