Vsetín – Uh. Hradiště 8:1 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 2:5 (kon.) | Karviná (Baník) – Havířov 3:4 (po s.n.)
Opava – Nový Jičín 1:0 (kon.) | Přerov – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Technika Brno – Jindř. Hradec 4:3 (kon.)
Chotěboř – Kolín 4:9 (kon.) | Nymburk – Kutná Hora 6:4 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 4:6 (kon.)

59:47
    Třetí gól Valašského Meziříčí visel v závěru doslova na vlásku! Miroslav Varga měl možnost dorážet, ale Tihlář výborně postavil beton na brankové čáře.

59:22
    Růčkova střela byla zblokována nad branku. Vhazuje se v útočném pásmu Valmezu.

58:10
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři ale bleskově odmítají jakékoliv výsledkové komplikace! Po buly se dostal kotouč na hůl ZDEŇKA SEDLÁKA, který se trefil přes celé kluziště do opuštěné branky. Bez asistence.

58:01
    A je to tak, Valmez je na ledě se šesti hráči v poli.

58:01
    Valašské Meziříčí si se začátkem posledních dvou minut třetí periody vyžádalo oddechový čas. Zřejmě se už brzy dočkáme hry Bobrů bez brankáře.

56:41
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Máme zaděláno na obrovské drama! V době kdy už Bobři byli v plném počtu nabral na křídle velkou rychlost MILAN KOPECKÝ a skvěle trefil růžek Tihlářovy klece. Asistence: Miroslav Varga.

55:50
    Zubrům upláchl Bokroš, ale Tihlář výborně proti střele zasáhl vyrážečkou. To byla obrovská možnost na snížení!

55:23
    Pospíšil napálil od modré puk pouze do připraveného brankáře.

54:28
    Kopecký (VAL) svému týmu v závěru hodně komplikuje možnou snahu o zmírnění vedení Zubrů. Je totiž vyloučen za hákování.

53:54
    Kočarovu střelu lehce tečoval Goiš, ale skóre se nemění. Vlachynský na pohyb puku dokázal reagovat.

52:30
    Hanák mohl domácí uklidnit, ale jeho střelu Vlachynský vytěsnil mimo. Na druhé straně z protiútoku ostře pálil David Varga a Tihlář také dobře zasáhl.

51:01
    Bobři přesilovou hru poměrně rychle využívají a zápas tak bude mít ještě zřejmě dramatický závěr. Vše před sebou včetně brankáře Tihláře propálil ONDŘEJ MARTINÍK. Asistence: Robin Bacul, Přemysl Vašut.

50:31
    Krátce na to ale Vlček (PRE) míří na trestnou lavici za nedovolené bránění a nabízí Valašskému Meziříčí přesilovku.

50:14
    Přerov je nyní ve velkém tlaku a hraje s obrovskou chutí. Vlčkovu střelu ztlumil Vlachynský ve své výstroji.

48:36
    Krajíček z dobré pozice místo střelby raději přihrával a akce tak vyzněla do ztracena.

47:31
    Kundrátek dostal krásnou přihrávku a byl sám před brankou! Zakončení mezi betony mu ale nevyšlo.

46:46
    Na druhé straně to zkoušel Kolařík z otočky a trefil beton brankáře Vlachynského.

46:01
    Ani střela Kopeckého za Tihláře neprošla. Vhazuje se v útočném pásmu Valašského Meziříčí.

44:07
    Valmez v posledních minutách hodně zabral, ale Přerov se dobře brání a navíc má bravurně chytajícího Tihláře.

42:43
    A také na druhé straně se rozvlnila ochranná síť nad brankou po pokusu Zábojníka.

41:52
    Pospíšilovu střelu jeden z hostujícího hráčů zblokoval hodně vysoko do ochranné sítě.

40:16
    Martiník se hned po buly prokličkoval do útočného pásma a svoji střelu namířil jen pár čísel vedle!

40:01

40:00

39:51
    V posledních vteřinách druhé třetiny ještě vyloučení na obou stranách.

39:32
    V závěru druhé třetiny buly ve středním pásmu. Zubři mají ve druhé třetině ještě necelou půlminutu na to, aby se pokusili přesilovou hru využít.

38:19
    A další přesilovka, ovšem tentokrát pro domácí. Za hákování je potrestán kapitán Bobrů Vašut (VAL).

37:34
    Zubři těžké chvíle skvěle ubránili. Hartmannova střela mířila těsně vedle a v následném závaru Tihlář puk podržel.

36:02
    Ovšák ale velmi nepřesně přihrával a Sedlák v klidu vyhodil.

35:26
    Bobrům se naskýtá velká příležitost snížit nepříznivé skóre. Po dalším faulu Krajčíka (PRE) budou hrát téměř minutu a půl přesilovku 5 na 3.

34:56
    Teď si pro změnu zahaje přesilovku Valašské Meziříčí. Goiš (PRE) dostal dvě minuty za držení protihráče.

34:27
    Ani z této přesilovky se gól neurodil. Bobři jsou opět v plném počtu.

33:04
    Brančík hledal dobře postaveného Menšíka, jenže ten při pokusu o střelu z první promáhl.

32:12
    Jenže Bobři budou pykat znovu. Za sekání dostal menší trest Ovšák (VAL).

32:03
    Bobři přežili oslabení a měli další příležitost snížit. Tihlář je však stále pozorný a dobře zasáhl i proti Martiníkově střele.

30:23
    Hosté znovu v oslabení zazlobili. Po Bokrošově přihrávce střílel Ovšák těsně vedle.

29:23
    Kočara z první trefil Vlachynského rameno. Celý stadion tleská a žene Přerov kupředu.

28:53
    Devět vteřin přesilovka 5 na 3 a poté klasická. Dalším vyloučeným je Musil (VAL) za sekání.

28:39
    V oslabení po mírném zaváhání přerovské obrany mohl snížit dobře najetý Bokroš, ale Tihlář udržel puk na hrudi.

27:02
    Přerov si zahraje přesilovku. Za hákování je potrestán Linduška (VAL).

26:24
    Brankář Bobrů Vlachynský opět trochu zariskoval, snažil se vypíchnout kotouč, ale po odrazu si jej našel PAVEL HANÁK a zamířil do téměř prázdné klece. Bez asistence.

25:19
    Ve středním pásmu našlápl Kundrátek a Vlachynský musel hodně daleko ze své svatyně. Rozehrávku ale zvládl dobře a Bobři si drží kotouč.

23:46
    Zakázané uvolnění Valašského Meziříčí. Přerovští fanoušci si z tribun přejí třetí gól.

22:22
    Bacul objel branku a snažil se Tihláře překvapit, ale skóre se nemění.

20:50
    Goiš krásně poslal kotouč na Faltýnka a po jeho teči Vlachynský zasahuje.

20:01

Druhá třetina začne asi v 18:45.

20:00

19:56
    Ještě v posledních vteřinách to zkoušel Ambruz, ale Tihlář kotouč vyrazil.

19:30
    První třetina nám pomalu končí. Valmez už je na ledě kompletní a hraje krátkou přesilovku.

18:04
    Síly na ledě se vyrovnávají. Goiš (PRE) byl v brankovišti až moc důrazný a rozhdočí jej posílá na trestnou za sekání.

17:21
    Kolařík pěkně prostrčil puk na Kundrátka, který mohl skórovat potřetí. Byl však zahákován a na trestnou lavici jede pykat Vašut (VAL).

15:59
    V signalizované výhodě přidává druhou branku Zubrů VLADIMÍR KOČARA. Dostal se před Vlachýnským k dorážce a byl úspěšný. Asistence: Jiří Goiš.

14:17
    David Varga se přes Vlčka dostal až před branku, ale Tihlář byl v další ošemetné situaci znovu úspěšný. Navíc je pískáno postavení v brankovišti, takže nás čeká buly ve střední třetině.

13:23
    Menšík velkou bojovností získal v útočném pásmu kotouč pro Brančíka, ale tomu zakončení nevyšlo. Vlachynský si puk pohlídal.

12:22
    Bokroš pálil hned po buly a Tihlář musel vytáhnout moc pěkný zákrok.

11:00
    Přerov je plný elánu a Valašské Meziříčí teď hodně svírá do kleští. Palovu střelu musel zablokovat David Varga, jinak by klec Bobrů byla znovu ve velkém ohrožení.

10:04
    Zubři měli hodně silnou útočnou chvilku a díky ní se dostávají do vedení. Brankáře Vlachynského překonal k tyčce LUKÁŠ MENŠÍK. Asistence: Marek Ditrich, Richard Brančík.

9:17
    Palovu střelu od modré tečoval jeden z hostujících hráčů hodně nepříjemně a puk šel těsně vedle.

8:34
    Další náznak šance Zubrů končí hvizd hlavního sudího. Útočník Kolařík stál v brankovišti příliš dlouho.

7:35
    Ditrich byl na chvíli nepokrytý před brankou Bobrů, ale správný moment pro zakončení prováhal.

6:31
    Nahozený kotouč se snažil dojet Bacul, ale Pala u něj byl rychleji. Hosté mohli jít do velké šance.

5:59
    Vlček s Kočarou si v přihrávce příliš nerozumněli a Přerovu je tak odpískáno zakázané uvolnění.

4:54
    Přerovský obránce Pala hodně chyboval v rozehrávce a Linduška měl cestu k Tihlářovi téměř volnou. Gólman Zubrů proti střele pěkně zasáhl lapačkou.

2:28
    Vlčkovu střelu od modré čáry brankář Bibrů vyrazil. Zatím sledujeme pěkný bojovný hokej s velmi vysokým nasazením.

1:10
    Také Valašské Meziříčí už o sobě dalo vědět. Ze střely Miroslava Vargy toho Tihlář moc neviděl, ale zasáhl ramenem.

0:28
    Zubři se hned po úvodním buly usadili v útočném pásmu. Střela Kundrátka mířila těsně vedle.

00:01

HC ZUBR Přerov: Tihlář (Okáč) - Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Krajíček, Pospíšil, Sklenář - Kočara, Hanák, Goiš - Sedlák, Kolařík, Kundrátek - Menšík, Brančík, Ditrich - Černý, Vaněk, Kocan

HC Bobři Valašské Meziříčí: Vlachynský (Slovák) - Ambruz, Bacul, Balga, Blažek, Bokroš, Dostál, Dvořák, Hartmann, Kopecký, Linduška, Martiník, Matuštík, Zábojník, Musil, Ovšák, Ručka, D. Varga, Mar. Varga, Mir. Varga, Vašut

Rozhodčí: Škrobák - Hanzlík, Štěpán.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 11. Menšík (Ditrich, Brančík), 16. Kočara (Goiš), 27. Hanák, 59. Sedlák - 52. Martiník (Bacul, Vašut), 57. Kopecký (Mir. Varga)

Rozhodčí: Škrobák - Hanzlík, Štěpán