Táborsko – Olomouc 1:4 (kon.) | Převýšov – Liberec 1:4 (kon.) | Kunice – Jablonec 4:6 (kon.)
Teplice – Karviná 1:0 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:4 (1:2)
SK Sigma Olomouc
Středa 21.09.2011, 16:30 • Soukeník, Sezimovo Ústí • Pohár FAČR

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

FK Spartak Mas Sezimovo Ústí: Berkovec - Koutný, Charuza, Kotrba, Kočí, Mach, Ptáček, Nesvadba, Sklenář, Šturma, Dobal.

SK Sigma Olomouc: Zlámal - Koutný, Škerle, Kučera, Vepřek - Bajer, De Rossi, Hořava - Petr, Varadi, Přikryl.

Rozhodčí: Jílek - Urban, Makovička.

Oba týmy již nastupují na hrací plochu a utkání za malou chvilku začne.

Domácí budou hrát v klasické modrobílé kombinaci, Hanáci oblékli oranžové dresy.

1

2
    Domácí začali aktivně, navíc vybojovali faul na hranici šestnáctky.

3
    Sezimovo Ústí právě vstřelilo branku!
    Tak to je začátke jako hrom! Ševci rozehráli rohový kop, Ptáček vrátil míč do ohně a JAN CHARUZA otevřel skóre.

5
    Úvodní žlutou kartu vidí domácí Charuza.

7
    Hanáci se snaží o rychlé vyrovnání, jenže jejich akce končí u šestnáctky domácích.

9
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno. Míč se po ose Hořava - Přikryl dostal až k úplně volnému VARADIMU, jenž sroval skóre.

11
    Olomouc dále útočí, Petrova hlavička postrádala razanci.

12
    V šanci i domácí, Šturma ve skluzu Zlámala nepřekvapil.

14
    Bajer na půlce fauluje Dobala, domácí v útoku.

16
    Varadi nepřesně nacentroval, přesto jsou teď Hanáci aktivnější.

17
    Roh pro hosty...

18
    ...A další...

19
    ...Odražený míč napálil Hořava, Berkovec jeho střelu vyráží.

21
    Olomouc hbitě napadá rozehrávku Sezimova Ústí, jeho hráčům to dělá očividné problémy.

22
    Po dvou rychlých brankách se hra uklidnila.

24
    Přikryl nepříjemně vystřelil, Berkovec jeho pokus vyrazil do zámezí.

26
    Domácí příznivci ožili společně s trubači, kteří vytvářejí duelu příjemnou atmosféru.

27
    Dobalův faul na polovici hřiště zakládá další útok Hanáků.

29
    Ševci provádějí zatím marné snahy o druhou branku, na další výraznější šanci stále čekají.

31
    Hraje se od vápna k vápnu, hře chybí větší aktivita obou celků.

33
    Kučera fauluje Macha, trestný kop pro domácí...

34
    ...Ten rozehrál Kočí a Zlámal ho s problémy vytlačil na roh.

36
    Trenér Psotka očividně není spokojen s hrou svých svěřenců a posílá rozcvičovat Heinze, Janotku a Schulmeistera.

37
    Varadi se ocitl ve velké šanci, ale prakticky tváří v tvář Berkovcovi selhal.

38
    Bajer pálil z velké dálky, Berkovec připraven.

40
    Na hřišti zůstal ležet Charuza a Kučera sportovně zakopl míč, za což si vysloužil potlesk Soukeníku. Charuza už se ale vrací do hry.

42
    Mach faulován na půlící čáře, možnost pro domácí.

43
    Zlámal Kočího centr na dvakrát likviduje.

44
    Krátce před poločasem se Sigma ujímá vedení. Vepřek nacentroval z levé strany a ADAM VARADI svým druhým gólem zápasu dává na 1:2.

Skončil první poločas, který nabídl tři branky. Domácí šli sice do vedení ve 3. minutě po brance Charuzy, ale Hanáci dvěma zásahy Varadiho skóre otočili.

Druhý poločas začne přibližně v 17.34 .

Oba celky nastupují na hrací plochu, start druhého poločasu je na spadnutí.

46
    Domácí o poločase střídají, Rožboud nahrazuje Kotrbu, Vukadinovič Sklenáře.

46

47
    Olomouc právě vstřelila branku.
    Velká chyba domácího brankáře! Berkovec špatně vykopl a JAKUB PETR upravuje na 1:3.

49
    Rožboud pěkně nacentroval ze strany, jeho nabídka prolétla až ke Zlámalovi.

51
    Pěknou akci domácích zastavil ofsajd Vukadinoviče.

52
    Olomouc dál tlačí, Varadi naložil se svou šancí hodně špatně.

60
    Olomouc poprvé střídá, Petra na hřišti nahradí Schulmeister.

61
    Aktivní Rožboud nacentroval ze strany, jeho nabídku sebral Zlámal.

63
    Olomouc se stáhla do obraného bloku a v klidu brání dvoubrankový náskok.

64
    Mach pálil z úhlu, olomoucký brankář připraven.

65
    Domácí fanoušci teď kvitují potleskem pěknou akci Rožbouda, jenže míč mají opět hosté.

67
    Druhá změna v dresu Sigmy, Přikryla střídá Navrátil.

69
    Schulmeister se po přiťuknutí Hořavy ocitl v obrovské šanci, ale sám před Berkovcem zklamal.

70
    Žlutou kartu vidí za taktický faul Radim Koutný.

71
    Pěknou akci domácích zakončoval nepřesnou střelou Kočí.

72
    Varadi se znovu tlačil do koncovky, jeho úmysly překazil Nesvadba.

74
    Olomouc hraje naprosto v klidu a hlídá si klidné vedení.

75
    Varadi nachytán v ofsajdu.

77
    Poslední střídání Jihočechů, Macha nahrazuje Jindřich Rosůlek.

78
    K poslední změně sáhl i hostující kouč Zdeněk Psotka, Jerome střídá Varadiho.

80
    Na nějaký velký nápor v závěrečných minutách to ze strany domácích nevypadá, Olomouc si hlídá svůj náskok.

81
    Nesvadba hlavičkoval po rohu, Zlámal míč vyboxoval.

83
    Diváci pomalu opouštějí Soukeník, o osudu dnešního duelu je zřejmě rozhodnuto.

85
    Rosůlek se tlačil do vápna, ale hostující stoper Kučera je nekompromisní.

86
    Na hřišti se teď ocitl pes, který baví diváky na stadionu.

88
    Utkání se pouze dohrává, Olomouc si do odvety zřejmě odnese dvoubrankový náskok.

89
    Kočí střílel z velké dálky, Zlámal se díky tomu mohl pohoupat na břevně své branky.

90
    Je rozhodnuto. JAN SCHULMEISTER dává po pěkné akci výsledku definitvní podobu.

Skončilo první utkání osmifinále Ondrášovka Cupu, ve kterém dominovala Sigma Olomouc, když přehrála domácí 4:1. Za Hanáky se dvakrát trefil Varadi, dále Petr a Schulmeister. Za domácí se prosadil Charuza. (18:23:41)