Liberec – Chomutov 8:1 (kon.) | Plzeň – K. Vary 3:1 (kon.) | HC Kladno – Pardubice 4:3 (kon.)
Vítkovice – Olomouc 2:1 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 3:2 (po s.n.)
Motor ČB – Slavia 3:0 (kon.) | Jihlava – Sparta 7:3 (kon.) | Znojmo – Třinec 5:11 (kon.)
HC Škoda Plzeň
3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 22.09.2011, 17:00DHL Extraliga juniorů

59:27
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Do prázdné branky stvrzuje vítězství domácích TOMÁŠ PACANDA. Bez asistence.

56:58
    Oddechový čas pro hosty, po kterém Habal zůstává na střídačce a hosté jsou v šesti proti čtyřem.

56:58
    Perné dvě minuty pro Plzeň, Váchal z pásma vyhodil puk přes mantinel a dostává dvě minuty za zdržování hry.

33:43
    Fantastická příležitost pro Táborského, který nachytal Plzeň v rozehrávce, ale vyrovnáno není!

23:00
    Táborský (KVA) dostává dvouminutový trest.

19:26
    Jakub Ruprecht (PLZ) dostává dvouminutový trest za hákování.

13:28
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hosté nacházejí rychlou odpověď v podobě šťastného gólu MARKA ŠVECE. Asistence Lukáš Baar, Filip Winkler.

11:58
    Po vyhraném buly si domácí jednou přihráli a JAKUB RUPRECHT potáhl puk a zamířil přesně. Asistence Tomáš Blumentrit, Jan Baxa.

11:45
    Martin Gombár (KVA) dostává menší trest a Plzeň hraje přesilovku.

6:42
    Plzeňští hokejisté jdou do vedení, po nahrávce kapitána Mainera otevírá skóre JAN SCHLEISS. Asistence Petr Mainer.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 7. Schleiss (Mainer), 12. Ruprecht (Blumentrit, Baxa), 60. Pacanda - 14. Švec (Baar, Winkler)

HC Škoda Plzeň: Polívka (Brabec) - Houfek, Ruprecht, Slavík, Pejchar, Sedláček, Schleiss, Mainer, Váchal, Baxa, Noga, Pacanda, Pour, Varačka, Blumentrit, Pašek, Vizinger, Šimandl.
    HC Energie Karlovy Vary: Habal (Rauscher) - Tomeček, Vrána, Valeš, Novák, Šik, Troška, Svoboda, Koblasa, Winkler, Korytko, Harkabus, Baar, Schusser, Švec, Táborsy, Kverka, Gombár, Půlpán.