Poprad – Žilina 0:1 (po pen.) | Poprad – Žilina 0:0 (kon.) | Košice – Nitra 2:1 (kon.)
Košice – Nitra 2:1 (kon.) | Ždaňa – B. Bystrica 0:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Myjava 3:0 (kon.)
MFK Košice
2:1 (1:0)
FC Nitra
sk Úterý 27.09.2011, 16:00Slovenský pohár - Slovnaft cup

Tak máme za sebou veľmi zaujímavý pohárový zápas. Zápas sa pomaličky blížil k penaltovému rozuzleniu, keď si neštastného vlastnenca 2 minúty pred koncom dal hosťujúci Čirik. Za prvý polčas si však Košice postup zaslúžili viac a tak sa môžu tešiť z postupu. (17:54:01)

Koniec stretnutia.

90+
    Vratislav Gajdoš z piameho kopu trafil brvno!!! Domáci si vydýchli.

90+
    Jedná z poslednýc šancí hostí. Majú výhodu štandartnej situácie z približne 30 metrov.

88
    Gól Košice! Teda lepšie povedané gól Nitra. Lopta sa dostávala pomaličky vzduchom k brankárovi Chudému. Tomu však predtým sklepával jeho spoluhráč JÁN ČIRIK a ten do opustenej bránky si dáva ukážkového vlastenca.

86
    V ofsajde sa ocitol Ján Novák.

84
    Za protesty dostáva žltú kartu domáci Kuzma.

84
    Košice majú loptu na svojich kopačkách a snažia sa rozhodnúť dnešné stretnutie.

81
    Ján Novák strieľal z hranice 16-tky nad bránku Chudého.

80
    Po ďalšom rohu majú loptu opäť hosťujúci hráči a lopta sa presúva do stredu poľa.

79
    Ďalší roh pre domáce Košice po aktivite Kuzmu.

78
    Po rohu Kuzmu sa útočným faulom previnil Šinglár a loptu má Nitra.

77
    Rohový kop pre domácich po zrazenom centri od Kuzmu.

76
    Dnešné stretnutie sleduje 540 divákov.

74
    Kužma teraz na smolu domácich vystrelil z diaľky a nevolil prihrávku na voľného Nováka.

71
    Po zrážke s brankárom Lopezom ostal ležať na trávniku Rák. Vyzerá že bude v poriadku.

70
    Striedanie na strane Košíc. Na ihrisko vybehol kanonier Novák. Vystriedal Škutku.

69
    Veľká šanca domácich. Smoliar Viazanko sa dostal pred brankára hostí. Vystrelil a jeho zrazená strela poskakovala pred bránkou hostí. Martin Tóth loptu odkopol do autu.

66
    Coulibaly sa pekne uvoľnil a hľadal Tótha. Coulibalyho prihrávka však bola prudká a Tóth jeho prihrávku nespracoval.

63
    Gól Nitra! Rák odcentroval z ľavej strany. Na jeho center vybiehal domáci bankár Lopez. Nepochopiteľne však ostal stáť na pol ceste a ROMAN SLOBODA popod neho vyrovnáva.