Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Zlín – Havířov 2:3 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 4:7 (kon.)
Letňany – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Sparta – Chomutov 7:6 (po pr.) | Liberec – Mladá Boleslav 7:1 (kon.)
HC Kladno – PZ Kladno 6:1 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 5:0 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:5 (kon.)
Pardubice – Hr. Králové 8:3 (kon.) | Motor ČB – Písek 2:5 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 2:7 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
HC Dukla Jihlava
Středa 28.09.2011, 12:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek svátečního dne. (14:03:45)

Jihlava ve třetí třetině pořádně zatopila domácí obraně, když během dvou minut vstřelila dva góly a postarala se o zdramatizování utkání. Skóre se však už neměnilo a olomouští starší dorostenci si tak připisují další tři body do extraligové tabulky.

60:00

59:12
    Olomoučtí se nehrnou dopředu, pouze vyhazují puky ze svého obranného pásma.

58:49
    Hanáci vlétli do útočného pásma soupeře, gól do prázdné brány soupeře se jim však vsítit nepodařil.

58:20
    Dukla zkouší hru bez brankáře.

58:19
    Oddechový čas pro hosty.

58:01
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny. Jihlava se nadechuje k velkému tlaku.

57:40

57:06
    Hosté v plném počtu a půl minuty budou hrát přesilovou hru.

55:40
    Počet hráčů na ledě je vyrovnaný, trest si vysloužil David Nesvadba (OLO) za hrubost.

55:38
    Střecha se po zaváhání olomouckých obránců dostal do samostatného úniku, pokus o blafák mu však nevyšel a Dukla stále ztrácí jednu branku na soupeře.

55:06
    Beran (JIH) si odsedí dvě minuty za sekání, Olomouc má početní výhodu.

55:07
    Velký závar před domácí brankou. Dukla se snažila protlačit puk do branky, Kochta ovšem touš udržel před čárou.

54:16
    Na druhé straně vyslal nebezpečnou střelu Fibrich, Krejčík ramenem vyráží nad.

53:02
    Úplně volný se ocitl v pravém kruhu s pukem Mandát , domácího brankáře však nepropálil.

52:19
    Severa se mezi kruhy dostával dvakrát ke střele, olomoučtí beci však žádnou hrozbu pro svého gólmana nedopustili.

51:39
    Jihlava v plném počtu.

50:49
    Obrovská příležitost Hanáků! Po pěkné kombinaci a přihrávce Rašnera netrefil prázdnou bránu Bauer, přesilovka domácích tak pokračuje.

Luděk Stránský

Branky a nahrávky: 14. Beták (Augustin), 34. Brančík (Augustin, Vrabel), 36. Augustin (Beták) - 47. Beran (Vantuch, Kohout), 49. Štěrba (Čermák)

HC Olomouc: Motálek (11. - 14. Kochta) – Vrabel, Brančík, Ziegler (C), Beták, Hánl, Paksi, Jergl A., Majer, Rašner, Fibrich, Pšeja, Brandýs J., Konečný, Ostřanský, Hradil P., Bauer, Nesvadba, Augustin, Nedopil, Peštuka.
    HC Dukla Jihlava: Krejčík (Svoboda) – Čermák, Brussmann, Cívka, Severa, Lupač (C), Tobola, Mandát, Vantuch, Kuchyňa, Pazourek, Vítek, Štěrba, Staněk, Mahút, Jícha, Kohout, Beran, Březka, Střecha, Hotař.

Rozhodčí: Minář – Bryška, Novák