Lok. Moskva – Anderlecht 0:2 (kon.) | Schalke – Maccabi Haifa 3:1 (kon.) | Twente – Wisla Krakov 4:1 (kon.)
Odense – Fulham 0:2 (kon.) | Met. Charkov – Alkmaar 1:1 (kon.) | Larnaka – FCSB 1:1 (kon.)
AEK Atény – Sturm Graz 1:2 (kon.) | Malmö – Austria 1:2 (kon.) | Maribor – Birmingham 1:2 (kon.)
Rennes – Atlético 1:1 (kon.) | Braga – Club Bruggy 1:2 (kon.) | Celtic – Udinese 1:1 (kon.)
Ath. Bilbao – PSG 2:0 (kon.) | Salzburg – Slovan Bratislava 3:0 (kon.) | Vorskla Poltava – Hannover 1:2 (kon.)
Rapid Buk. – Eindhoven 1:3 (kon.) | Vaslui – Curych 2:2 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Dynamo Kyjev 1:1 (kon.)
Tottenham – Shamrock 3:1 (kon.) | Sporting – Lazio 2:1 (kon.) | Stoke – Besiktas 2:1 (kon.)
Standard – Kodaň 3:0 (kon.) | Legia – Hapoel Tel Aviv 3:2 (kon.)
Tottenham Hotspur
3:1 (0:0)
Shamrock Rovers
Čtvrtek 29.09.2011, 21:05 • White Hart Lane, Londýn • Evropská liga

Každopádně dnešní utkání je u konce. Po bezbrankovém prvním poločase se ve druhé půli v 50. minutě trefil Rice a senzace byla na světě. Hosté ale výsledek neudrželi a Tottenham během šesti minut úplně zvrátil stav utkání ve svůj prospěch a připisuje si tak tři body za vítězství 3:1. Ode mne to je dnes vše, přeji vám příjemný zbytek čtvrtečního dne, potažmo noci a třeba hned zítra se těším na další onlajn z Kladna. Dobrou noc! (22:59:16)

90+3
    A hosté ještě mohli kopat penaltu. Dennehy upadl ve vápně, rozhodčí ale penaltu neodpískal. Těžko říct, zda se o penaltu jednalo nebo ne.

90+3
    Začíná poslední minuta dnešního utkání.

90+1
    Townsendovu lehkou střelu Brush dokázal ztlumit až napodruhé.

90
    Ofsajd a v něm pro změnu Stevens.

90
    3 minuty se budou nastavovat.

89
    Dos Santos sice hezky obešel na vápně obránce, ale střela mu vůbec nesedla. Brush s ní neměl problémy.

88
    Falqué si mohl připsat branku. Pavlyuchenko ho chytře vysunul do vápna. Falqué byl však moc blízko Brushovi a překonat ho nedokázal.

88
    Další roh rozehraný nakrátko. Townsend se dostal ke střele, ta neprošla.

87
    Dos Santos se tlačil před brankou, nakonec ho ale hosté ubránili.

86
    Pavlyuchenko nachytán v ofsajdové pasti. Čest patří fanouškům Shamrocku, kteří nezanevřeli na své hráče ani za nepříznivého stavu. Na ostrovech se to ani nenosí.

84
    Pavlyuchenko by od ní nebyl daleko, kdyby z vápna nemířil hodně nepřesně.

83
    Už to tak vypadá, že se utkání v poklidu dohraje. Uvidíme, jestli někdo ještě přidá branku.

80
    Pavlyuchenko to zkusil z rohu vápna. Brush jeho střelu zkontroloval na její cestě do autu.

80
    Naposledy střídají i hosté. Danny Rose jde za hřiště, tam ho nahradí mladý Kane.

79
    Na druhé straně povedená akce Dennehyho, který mohl snížit na rozdíl jediné branky. Po kličce si dal míč na levačku a těsně přestřelil vzdálenější roh Cudiciniho branky.