Šumperk – Třebíč 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 4:2 (kon.)
Písek – Litoměřice 2:3 (po pr.) | Chomutov – Beroun 3:2 (po s.n.) | Ústí n/L – Olomouc 4:1 (kon.)
Most – Hr. Králové 1:7 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 01.10.2011, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (19:27:33)

59:39
    Tesaříkova střela vyzkoušela pevnost zadního mantinelu!

59:29
    Marek Laš dostává dvě minuty za vysokou a hrát se bude tedy 4 na 3.

59:17
    Boška koncem hole vyráží střelu Dolníčka!

59:05
    Štefl kryje kotouč, který na něj letěl až od modré čáry domácích,

58:55
    Počet hráčů na ledě se srovná! Aleš Holík dostává dvě minuty za sekání.

58:22
    Oddechový čas pro domácí.

58:22
    Dvě minuty dostává Vladimír Stejskal. Trest dostává za hákování.

58:00
    Hosté si nemůžou ani škrtnout v této třetině.

57:10
    Oba celky odjíždějí střídat.

56:38
    Šumperští hokejisté mají stále puk na svých hokejkách.

56:22
    Meluzín v obrovské šanci přestřeluje!

55:50
    Drtil výborně zblokoval přihrávku Stejskala na Čecha.

55:10
    Po střele Hulvy musí zasahovat Štefl.

55:00
    U puku Hulva.

54:20
    Tesařík teď fotbalově přihrál na Meluzína.

54:01
    Hra vysokou holí šumperských hokejistů.

53:41
    Haasovu střelu vyrazil Štefl! vyrazil ji přesně na Michala Veleckého, ale ten jeho střelu nezpracoval ideálně a puk skončil vedle.

53:08
    Střela Brože letí mimo!

51:38
    Štefl zariskoval a nedobře si vejel pro puk. Ovšem pak dokázal odrovnat útočníka Draků. Domácím fanouškům se to zdálo jako nedovoleně, ale rozhodčí říká: Nic takového!

51:13
    Šumperk opět vyhazuje!

50:35
    Dvě minuty za zdržování hry dostal Aleš Holík.

50:21
    Oddechový čas pro hosty.

50:21
    Draci právě vstřelili branku!
    Nejlepší střelec Draků MICHAL VELECKÝ střílí branku! Nádherně dostal puk od Adama Červenky a vstřelil branku. Asistence: Adam Červenka.

50:15
    Jenže opět domácí.

50:00
    U puku Dietz.

49:20
    Pláškovu přihrávku, bohužel pro domácí, dobře nezpracoval Mičulka.

46:50
    Plášek nedosáhl na Mičulkovu přihrávku! Kdyby se tak stalo, tak by se pravděpodobně měnilo opět skóre.

46:25
    Puk opět v pásmě hostů.

46:10
    Zmatek před Šteflovou bránou! Naštěstí pro hosty se dokázal puk vyhodit.

45:29
    Menší výměna názorů mezi Křetínským a Heřmanem.

44:29
    ALEŠ HOLÍK vystřelil jeho pověstnou dělovku a zvyšuje na 3:1. Aleš Holík, kapitán Draků střílí první branku v této sezóně. Asistence: Lukáš Mičulka.

44:07
    Drtil vyhazuje puk do středního pásma.

43:15
    Opět Lukáš Sláma od modré pálil! Boška snad ani nevěděl, kam ten puk letí a koncem betonu Slámovu střelu vyrazil!

43:07
    Boška zasahuje.

42:36
    Mičulka přihrávka končí na holi Lukáše Slámy.

42:18
    Slámova střela letí nad!

41:56
    Haas ztratil puk ve středním pásmě.

41:25
    Brunec vystřelil, ovšem mimo, ale jeho střela se odrazila od mantinelu k bráně Štefla a ten raději pokryl puk.

40:50
    Sláma u puku a bude rozehrávat akci Třebíče.

40:28
    Přihrávka rukou domácích.

40:11
    Puk je v pásmě Draků.

40:01

Vypadá, že už je vše v pohodě.

Rozhodčí si vzal lopatu do ruk a snaží se zahrabat díru, která na ledě, pravděpodobně vznikla.

Dokonce i sudí.

Tak už nastupuje Třebíč i Draci.

Už ubyl čas na časomíře a hokejisti a rozhodčí nikde. Že by se ztratili?

Druhá třetina tedy končí výsledkem 1:0 pro domácí. V této třetině domácí podržel Roman Boška, který svýmy zákorky dokázal vychytávat střele Horácké Slavie. Jedinnou branku této třetiny vstřelil Karel Plášek. Tato branka padla hned na samém počátku druhé třetiny. Za 13 minut se opět přihlásím.

40:00

39:24
    Boškův zákrok.

39:21
    Holík chtěl vyslat velmi dlouhý pas na Mičulku, ale ten se toho vůbec nedotkl a je z toho zakázané uvolnění.

37:39
    Na branku mohli jet dva šumperští hráči sami. Haas se Sedlákem, ale zastavili je čarový rozhodčí, kteří odpískali ofsajd.

35:25
    Tomáš Sedlák dostává dvě minuty za hákování.

35:09
    U puku nyní Holík.

34:13
    Rozhodčí chtěl vylučovat, nakonec se však po domluvě s domácím kapitánem Holíkem, rozhodl nevylučovat.

33:50
    Boška si připisuje další save po střele Dolníčka.

33:38
    Hosté se dokázali na modré lajně uspořádat, takže ofsajd to nebyl.

31:50
    Roman Boška opět předvedl vynikající zákrok.

30:53
    Velecký jel sám s Haasem na bránu! Michal Velecký místo přihrávky raději volil střelu, kdyby však přihrál, tak si myslím, že by přihrávka měla větší šanci na úspěch.

30:15
    Opět chyba domácích, ale Haas stihl zblokovat Burianovu přihrávku.

29:39
    Střela Holíka letěla těsně vedle!

29:33
    Zakázané uvolnění Třebíče.

29:10
    Domácí dnes chybují celkem často. Teď se naštěstí pro domácí včas vrátil Novotný.

28:37
    Vhazuje se před Boškou.

27:25
    Křetínského chyba a málem z toho těžil Vilém Burian, ovšem jeho přihrávka zpátky nevyšla a domácí jsou opět u puku.

26:55
    Štefl, teď podržel Třebíč, vychytal dvě gólovky domácích. Nechybělo moc a Šumperk vedl o dvě branky.

38:27
    Zakázané uvolnění Draků.

25:40
    Vodráček jel sám na Bošku, ale domácí brankář předvedl vynikající zákork. Nutno podotknout, že šance vznikla po nepřesné rozehávce domácích.

25:16
    Ofsajd hostujícího celku.

24:53
    Skoumal výborně zavezl puk do pásma hostí. tam byl ovšem o puk obrán a Třebíč může zahájit protiútok.

24:42

24:35
    Štefl musel zasahovat proti střele Sedláka.

23:54
    Ondráčkova špatná rozehra, ale Roman Boška výtečně střelu Dolníčka vyrazil.

23:40
    Nádherný výhoz Novotného až na Štefla.

23:05
    Šumperk vyhazuje puk.

22:42
    Je tu trest pro Michala Skoumala, ten dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

21:46
    Marek Haas, měl volnou cestu při střele na Martina Štefla, ale puk napálil pouze do jeho hrudě.

20:50
    Roman Meluzín vyslal skvělý pas na KARLA PLÁŠKA a ten přehodil puk přes Šteflův beton. Puk byl sice tak, tak za brankovou čárou, ale branka to byla. Asistence: Roman Meluzín.

20:33
    Mičulka nedokázal zpracovat pas od Holíka.

20:01
    Hosté vyhráli buly.

20:01

I rozhodčí a hosté jsou na lede. Takže je to otázka sekund, kdy uvidíme druhou třetinu dnešního zápasu.

Domácí jsou na ledě.

20:00

Zápas tedy zatím vyrovnaný 1:1. Skóre mluví jasně, dneska hrají oba týmy vyrovnanou partii. Branku za domácí vstřelil v 9. minutě Daniel Vrdlovec a za hosty v 6. minutě David Dolníček. Další třetina začne za 12 minut.

19:45
    Šteflovi uskočil kotouč a dostal se za bránu. Z toho těžil Velecký, ale svoji šanci uzdil, když trefil hrud Štefla.

19:15

19:17
    Boška vyráží Brožovu střelu do rohu kluziště.

19:09
    Martin Čech se objevil v bráně Bošky, ale rozhodčí nepíska postávení hráče v brankovišti.

18:43
    Plášek vyhazuje přes všechny lajny.

18:09
    Domácí vyhazují až k brankářovi hostů.

17:39
    Skvělý zásah Bošky proti střele Dolníčka.

17:32

17:15
    Domácí hráli v šesti a bude z toho trest, který si odpyká Novotný. Hra 4 na 4.

16:58
    Mičulka trefuje tyč! Štefl vůbec nevěděl, kde je puk.

16:17
    Teď se Novotný cítil jak baletka, když se snažil udržet puk v pásmě.

15:32
    Stanislav Dietz držel protihráče a jsou z toho dvě minuty.

15:24
    Boška vyráží střelu Stejskala.

14:56
    Bohužel nedokázala nic vytvořit a u puku opět Šumperk.

14:44
    Třebíč je nyní v pásmě Draků.

14:14
    Icing domácího celku.

14:00
    Sláma teď dostal nádherný bodyček od Aleše Holíka, následně spadl po střetu s Tomášem Sedlákem.

13:43
    Štefl teď udržel puk před brankovou čarou.

13:32
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

12:27
    Holíkova chyba a na Bošku se řitili dva obránci Třebíče, proti jednomu obránci. Vondráček však místo přihrávky volil střelu, ale tu Boška vyráží mimo.

12:15
    Štefl drží kotouč po Veleckého střele.

11:17
    Rangl se snažil obrat Sedláka o puk, ale ten před ním udělal kličku a měl od něj pokoj.

10:41
    Opět Martin Štefl.

10:35
    Štefl drží kotouč.

10:13
    Marek Laš se tázavě podíval na sudího, jestli to nebylo podražení od Holíka, sudí kýve hlavou že ne.

9:55
    Veleckého střela do betonu Štefla.

9:31
    Vondráček napálil Sedláka do nohy.

8:18
    Je srovnáno! Ondráček našel před bránou volného DANIELA VRDLOVCE, který dokázal zasunout puk mezi nohy Martina Štefla. Asistence: Radislav Ondráček, Jakub Hulva.

7:58
    Domácí mají pěkně Slavii pod tlakem.

7:29
    David Dolníček nasadil tvrdý krosček Romanovi Meluzínovi a půjde si sednout na dvě minuty.

7:11
    Meluzín obral o puk Vítka a udržel tak pásmo.

7:10
    Skoumalovu střelu vyráží Štefl do ochranné sítě.

6:34
    Puk ve středním pásmu na hokejkách Draků.

6:01
    Domácí za bránou Bošky.

5:41
    Ofsajd domácího mužstva.

5:05
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Bezmocný Boška! tak by se dala charakterizovat branka hostů. Střelu Martina Čecha Boška vyrazil na volného DAVIDA DOLNÍČKA a ten lehoučce dorazil puk do prázdné klece. Asistence: Martin Čech.

4:40
    Štefl rozehrává za svoji brankou.

4:26
    Aleš Křetínský dostane dvou minutový trest za krosček. Třebíč tedy bude mít možnost přesilové hry.

3:51
    Tomáš Drtil vystřelil, ale jeho střela letěla dost mimo.

3:39
    Sedlák nahodil puk, ten končí v lapačce Štefla.

3:21
    Sedlák rozehrává z poza brány.

3:05
    Boška si připisuje zákrok.

2:59
    Holíkova nepřesná rozehrávka letí na zakázané uvolnění.

2:17
    Hosté z Třebíče napadjí šumperské rozehrávky.

1:49
    Puk za brankou Štefla. Hráči o puk bojují.

0:48
    Heřman vyslal dobrý pas Buriana a tan stál sám před Boškou, jenže minul!

0:23
    První akce domácích končí na tyči! Ondráčkova střela otestovala pevnost konstrukce.

00:01

Můžeme začít.

Fanoušci opravdu řádí. Jejich borci totiž nastoupili na led a kotel domácích se nemůže dočkat na prvního vhazování.

Trenér Třebíče je Kamil Pokorný. Kouč Šumperka je pan Radek Kučera.

Třebíč, kteáý má 3 body a nachází se momentálně na posledním místě, bude určitě chtít bodovat. Šumperk se nachází na 8. místě s 10 body.

Do dnešního zápasu nezasáhne Tomáš Štůrala, který je zraněný. Do dnešního zápasu tedy zasáhne jednadvacetiletý brankář, odchovanec Šumperka, který působil i za juniorský Třinec, Roman Boška.

Salith Šumperk: Boška (Misiorz) - Křetínský, Holík (C), Ondráček, Drtil T., Novotný, Sedlák, Tesařík - MIčulka, Meluzín (A), Plášek - Brunec, Hulva, Vrdlovec - Cink, Velecký, Červenka - Matějka, Skoumal, Vrána

SK Horácká Slavia Třebíč: Štefl (Hrubec) - Sedláček, Kadela, Sláma (A), Brož, Sobotka, Kania, Rangl, Dietz, Vondráček, Dočekal, Dolníček (C), Kaut, Heřman, Čech M., Laš, Burian, Vítek, Stejskal, Kovalský, Přibyl

Rozhodčí: Hejduk - Guth, Rittich.

Dobrý den vážení hokejový fanoušci. Vítám vás u dnešního onlajn přenosu. Dnešní zápas nabídne velmi zajímavý duel mezi týmy Salith Šumperk a Horácká Slavia Třebíč.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 9. Vrdlovec (Ondráček, Hulva), 21. Plášek (Meluzín), 45. Holík (Mičulka), 51. Velecký (Červenka) - 6. Dolníček (Čech)

DRACI PARS ŠUMPERK: Boška (Misiorz) - Křetínský, Holík (C), Ondráček, Drtil T., Novotný, Sedlák, Tesařík - MIčulka, Meluzín (A), Plášek - Brunec, Hulva, Vrdlovec - Cink, Velecký, Červenka - Haas, Skoumal, Vrána

Rozhodčí: Hejduk - Guth, Rittich