Chrudim – Letohrad 2:1 (kon.) | Vltavín – Kladno 3:1 (kon.) | Chomutov – Č. Lípa 0:1 (kon.)
Písek – Liberec B 3:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Hlavice 2:1 (kon.) | Pardubice – Plzeň B 3:1 (kon.)
Domažlice – Roudnice 4:3 (kon.) | Kunice – Karlovy Vary 1:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav B
2:1 (2:0)
SK Hlavice
Sobota 08.10.2011, 10:15Česká fotbalová liga

Konec zápasu. Mladá Boleslav B vydřela vítězství za dva slepené góly před přestávkou. Hlavičtí sice brzy snížili, ale v závěru zápasu fyzicky nestačili a odjíždějí s prázdnou. Statistiky - střely na bránu 3:4, střely mimo 7:3, rohy 4:2. Z deštivé Mladé Boleslavi se loučím a přeji hezký zbytek víkendu. (12:12:38)

90+2
    Do otevřené obrany hostů pronikl Řezníček, v souboji nejdříve upadl a pak v krkolomné pozici střílel vedle.

90+1
    Další žlutou fasuje Kostakis, opět za zakopnutí míče.

90
    Nastavují se 2 minuty.

89
    Taktické střídání Boleslavi: místo Synka vbíhá na trávník Čech.

89
    Žlutou kartu si vysloužil Řezníček za zakopnutí míče po odmávaném ofsajdu.

88
    Hlavice nutně potřebuje vsítit gól, jenže to by se muselo hrát jinde než před jejich bránou. Za posledních 10 minut se hosté nedostali přes půlku.

86
    Čtvrtý roh domácích končí jako ty předchozí.

81
    Hlavice naposledy střídá: Jandíka nahradil Němec.

80
    Domácí se snaží hrát aktivně a nepouštět Hlavici do tlaku. Po Wojnarově kolmici však neuspěl Schubert a i následná Kostakisova střela letěla mimo.

79
    Střídající Zbrožek byl blízko gólové pojistce, po centru Dudky hlavičkoval "koníčkem" decimetr nad břevno.

78
    Hlavice střídá: odchází Ujec, nastupuje Gröbl.

77
    Následný trestný kop se Jandíkovi vůbec nepovedl, pokud se tedy nevsadil, že trefí rohový praporek.

76
    Až na tribunu bylo slyšet cvaknutí, jak Neuwirth vzal Dorotíka zezadu přes obě nohy. Může být rád, že viděl pouze žlutou kartu.

73
    Jedovatý střílený centr posílá na malé vápno Řezníček, hosté se jakýmsi ragbyovým mlýnem ubránili.

72
    Synkův centr odvrací Benetka na roh.

70
    Kombinace domácích končí Synkovou střelou vedle.

67
    Novotný vysunul do uličky Ujce, proti němu vyběhl Šeda až mimo pokutové území a skluzem byl u míče o zlomek vteřiny dřív.