Jihlava – Most 5:0 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Olomouc – Šumperk 7:2 (kon.)
Beroun – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Litoměřice – Chomutov 1:2 (kon.)
Písek – Benátky n/J 3:2 (po pr.)
IHC Králové Písek
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 10.10.2011, 18:001. liga (ČR)

Písečtí byli dnes šťastnějším týmem, a proto nakonec berou dva body. Vítěznou střelu vyslal ve druhé minutě prodloužení Martin Parýzek, který od modré propálil vše, co mu stálo v cestě. To je ode mě z Písku pro dnešek vše. S přáním příjemně prožitého večera se s Vámi z Písku loučí Petr Košatka. (21:09:40)

61:29

61:29
    Písek právě vstřelil branku!

Je dobojováno. Ranou od modré čáry připisuje domácím bod navíc MARTIN PARÝZEK. Asistence: Tomáš Nouza.

60:01

Šedesát minut o vítězi dnešního utkání nerozhodlo. Následovat tak bude pětiminutové prodloužení, možná se dočkáme i nájezdů.

60:00
    Konec třetí třetiny.

59:36
    Třetí třetina už se pouze dohrává, v Písku uvidíme prodloužení.

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

57:46
    Vráblík nahazuje puk do pásma a Písečtí se vrhají do útoku.

57:18
    Vaniš nebezpečně pálil z kruhu a Stejskal chytá puk do lapačky.

53:51
    Lukačovič střílel od mantinelu a Stejskal špičkou betonu vyráží.

53:20
    Zakázané uvolnění na straně domácích.

52:08

Je vyrovnáno. Nouza našel u pravé tyčky číhajícího ROMANA VRÁBLÍKA, který přízemní střelou k bližší tyči dává druhou branku Píseckých. Asistence: Tomáš Nouza, Jan Eberle.

51:04
    Miroslav Kopic půjde sedět. Přesilovka pro Písek.

50:31
    Sedláček zasahuje a vhazovat se bude před jeho brankou.

48:45
    Stále se ještě čeká. Snad už se brzy bude pokračovat ve hře.

48:45
    Sedláčkova branka byla vychýlena a chvíli se v Písku bude opravovat.

47:55
    Hosté v útoku.

47:23
    Vyloučení na obou stranách. Kotrla půjde sedět za nafilmovaný pád, Kellner za podražení.

47:02
    Benátky právě vstřelily branku!

Hosté přidávají druhou branku v přesilovce. VÍT JONÁK z úhlu zavěsil pod horní tyčku. Asistence: Lukáš Král.

44:53
    Závar před benáteckou brankou. Stejskal puk zalehnul.

43:40
    Domácí hrají v plném počtu.

43:20
    Teprve nyní musí Sedláček zasahovat. Úspěšně kryje střelu Klimta od modré.

42:28
    Hostům se zatím v přesilovce příliš nedaří.

41:58
    Suja šetří vteřinky.

41:40
    Zdeněk Šperger (PIS) - 2 minuty, hákování.

40:22
    Němeček střílel od modré čáry a Stejskal si nechal puk pro sebe.

40:01

Druhá část je u konce. Písecké v šesté minutě prostřední části poslal do vedení Eberle, hosté ale dokázali zásluhou Klimta po polovině třetiny srovnat. Poté byli aktivnější hosté z Benátek, domácí ale nápor ustáli. Třetí třetina začne přibližně v 19:48.

40:00

39:51
    Ještě se bude před druhou sirénou jednou vylučovat. Lukáš Král (BEN) půjde sedět za krosček.

39:15
    Písecká akce končí jen ofsajdem.

39:00
    Poslední minuta druhé části.

38:29
    Zakázané uvolnění benáteckého týmu. Druhá třetina už se pozvolna začíná dohrávat.

37:14
    Snad bude vše v pořádku, hostující hráč opouští plochu sám.

37:14
    Pavlů zůstal ležet na ledě a nevypadalo to v první chvíli vůbec dobře, nakonec šlo pravděpodobně o vyražený dech.

36:44
    Klimt střílel z těžkého úhlu, Sedláček raději přikryl puk pod lapačkou.

36:07
    Vařecha dalším hráčem, který zaměstnal Sedláčka. Benátky jsou v laufu.

35:19
    Skalický na brankovišti nedokázal správně nastavit hůl na kolomou přihrávku z rohu. Teď si mohli domácí opět oddechnout.

34:39
    Písek ze zuby nehty ubránil. Mošovský je zpátky ve hře.

34:02
    Hosté teď hodně tlačí. Sedláček se vytáhnul skvělým zákrokem proti střele z hole Pavlů.

32:39
    Karel Mošovský (PIS) - 2 minuty, sekání.

32:02

Poměrně laciná vyrovnávací branka. TOMÁŠ KLIMT přejel s pukem modrou čáru a nepříliš důrazná střela prolétla Sedláčkovi pod rukou. Asistence: Jaroslav Vlach, Ján Niko.

30:36
    Písek hraje v plném počtu.

30:12
    Písek se zatím brání výtečně. Sedláček se nedotkl puku.

29:45
    Hosté se rychle vrací do třetiny před brankářem Sedláčkem.

29:12
    Suja ujel v oslabení a nenápadná střela bekhendem činila Stejskalovi značné potíže.

28:36
    Písečtí se budou bránit. Jan Kanov potrestán za sekání.

28:15
    Zakázané uvolnění domácích.

28:07
    Puk zmizel rozhodčímu z dohledu a tak hru přerušil. Vhazování ve středním pásmu.

27:21
    Josef Slavík střílel z vrcholu kruhu a Stejskal našel puk v lapačce.

26:54

26:34
    Písečtí hrají s chutí i nadále. Stejskal musí opět zasahovat.

25:48

Protiútok domácího celku končí prvním gólem zápasu. Lukačovič našel před brankou najetého JANA EBERLEHO, který se zblízka nemýlil. Asistence: Adam Lukačovič, Vojtěch Mrkvička.

25:01
    Písečtí si teď sami zavařili. Benátečtí útočníci byli vybídnutou šancí tak překvapeni, že ani jede ze třech hostujících hráčů nezakončil.

23:00
    Hostující tým hraje v plném počtu.

22:11
    Stejskal kryje střelu z Nouzovy hole.

21:51
    Trma vrma před benáteckou brankou. Stejskal se teď musel hodně ohánět, aby bezbrankový stav udržel.

20:01

První třetina branku nepřinesla. Diváci v Písku viděli pouze řadu vyloučení a nepřesností. Snad druhé dějství nabídne alespoň o něco lepší podívanou. Prostřední část začne přibližně v 18:54.

20:00

19:58
    Ještě jedno vhazování před hostující brankou.

19:46
    Němečkovu střelu Stejskal bez potíží vyráží.

19:36
    Špatná souhra domácích končí zakázaným uvolněním. Krátce před sirénou se tak bude vhazovat před Sedláčkem.

19:10
    Ofsajd na straně Písku.

18:32
    A opět. Písek se nemůže na delší chvíli udržet před Stejskalem.