Most – Opava 1:4 (kon.) | Čáslav – Ústí n. L. 1:2 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Neděle 16.10.2011, 15:30 • Pod hrádkem, Čáslav • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

5
    Po velké chybě hostujícího golmana se dostali čáslavští do první brankové příležitosti zápasu, ale duchapřítomně ho zastoupili obránci.

9
    Ústí právě vstřelilo branku!

Po úniku z pravé strany hřiště střílí první branku utkání PAVEL MOULIS. Domácí golman neměl na jeho krásnou střelu z velkého vápna nárok.

10
    Čáslavští se ihned vzápětí snaží o srovnání skóre, ovšem střela Radka Voltra neměla ty správné parametry a šla mimo Novákovu branku.

13
    Převaha modro-bílých zatím troskotá na skvěle napadajícím obranném bloku ústeckých. Hraje se tedy převážně ve středu hřiště.

14
    Ani přímý volný kop čáslavských, zahrávaný Michalem Rakovanem, nepřinesl radost do domácích řad, obrana Ústí si s jeho centrem do šestnáctky bez problémů poradila.

15
    V posledních minutách se hra přesouvá do středu hřiště, bez větších náznaků šancí.

17
    Žlutou kartou za faul na hranici šestnáctky byl potrestán Vlastimil Karal, z následného přímého kopu hosté nijak branku Duchečka neohrozili.

20
    Po centru hostujícího Benčíka nastal před brankou domácích závar, se kterým si ale Duheček snad poradil.

21
    Obrovskou šanci teď promarnil hostující Brunclík, když se ocitl tváří v tvář domácímu golmanovi, kterého lobem sice překonal, ale jeden z domácích obránců druhou branku odvrátil.

23
    Žlutou kartou byl za faul ve středu hřiště potrestán domácí Kaňák.

25
    Z tlaku, který čáslavští vytvořili na hostující obranu, kdy je doslova uzamkli kolem šestnáctky, se do slibné příležitosti dostal David Fikejz, v rozhodujícím momentě ale podklouzl a mířil mimo branku.

26
    A je srovnáno! Po parádním úniku a kombinaci se k míči na hranici velkého vápna dostal RADEK VOLTR a přesnou střelou vymetl vše, co v rohu Novákovi branky bylo.

30
    Ihned vzápětí se v závaru před čáslavskou brankou nejlépe orientoval RADEK MARTYKÁN a posla Ústí znovu do vedení!

33
    Po faulu na domácího Prášila, zahrávala Čáslav slibnou standardní situaci, obrana Ústí byla ale dostatečně zkoncentrována a nepřipustila další změnu ve skóre.

36
    V posledních minutách je hra velice rozkouskovaná a míč putuje z jedné strany hřiště na druhou.

38
    Nyní ovládá hřiště hostující celek, k brace Duchečka se ale přibližuje jen vyjímečně.

41
    Po ostřejším zákroku na Voltra byl žlutou kartou potrestán hostující Michal Zeman.

42
    Krásnou střelou se nyní prezentoval domácí Čertík, ale stejně párádní zákrok předvedl v brance Ústí Novák, a tak je stav stále 1:2

45
    Nastavena bude 1 minuta.

45
    Rozhodčí Drábek ukončil velice vyrovnaný první poločas, s mnoha šancemi na obou stranách. Druhý poločas začne zhruba v 16:30.

46
    Právě začal druhý poločas utkání FK Čáslav - FK ÚSTÍ n/L

48
    Druhý poločas začal ve znamení nepřesných přihrávek ve středu hřiště, domácím se tuto sérii podařilo utnout jako prvním, ale z rohového kopu, který vytěžili, k ohrožení Novákovi branky nedošlo.

50
    Po rohovém kopu měl Veverka šanci, ale obrana jeho střelu zblokovala.

58
    V posledních minutách byl míč na kopačkách čáslavských hráčů, ale do šance se dostat nedokázali.

63
    Střídání v týmu domácích, Kaňáka nahradil Džafič.

65
    Hostující Veverka se pokusil překvapit Duchečka, ale mířil nepřesně.

67
    Do šance se dostával domácí Fikejz, ale Novák proti dlouhé přihrávce vyběhl a míč před Fikejzem odehrál.

69
    Pěkná kombinace domácích po ose Kunášek - Voltr - Čertík, kdy posledně jmenovaný střílel z hranice malého vápna, ale Novák svůj tým podržel.

70
    Veverka dostává žlutou kartu za ostřejší faul.

74
    Hečko nahradil v domácím týmu Fikejze.

75
    Richard Veverka už dnes na hrišti nic dalšího nepředvede, na hřišti ho střídá Martin Holek.

76
    Hostující Zachariáš, který prošel středem hřiště, našel Holeka, jeho střelu ale Ducheček lapil.

80
    Jukl v domácím mužstvu střídá Rakovana.

Utkání sleduje 457 diváků.

82
    Domácí Prášil dostal žlutou kartu za zakopnutí míče.

82
    V týmu Ústí střídá Dragoun Moulise.

84
    Holek fauloval a za protesty dostal žlutou kartu.

86
    Přímý volný kop domácího Prášila našel Karala, ten z první vypálil, ale trefil jen Nováka v brance hostí.

Rozhodčí Drábek nastavuje tři minuty.

V Čáslavi bylo k vidění vyrovnané a pohledné utkání. Všechny góly padly v prvním poločase, dalších několik šancí zůstalo nevyužito a v pohodě hrající lítr tabulky si ve druhém poločase pohlídal vítěství. Z Čáslavi přejeme příjemný zbytek neděle. (17:20:48)