Zlín – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 4:1 (kon.) | Litvínov – Pardubice 3:2 (po s.n.)
Plzeň – Liberec 4:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 2:3 (po s.n.) | Slavia – Sparta 1:0 (po s.n.)
BK Mladá Boleslav
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 18.10.2011, 17:30Tipsport extraliga

59:51
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Symbolická úprava skóre, za kterou může Hübl poděkovat jednomu ze svých obránců. Gól patří MARTINU ZAŤOVIČOVI. Bez asistence

Václav Skuhravý (KVA) - 2 minuty, nedovolené bránění.

58:45
    Demel právě pohledem ke stropu vzývá všechny svaté. Netrefil prázdnkou klec, jen boční síťku!

55:03
    A ještě jedno vyloučení tu máme. Mladá Boleslav si 2 minuty opět zahraje přesilovku. Martin Rohan (KVA) - podražení.

51:47
    Martin Dudáš (MBL) - 2 minuty za podražení.

48:39
    Martin Gründling (KVA) - 2 minuty za sekání Balaštíka. 31 vteřin dvojnásobné přesilovky pro Boleslav.

47:10
    Tomas byl doslova "nasáčkován" na mantinel a jsou z toho 2 minuty pro Noska (KVA) za držení.

41:02
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nedáš, dostaneš! ROMAN TOMAS se prosazuje v oslabení domácího celku a to úplně sám! Sám si si puk pohlídal, sám s ním vyjel z rohu a sám také zavěsil. Bez asistence

39:15
    Boris Žabka (MBL) - 2 minuty za nedovolené bránění.

37:40
    Obrovská šance pro Vary, Boleslav jde na 68 sekund do tří! Na trestné už sedí Petr Chaloupka (MBL).

37:08
    Tomáš Demel (MBL) - 2 minuty za nedovolené bránění.

36:37
    Únik po křídle, následná střela a nakonec třetí gól domácích je celý dílem obránců! PETR CHALOUPKA se dostal do trochu netradičního úniku a parádní dělovkou rozezněl zadní tyčku Salfického branky. Asistence: Martin Rýgl

35:58
    Ale ne na dlouho. Petr Mocek (KVA) se za faul na Balaštíka odebral na trestnou lavici naprosto dobrovolně a to dokonce ještě dřív, než mu stačil rozhodčí ukázat. 2 minuty za hákování.

33:08
    Obrovská šance Kotrly s Cetkovským! Prvně jmenovaný už už Salfického přehodil, Cetkovský byl dost blízko na to, aby puk v případě nutnosti srazil požadovaným směrem. Jenže pak fauloval Martin Parýzek (KVA) - 2 minuty, hákování.

24:02
    Tak teď měla Boleslav neskutečné štěstí! Kumstátovi sjel puk z čepele - kdyby se tak nestalo, dával karlovarský útočník do prázdné!

23:52
    Dvě minuty za podražení fasuje David Vrbata (MBL).

23:36
    Skuhravý pálil z otočky hned po buly, Hübl vyráží ramenem!

17:06
    Tak to byla pro JINDŘICHA KOTRLU lahůdka. Přihrávku dostal do jízdy a rovnou na hůl. Puk stačilo jen zvednout přes Salfického beton. Asistence: Jiří Cetkovský, Zdeněk Bahenský

11:52
    Tak tohle bylo hodně tvrdé a stadion se doslova otřásá v základech. Romanu Tomasovi po ataku Michala Gulašiho (KVA) trvalo dost dlouho, než se dokázal zvednout z ledu. Karlovarští ztrácí jednoho ze svých nejlepších beků, jsou z toho totiž 5 minut + trest do konce utkání za úder do hlavy.

11:05
    Přesilovku si zahrají i hosté, Václav Drábek (MBL) - 2 minuty za nedovolené bránění.

8:39
    Tak to bylo rychlé! Napoprvé sice šel puk mimo Salfického branku, odrazil ale od mantinelu takovým způsobem, že DAVID VRBATA měl s jeho usměrněním do sítě poměrně lehké pořízení. Asistence: Martin Rýgl, Petr Chaloupka

8:33
    Karlovarští mají problém. Na 61 sekund jdou po faulu Petra Kumstáta (KVA) do tří. Podražení.

7:34
    A máme tu první vyloučení zápasu. Martin Parýzek (KVA) fasuje 2 minuty za držení.

7:10
    Zprvu nenápadné nahození Mocka se pro Boleslav změnilo v pořádný problém, když puk před Hübl kdosi tečoval! Kotouč putuje jen těsně kolem branky!

4:48
    Pabiška posílal puk na Demela, kotouč šel ale moc vysoko a boleslavský útočník jej nedokázal sklepnout do odkryté sítě.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 9. Vrbata (Rýgl, Chaloupka), 18. Kotrla (Cetkovský, Bahenský), 37. Chaloupka (Rýgl), 42. Tomas - 60. Zaťovič

BK Mladá Boleslav: Hübl (Valent) - Baldwin, Rýgl, Jindra, Beňovič, Drábek, Dudáš, Žabka, Chaloupka - Balaštík, Bahenský, Demel, Výborný, Stieler, Kotrla, Pabiška, Tomas, Goertzen, Cetkovský, Vrbata, Jiránek
    HC Energie Karlovy Vary: Salfický (Závorka) - Gulaši, Nosek, Přindiš, Bombic, Rohan, Mocek, Gründling, Parýzek - Košťál, Pech, Kumstát, Skladaný, Melenovský, Dej, Zaťovič, Skuhravý, Zucker, Kuběna, Kupec, Klíma

Rozhodčí: Lacina, Smitka - Kajínek, Podrazil