Benátky n/J – Chomutov 4:3 (po s.n.) | Třebíč – Most 5:3 (kon.) | Jihlava – Beroun 3:2 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 5:4 (po pr.) | Písek – Ústí n/L 0:5 (kon.) | Litoměřice – Hr. Králové 4:3 (kon.)
Kadaň – Olomouc 0:3 (kon.)
IHC Králové Písek
0:5 (0:1, 0:3, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 19.10.2011, 18:001. liga (ČR)

56:34
    Martin Šagát si vykoledoval menší trest za vražení na hrazení, přesilovka pro Písek.

51:37
    Hru v početní převaze si potrénují hosté. Dvě minuty pro Lukáče.

49:04
    Hosté budou hrát pár vteřin ve třech.

48:33
    Orct se roztáhnul na brankové čáře a zmařil zřejmě největší šanci Píseckých v utkání.

47:20
    Klobouček potrestán menším trestem za faul na Mošovského. Dvě minuty pro ústeckého beka za nedovolené bránění.

44:16
    Lvi právě vstřelili branku!

Hosté navyšují svůj náskok. Pátým hráčem, který Sedláčka dnes překonává, je ROBIN KOVÁŘ, který z mezikruží přizvedl puk pod horní tyčku.

38:30
    Šperger v úniku. Jeho bekhendové zakončení Orct dobře přečetl.

36:57
    Roman Němeček půjde pykat za podražení. Písečtí budou chvíli ve třech.

35:18
    Karel Mošovský oslabuje domácí tým. Útočník Písku dostává menší trest za napadení.

32:09
    Písek si zahraje přesilovku. Sklenička dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

31:47

Další hořký moment pro domácí hokejisty. FILIP PAVLÍK se ocitl v průniku a bekhendem vybídnutou šanci využívá. Asistence: Daniel Boháč.

30:02

Nahodil si sjížděl z úhlu a luxusní přihrávkou předal puk TOMÁŠI RODOVI, který ranou bez přípravy usměrnil puk k pravé tyči. Asistence: Lukáš Nahodil, Filip Pavlík.

27:05
    Písečtí si zahrají přesilovku. Tomáš Rod potrestán za držení.

25:14

Vyložené gólovky hosté neproměnili a druhé trefy nakonec paradoxně docílili nenápadnou akcí. MARTIN ŠAGÁT vystřelil od modré čáry a nepříliš důrazná střela, která letěla pár centimetrů nad ledem, si nakonec našla cestu až do brány.

23:25
    Nahodil uháněl sám na branku, Nemeček mu v poslední moment vypíchnul puk.

22:21
    Rok Pajič z otočky trefuje pravou tyč písecké brány.

13:39

Dobrá práce LUKÁŠE HANDLOVSKÉHO zajišťuje hostům první branku. Útočník Ústí obral o puk jednoho z domácích beků a následně bekhendem vymetl horní růžek Sedláčkovy branky. Bez asistence.

08:33
    První vyloučení v utkání. Šagát půjde sedět za hákování.

03:32
    Bělohlav šel sám na branku, trefil ale pouze levý beton gólmana Orcta.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 14. Handlovský, 26. Šagát, 31. Rod (Nahodil), 32. Pavlík (Daniel Boháč), 45. Kovář

IHC Králové Písek: Sedláček (Vajner) - Kolář, Žovinec, Kudrna, Lukačovič, Lukáč, Kanov, Němeček, Všetečka - Polodna, Slavík, Luňák, Vaniš, Bělohlav, Sýbek, Mrkvička, Šperger, Nedorost, Ferebauer, Mošovský.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Petrásek) - Zeman, Pavlík, Poživil, Rod, Handlovský, Pajič, Třetina, Hampl, Daniel Boháč, Nahodil, Klobouček, Pazourek, Gureň, Alinč, Roubík, Šagát, Kovář, Sklenička.

Rozhodčí: Humpolíček - Flegl, Zika