Liberec – Hr. Králové 3:1 (kon.) | HC Kladno – Chomutov 6:7 (kon.) | Třinec – Havířov 5:3 (kon.)
HC Litvínov – Plzeň 3:7 (kon.) | Letňany – Písek 4:5 (kon.) | Vsetín – Kometa Brno 3:7 (kon.)
Zlín – Jihlava 2:0 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 3:6 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 3:2 (kon.)
Motor ČB – Mladá Boleslav 9:0 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.)

59:20
    Oceláři kombinují za hostující brankou, o vítězi je zřejmě rozhodnuto.

58:48
    Domácí mohli definitivně rozhodnout! Po hostující chybě se do protiakce dostal Lukáš Kasala! Ten nejprve obehrál bránícího hráče, aby pak stanul tváří v tvář brankáři Tomšů! Kasala na něj vyzkoušel kličku do bekhendu, Tomšů jeho pokus kryje!

58:00
    Do konce třetiny zbývají dvě minuty. Hosté se až teď dokázali usadit před Cieslarem. Od modré pálil Graca, kotouč ale trefil jen nohy bránícího hráče.

57:35
    Hosté dostávají snad poslední příležitost ke korekci stavu. Na trestnou lavici je poslán Filip Ohera, který dostal dvě minuty za podražení.

56:55
    Do střelecké pozice se propracoval Lukáš Kasala. Ten ale trefil jen ochrannou síť.

56:18
    Hosté jsou kompletní. Kotouč je stále v pásmu Havířova, tam jej ale kontrolují hosté.

55:40
    Třinečtí se opět usadili před Tomšů a dvakrát na něj vystřelili. Oba pokusy skončily na chráničích hostujícího gólmana.

54:50
    Třinečtí začali přesilovku velmi aktivně a do výhodné střelecké pozice se dostal Ohera. Ten ale netrefil branku. Hosté se pak zmocnili puk a vyhodili jej.

54:10
    Hostům se menší naděje na bodový zisk. Petr Školoud si neporadil s rozehrávkou a z vlastní třetiny poslal puk mimo kluziště. Za tento počin obdržel dvě minuty.

53:50
    Domácí jsou kompletní. Puk se po střele jednoho z Havířovských dostal do ochranné sítě, buly před Cieslarem.

53:28
    Hostům se přesilovka moc nedaří. Domácí mají hodně vysunutý forčeking a hosté mají velké problémy s přechodem střední třetiny.

52:20
    Od modré chtěl střílet Weisser. Tomu ale střela vůbec nesedla a puk se dostal do střední třetiny.

51:45
    Nakonec z toho je vyloučení na straně Třince. Na trestnou lavici usedá Michael Foltýn, který držel jednoho z havířovských.

51:30
    Oceláři se dostali do pásma AZetu, tam se jim ale nepodařilo vypracovat si střeleckou pozici. Hosté otáčejí hru,

50:38
    Do šance se nakonec dostal Jan Sonnek. Ten vystřelil kousek za modrou, kotouč skončil v Cieslarově rukavici.

50:08
    Zápas se přehoupl do své poslední desetiminutovky. Kotouč je na holích Havířova, hosté jej ale drží ve svém pásmu.

49:11
    Na útočný výlet se vydal Jakub Kotala. Ten si nabruslil do pásma Třince, odkud podél obránce vystřelil. Puk letěl nad branku.

48:25
    Z pravého kruhu pro vhazování pálil Lukáš Kasala. Kotouč se otřel o hůl jednoho z bránících hráčů a zamířil do ochranné sítě. Buly před Tomšů.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 1. Běhal (Kasala), 2. Heider (Ohera, Samek), 31. Pastrňák (Mičulka), 37. Ohera (Běhal), 48. Rataj (Malyjurek) - 12. Kotala (Křibík), 16. Kotala (Ryška), 17. Malík (Graca)

HC Oceláři Třinec: Cieslar (Motyka) - Mičulka, Valíček, Cienciala A., Jonáš, Kalus, Běhal, Foltýn - Cienciala D., Růžička, Kovařčík, Samek, Kasala, Pěnčík, Kofroň, Rataj, Heider, Ohera, Pastrňák, Jaroš, Malyjurek
    AZ Havířov: Tomšů (Šimeček) - Potočný, Bureš, Weisser, Staš, Flamík, Ryška, Graca, Koóš - Kotala, Matěj, Klečka, Synek, Sonnek, Stanislav, Kasperlík, Malík, Křibík, Kozaczka, Vyčesaný, Školoud