Wolverhampton – Swansea 2:2 (kon.) | Aston Villa – West Brom 1:2 (kon.) | Newcastle – Wigan 1:0 (kon.)
Bolton – Sunderland 0:2 (kon.) | Liverpool – Norwich 1:1 (kon.)
Newcastle United
1:0 (0:0)
Wigan Athletic
Sobota 22.10.2011, 16:00Anglická Premier League

90+4
    Figueroa ještě uvidí žlutou kartu za nesportovní chování.

81
    A místo Watsona a McArthur.

81
    Místo Crusata si zahraje Sammon.

80
    Newcastle právě vstřelil branku!
    Marveaux poslal míč na YOHANA CABAYEHO, který z hranice vápna parádně trefil kulatý nesmysl, který zapadl do rohu branky.

77
    Poslední střídání Newcastlu. Ze hry odstupuje Obertan, závěrečné minuty dohraje Marveaux.

67
    Domácí podruhé střídají odstupuje Ba, nahradí ho Ameobi.

62
    Simspon vidí žlutou kartu.

46
    Domácí o poločase vystřídali. Do druhé půle nezasáhne Best, kterého nahradil Ben Afra.

44
    Best sestřelil napřahujícího Fifueroa a vidí žlutou kartu.

24
    Jones nesportovně podkopl Tioteho a vidí žlutou kartu.

21
    Cabaye v souboji přišlápl Rodallegu, který si v pádu poranil koleno. Domácí hráč je za svůj prohřešek odměněn žlutou kartou.