Jihlava – Litoměřice 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 3:2 (po s.n.) | Kadaň – Šumperk 3:4 (kon.)
Beroun – Třebíč 3:2 (po s.n.) | Olomouc – Písek 8:0 (kon.) | Hr. Králové – Benátky n/J 1:2 (kon.)
Most – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
po s.n.
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0 - 1:0)
Piráti Chomutov
Středa 26.10.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

50:02
    Gajovský z bezprostřední blízkosti střílel na Francouze. Faulován byl ale Filipem Pavlíkem (UNL). Ústecký obránce znovu zastavil puk na poslední chvíli na brankové čáře, vyloučen je ale za držení protihráče, neboť prohřešek, za který je potrestán, spáchal v prostoru mezi kruhy.

45:35
    Hráčské lavici Chomutova byl udělen menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jaroslav Hafenrichter (CHM) a Lvi mají velkou příležitost srovnat vývoj utkání.

41:04
    Brett Palin (CHM) znovu usedá na trestnou lavici, obdržel menší trest za nedovolené bránění.

30:27
    Domácích bude na ledě o jednoho méně. Jan Alinč (UNL) fauloval Lukáše Endála, který se ihned skácel k zemi. Hlavní sudí uděluje menší trest za sekání.

22:08
    Brett Palin (CHM) vyloučen po faulu na Miroslava Třetinu za nedovolené bránění.

16:48
    A je po přesilovce. Ústecký kapitán Jan Klobouček (UNL) fauloval na středu hřiště protihráče a do boxu trestoměřičů míří na dvě minuty rovněž za nedovolené bránění. Osmdesát tři sekundy se bude hrát čtyři na čtyři.

16:11
    Další příležitost pro žlutomodré. Tomáš Bartejs (CHM) si jde odpočinout na dvě minuty za nedovolené bránění.

13:52
    Pro Ústí nad Labem nepříjemná zpráva. Hráčská lavice Slovanu byla potrestána menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká David Ludvík (UNL).

11:34
    V přesile si zahrají i domácí šelmy. Milan Kraft (CHM) vykázán na dvě minuty za hákování.

08:17
    Druhá přesilová hra pro Chomutov. Robin Kovář (UNL) potrestán menším trestem za nedovolené bránění.

03:22
    První přesilovka. Lukáš Endál, který byl vyslán do brejku, byl nedovoleně zastaven. Milan Vobořil (UNL) si musí odpykat dvě minuty za hákování.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 33. Třetina, 58. Třetina (Hanzl, Gureň), 65. Alinč - 2. Hafenrichter (Ondřej, Sikora), 11. Ondřej (Palin, Havíř)

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - A. Sedlák, Vobořil, Klobouček, J. Zeman, F. Pavlík, Gureň, Dominik Boháč - R. Kovář, Alinč, Hampl - Daniel Boháč, Roubík, Ludvík - Třetina, Pajič, Pazourek - Rod, R. Hanzl, Handlovský - Nahodil. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    Piráti Chomutov: Hanuljak (Řehoř) - Grof, J. Mrázek, Palin, Bartejs, Rutta, Jillson, Havíř - D. Hruška, Gajovský, M. Procházka - Helminen, Kraft, F. Seman - Endál, O. Fiala, Hromas - Ondřej, Sikora, Hafenrichter - (připraven J. Heřman). Trenér: Václav Sýkora.

Rozhodčí: Jeřábek ml. - Poruba, Adamec; delegát: O. Fraňo

Diváci: 4 085