Žižkov – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Liberec – Převýšov 2:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:1 (0:0)
SK Převýšov
Středa 26.10.2011, 17:30 • Stadion U Nisy • Pohár FAČR

Zápas skončil nakonec těsnou výhrou Slovanu 2:1, když se o obě branky postaral Michal Breznanik. Za hosty se trefil deset minut před koncem Jan Knobloch. Převýšov dnes byl domácím vyrovnaným soupeřem a výsledek dá se říci, že odpovídá vývoji zápasu. Z města pod Ještědem přeji hezký zbytek středečního večera. (19:18:26)

90
    Tak zápas nedohrajeme bez karet. Jarkovský sundal na půlce nesmyslně zezadu Breznanika a vidí za to žlutou kartu.

89
    Hrabík nedoběhl míč a ten doputoval až do autu. Vhazovat tak může Slovan. Liberec si dnešní výhru pohlídá.

88
    Převýšov se ještě snaží o vyrovnávací gól. O postupujícím už je ale dávno rozhodnuto.

86
    Poslední střídání na straně domácích. Šurala nahrazuje na trávníku Hadaščok.

85
    Kulovaný odpaluje míč v tísni do autu.

85
    Trávník po dešti v posledních minutách pěkně klouže, a tak Převýšov vystrkuje růžky.

84
    Převýšov ale severočeský roh odvrací až do autu.

84
    Rilke vybojoval pro liberecký tým rohový kop.

82
    Obrana Slovanu v zadních řadách v posledních minutách hoří. Do další šance vyzvala k zakončení Voženílka. Ten ale těsně minul.

82
    A Převýšov je blízko vyrovnání. Nyní bude po dalším zmatku na straně Liberce zahrávat rohový kop.

80
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Další zmatek ale Převýšov již potrestal. JAN KNOBLOCH dostal no malého vápna nahrávku po zemi a nikým neatakován ji uklidil do liberecké branky. Hrstka fanoušků z východu Čech slaví. 2:1.

80
    Slovan dělá chyby v zadních řadách. K míči se dostal za hranicí velkého vápna Hrabík a těsně minul.

79
    Neskutečné, co teď spálil Bosančić, který se dostal do šance a byl úplně sám před Kulovaným. Místo tvrdé střely volil oblouček, ale ten nebyl dost razantní, a tak ho Převýšov s klidem poslal vez malého vápna.