Bohemians 1905 – Olomouc 1:1 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 5:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:1 (1:1)
SK Sigma Olomouc
Pátek 28.10.2011, 18:00 • Synottip Aréna, Praha. Kapacita: 21.000 míst. • Gambrinus liga

Z pražského Edenu je to pro dnešek vše, děkujeme za pozornost. Přejeme hezký zbytek svátečního večera! (19:53:08)

Domácí publikum je sice s výkonem rozhodčího Hrubeše evidentně nespokojeno, to nic ale nemění na tom, že Bohemians 1905 remizovali se Sigmou 1:1. Na vedoucí branku Nešpora odpověděl ještě do přestávky Hořava.

90+4
    Sigma měla ještě roh, ale Klokani se ubránili.

90+3
    Jindřiškovu bombu z 18 metrů z volného přímého kopu bravurně vyrazil gólman Zlámal.

90+2
    Domácí navíc mají výhodnou standardku.

90+2
    Olomoucký Aleš Škerle fauloval těsně před vápnem Bálka. Škerle dostal druhou žlutou, a tím pádem červenou.

90+1
    Standardka domácích doletěla jen do náruče Zlámala.

90
    Nastavují se 3 minuty.

89
    A Klesnil málem rozhodl. Po Vepřekově rohu hlavičkoval z malého vápna a Sňozík v pádu neuvěřitelně jeho střelu vyrazil.

88
    Třetí a tím pádem poslední střídání v týmu SK Sigma. Trenér hostů Zdeněk Psotka stahuje ze hry Tomáše Hořavu, na trávník vbíhá mladík Zdeněk Klesnil.

88
    Janotka vybojoval rohový kop.

87
    Po Vepřekově dlouhém centru zleva hlavičkoval u zadní tyče z ostrého úhlu Bajer, těsně ale minul.

86
    Bálek přistrčil Koutného. Olomouc se nadechuje k závěrečnému náporu.

85
    Pavel Lukáš se vrací zpět na hřiště.

85
    Už se pokračuje, Lukáš nakonec opustil hřiště po vlastních.

84
    Už dvě minutky se nehraje, neboť po jednom ze soubojů zůstal na trávníku Lukáš a je ošetřován.