Liberec – Sparta 5:4 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 1:6 (kon.) | Třinec – Motor ČB 3:6 (kon.)
Slavia – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 3:2 (kon.) | Pardubice – K. Vary 3:4 (po s.n.)
HC Slavia Praha
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 28.10.2011, 17:00 • O2 arena • Tipsport extraliga

56:43
    Zdeněk Bahenský dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

41:35
    Za držení si jde na dvě minuty sednout Tomáš Svoboda.

40:23
    Kůrka se probojoval až před Hübla, kde nikým nehlídaný dorážel. Kotouč se snažil propasírovat i Hertl, ale ani on nepochodil.

39:51
    David Vrbata vyhodil kotouč mimo ledovou plochu a dostává dvě minuty za zdržování hry.

33:17
    Na druhé straně zazvonila tyč Furchovi brány.

31:53
    Za vysokou hůl si jde dvě minuty odsedět Zdeněk Bahenský.

25:24
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Boleslavští opět využívají přesilovou hru. Mikulík na několikrát dorážel kotouč do brány, ten se pak odrazil na hůl DAVIDA VÝBORNÉHO, který ho poslal do brány. Asistence: Milan Mikulík

23:37
    Tomáš Micka dostává dvě minuty za sekání.

22:07
    Za sekání do brankáže si své dvě minuty odsedí boleslavský Tomáš Demel.

17:12
    Tomáš Svoboda dostává dvě minuty za vysokou hůl, kterou uštědřil autorovi boleslavské branky.

15:30
    Hosté využívají přesilovou hru. Mikulík se snažil propasírovat puk za záda domácího brankáře, ale kotouč se přesunul po čáře dál, kde ho bez potíží doklepl PETR CHALOUPKA. Asistence: Milan Mikulík

14:46
    Na trestnou lavici odchází Tomáš Svoboda, který si odpyká dvě minuty za hákování.

13:46
    Před bránou se ocitl nikým nehlídaný Sklenář, který ránou z první trefil jen Hübla.

12:02
    Hertl se dostal do parádní příležitosti. Jeho střelu Hübl vyrazil před sebe, kde dorážel Doležal, ale ani jeho rána nenašla mezeru v hostující brance.

8:57
    Svoboda byl v parádní šanci, ale byl zahákován Milanem Mikulíkem, který si za tento čin odsedí dvě minuty.