Chrudim – Vysoké Mýto 7:1 (kon.) | Interobal Plzeň – Pardubice 6:6 (kon.) | Šumperk – Slavia 4:3 (kon.)
Balticflora Teplice – Kladno 5:4 (kon.) | Bohemians Futsal – Zruč n/S 7:3 (kon.) | Tango Brno – Andy Liberec 13:2 (kon.)
FC Balticflora Teplice
5:4 (2:1)
SAT-AN fight club Kladno
Pátek 28.10.2011, 20:00 • SH Na Stínadlech, Teplice • 1. Futsal liga

Po náročné poslední desetiminutovce vyhrává domácí Balticflora své druhé utkání v této sezoně poměrem 5-4 nad nováčkem ligy z Kladna. (21:37:52)

39:51
    Do konce utkání zbývá 9 sekund a míč mají domácí po dalším faulu hostů.

39:33
    Mezitím si Balfa připisuje 4. akumulovaný faul ve druhém poločase.

39:10
    A do hry naskočil jako pátý hráč hostující kapitán Veselý.

38:42
    Do konce nám zbývá něco přes minutu a míč mají hosté. Chystají se také na možnost powerplay.

37:31
    Teplice právě vstřelily branku!

A gólově se prosazuje i domácí kapitán Saša Tolstov. Po krásné přihrávce Ricarda střelou do horního růžku nedal Čížkovi šanci.

37:09
    A domácí chtějí toto utkání vyhrát. Hrají bez brankáře i za vyrovnaného stavu.

37:06
    Ramada opět fauloval. Stan na akumulované fauly je 3-3.

36:46
    A hosté si berou oddechový čas.

36:46

Po krásně sehrané power-play stav utkání vyrovnává Gui.

Marek Chrobák fauloval Tolstova a vysloužil si žlutou kartu.

36:04
    A álem se opakovala situace z předchozího gólu domácích. Tentokrát ale Ramada na míč nedosáhl.

35:50
    A domácí reagují na situaci opět hrou bez brankáře.

35:03
    Kladno právě vstřelilo branku!

V dnešním utkání si připisuje Tomáš Fitzel hattrick. Po přihrávce od Müllera překonal Račuka střelou do protipohybu.

34:23

A po přihrávce Ricarda se prosazuje Hugo Ramada a vyrovnáná tak na 3-3, zhruba 5 minut před koncem utkání.

33:40
    A domácí se vrhají na power-play. Sestavu Ramada, Pakhomov, Tolstov a Gui bude doplňovat Ricardo.

33:27
    Tolstov v šanci nedosáhl na míč.

33:00
    Domácí trenér si vybírá další timeout. Jeho svěřenci se nemohou prosadit proti vydatné obraně Kladna v druhém poločase.

Mářa

Branky: 2. Pakhomov (Tolstov), 16. Pakhomov, 34. Ramada (Ricardo), 36. Guilherme (Tolstov), 37. Tolstov (Ricardo) - 12. Fitzel, 26. Chrobák (Hafenrichter), 29. Fitzel, 35. Fitzel (Müller)

Karty:   18. Pakhomov (TEP), 28. Račuk (TEP) - 0. Chrobák (KLA)

FC Balticflora Teplice: Račuk (Brejcha) - Tolstov, Ramada, Gui, Konečný, Mažári, Blažek, Pakhomov, Ricardo, Djatlov, Kilián
    SAT-AN fight club Kladno: Čížek (Konečný) - Hafenrichter, Šnídl, Veselý, Müller, Fitzel, Chrobák, Fujdiar ml. , Chaloupka, Švambera