Ústí n/L – Most 4:2 (kon.) | Jindřichův Hradec – Vlašim 5:4 (kon.) | Hr. Králové – Letohrad 5:2 (kon.)
Karviná – Třinec 6:4 (kon.) | Kert Park Praha – Pardubice 4:0 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
4:2 (0:1, 2:1, 0:2)
HBC Most
Sobota 29.10.2011, 13:30CROSSDOCK Extraliga

Domácí dnes tedy zasloužene vítězí, vzhledem k jejich výkonu ve 3. třetině. Rozhodčí pískali až na závěr velmi dobře. Stadion ELBY bouří a fanoušci pozvolna opouštějí svá místa. Přeji příjemný zbytek dnešního dne. (15:27:02)

Střely na branku ve 3. třetině 6:8. Celkem 24:20.

45:00

44:40
    Ještě vyloučen domácí brankář Banda za sekání, trest odsedí Jan Štěpánek, ale očividně ho to vzhledem k výsledku vůbec nemrzí.

44:27
    Ústí právě vstřelilo branku!

Kapitán MILOSLAV KVÁŠ vyhodil přes celé hřiště do prázdné brány. Vyloučený Soukup řekl: "Ještě, že jsem tam nebyl."

44:00
    Velmi důležité vyhození z pohledu domácích. Minuta do konce.

43:42
    Rozhodčí přerušil hru nejspíš z důvodu posunutí domácí branky. Tlak hostů pokračuje.

43:33
    Tak teď rozhodčí nepochopitelně vyloučil Soukupa na 2 minuty za vysokou hůl, který běžel za míčkem, aby ho dorazil do prázdné brány, ale byl jasně přidržen! Následná vysoká hůl byla z důsledku držení domácího hráče! Hosté si vyžádali oddechový čas.

43:27
    Hosté teď mají drtivý tlak, ale Banda zůstává v této třetině nepřekonán. Nutno dodat, že mu mnohokrát pomohlo štěstí. Hosté zkouší hru bez brankáře!

42:59
    Faltýn se teď dostal k dvoum střelám od modré. Obvzlášť ta druhá byla velmi nebezpečná, když se míček po sérii odrazů dostal na jednoho z hostujících útočníků. Banda ovšem výborně zareagoval a míček přikryl tělem.

42:39
    Pokus o brejk končí offsidem domácího týmu, který byl posouzen jako úmyslný a vhazovat se tak bude po levici Bandy.

42:12
    Teď se dostal do dobré střelecké příležitosti domácí Baxa, Soukup pozorný.

41:52
    Oba týmy hrají v plném počtu.

41:20
    Teď se hostující Denčko dostal do úniku, ale neměl příliš prostoru a tak střílel. Banda jeho pokus výborným výběhem zneškodnil.

40:29
    Hráči se atakují, padají a diskutují spolu. Rozhodčí zůstavá klidný, ale hra teď moc hokejbal nepřipomíná.

39:52
    Hostující Valenta 2 minuty za hrubost a domácí Plachý 2 minuty za hrubost + 10 minut za nesportovní chování. Plachý už zamířil do šaten a trest za něj tak odsedí Baxa. Bude se hrát 4na4.

39:52
    K rozhodčím přistoupili kapitáni obou týmů a rozhodčí jím říkají svůj verdikt.

39:52
    Domácí Soukup vstřelil branku po odpískání a Zahradník se do něj hned pustil, následně se do chumlu dostali všichni hráči, co byli momentálně na hřišti. Rozhodčí se domlouvají, co s touto situací.

Jakub Šperk

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 17. Prášek (Štěpánek), 26. Štoček (Štěpánek, Prášek), 39. Štěpánek (Prášek), 45. Kváš - 15. Zahradník (Zika), 22. Hulín (Božek)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda, Hruška - Růžička, Rezek, Obdržálek, Kváš, Jirava, Prášek, Štěpánek, Štoček, Soukup, Langthaler, Plachý, Pilař, Bím, Baxa
    HBC Most: Soukup - Čížek, Málek, Valenta, Zahradník, Faltýn, Zika, Hulín, Kypet, Božek, Koudelka, Švancar, Procházka, Voženílek, Denčko, Chytrý, Gremlica

Rozhodčí: Boháček, Hrazdira