Everton – Manchester Utd. 0:1 (kon.) | Chelsea – Arsenal 3:5 (kon.) | Sunderland – Aston Villa 2:2 (kon.)
Norwich – Blackburn 3:3 (kon.) | Manchester City – Wolverhampton 3:1 (kon.) | Wigan – Fulham 0:2 (kon.)
Swansea – Bolton 3:1 (kon.) | West Brom – Liverpool 0:2 (kon.)
Chelsea FC
3:5 (2:1)
Arsenal FC
Sobota 29.10.2011, 13:45Anglická Premier League

Tak to byl zápas! Viděli jsme naprosto strhující podívanou! Po první půli vedli hráči Chelsea. Do druhého dějství však vstoupil Arsenal takřka jako vyměněný a dokázal nasázet domácím čtyři branky! Chelsea nepomohlo ani vyrovnání v osmdesáté minutě. Poté totiž rozhodl o vítězi dnešního střetnutí Robin van Persie, který mimo jiné v zápase zaznamenal hattrick. Všechny body tedy sbírají Gunners. To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne. (15:42:07)

90+4
    Arsenal si drží svůj náskok a Chelsea už spíše jen tak rezignovaně dohrává.

90+2
    Arsenal právě vstřelil branku!
    Všem nadějím Chelsea je konec! ROBIN VAN PERSIE zaznamenal hattrick! Arteta posunul kulatý nesmysl na pravou stranu hřiště, odkud van Persie natáhl svou levačkou a prostřelil Petra Čecha. Český brankář si na míč sáhl, ten přesto skončil za jeho zády.

90+1
    Chelsea má neuvěřitelný tlak, snad devět hráčů v modrém je teď naskládáno v pokutovém území.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90
    Alexandr Song se provinil taktickým faulem, za což si vysloužil žlutou kartu od hlavního sudího.

89
    Terry si zpracovával míč a chystal se ke střele, ale byl v ofsajdu.

88
    Poslední změna i na straně Arsenalu. Vermaelen se po zranění vrací do zápasu, když nahrazuje Gervinha.

85
    No tak to je neuvěřitelné! Naprosto nevídané! Nevím, jaké slova mám pro tuto situaci ještě použít! John Terry podklouzl jako poslední hráč a situace využil ROBIN VAN PERSIE, který se tak hnal zcela sám na Petra Čecha. Českému gólmanovi udělal šikovnou kličku a zakončil do prázdné branky! Dodejme, že Johnu Terrymu neusnadnil situaci Ashley Cole, jenž zbytečně nahrával dozadu.

82
    Chelsea se tlačí dopředu, chce rozhodnout zápas ve svůj prospěch.

80
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Domácí se přece jenom dočkali vyrovnání! To byla střela jako z učebnice! JUAN MATA nad ničím nepřemýšlel a před vápnem se dostal k palebnému pokusu, který doplachtil přímo do šibenice svatyně Arsenalu! Stamford Bridge se v této chvíli nachází v naprosté extázi.

79
    Na hřiště se podívá i Tomáš Rosický. Hřiště opouští Theo Walcott.

78
    Mezitím proběhl spor mezi van Persiem a Ivanovičem. Oba kohouti byli potrestáni žlutou kartou.

78
    Fernando Torres byl nachytán v ofsajdové pasti.

76
    V pořadí již třetí změna probíhá i na domácí straně. Zápasové tempo okusí Rauel Meireles, dolů jde John Obi Mikel.

75
    I Arsén Wenger využívá střídání. Pro Johana Djouroua to byly poslední minutky na hřišti, nyní na jeho místo nastoupí Carl Jenkinson.

74
    Z toho se Arsenalu nepodařilo nic vytěžit.

73
    Arsenal mohl uniknout na rozdíl dvou branek! Robin van Persie prostrčil míč k Aronu Ramseymu. Druhý jmenovaný v pokutovém území nad ničím nepřemýšlel a vypálil! Jeho pokus zablokoval jeden z obránců Chelsea a bude z toho jen roh.

Sanny Muharem

Branky: 14. Lampard, 45. Terry, 80. Mata - 36. Van Persie, 48. Santos, 55. Walcott, 85. Van Persie, 90+2. Van Persie

Karty:   78. Ivanovič (CHE) - 50. Szczesny (ARS), 78. Van Persie (ARS), 90. Song (ARS)

Chelsea FC: Čech – Cole, Terry, Ivanovic, Bosingwa – Lampard, Mikel (76. Meireles), Ramires (72. Lukaku) – Mata, Torres, Sturridge (62. Malouda)
    Arsenal FC: Szczesny – Santos, Koscielny, Mertesacker, Djourou (75. Jenkinson) – Arteta, Song, Ramsey – Gervinho (88. Vermaelen), van Persie, Walcott (79. Rosický)

Rozhodčí: Marriner