Liberec – Tatran 4:3 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 5:9 (kon.) | Otrokovice – Chodov 8:6 (kon.)
Bonusia Ostrava – Bulldogs 3:12 (kon.) | Future – Havířov 6:9 (kon.)

Future právě vstřelilo branku!
    Konečný výsledek upravil VOJTĚCH KRUPIČKA - 6:9! Asistence: Jan Freund.

54:58
    Pátou branku Futura střílí LUKÁŠ BRYCHCA - 5:9! Asistence: Jan Freund.

52:33
    Future se snaží ještě bojovat, prosadil se VOJTĚCH KRUPIČKA - 4:9! Asistence: Daniel Kalaš.

50:47
    Havířov právě vstřelil branku!
    MIROSLAV KOŽUŠNÍK zvyšuje již na 9:3! Asistence: Pavel Kožušník.

50:01
    LUKÁŠ JURČÍK dává osmý gól Havířova, je rozhodnuto - 3:8! Asistence: Martin Varta.

46:20
    Další branku Torpeda střílí JAKUB KUTTLER - 3:7! Asistence: Michal Starostka.

40:01

40:00

32:19
    Tato třetina patří jasně Havířovu! PAVEL KOŽUŠNÍK přidává šestou branku - 3:6! Asistence: Miroslav Kožušník.

29:47
    Stejná dvojice se podílela i na pátém gólu! Druhý gól dal TOMÁŠ BAJGAR - 3:5! Asistence: Miroslav Kožušník.

23:34
    Torpedo se dostává do vedení! Trefil se TOMÁŠ BAJGAR - 3:4! Asistence: Miroslav Kožušník.

20:01

20:00

15:33
    A je opět srovnáno! Na 3:3 dotáhl TOMÁŠ KIPROV! Asistence: Jan Krupička.

09:14
    Skóre se přelévá ze strany na stranu, vedení Torpedu vrací po samostatné akci MARTIN VARTA - 2:3! Bez asistence.

08:23
    Jenže Havířov o chvíli později dokázal srovnat stav. Brankáře Novotného prostřelil PAVEL BEZDĚČÍK - 2:2! Asistence: Filip Heczko.

07:08
    A domácí dokonce otáčejí skóre! Laju překonal JIŘÍ KREČMER - 2:1! Asistence: Michal Strachota.

04:49
    Ale o necelou minutu později je vyrovnáno! Po samostatné akci skóroval MICHAL STRACHOTA - 1:1! Bez asistence.

03:51
    Torpedo se prosazuje jako první, konkrétně se to podařilo FILIPU HECZKOVI - 0:1! Bez asistence.

Branky a nahrávky: 5. Strachota, 8. Krečmer (Strachota), 16. Kiprov (Krupička), 53. Krupička (Kalaš), 55. Brychca (Freund), 60. Krupička (Freund) - 4. Heczko, 9. Bezděčík (Heczko), 10. Varta, 24. Bajgar (Kožušník M.), 30. Bajgar (Kožušník M.), 33. Kožušník P. (Kožušník M.), 47. Kuttler (Starostka), 51. Jurčík (Varta), 51. Kožušník M. (Kožušník P.)

x3m team SSK Future: Novotný (Hudec) - Brychca, Zezulka, Kadoch, Riebauer, Kalaš, Natov, Krečmer, Vančura, Lacko, Freund, Rebro, Dolejš, Krupička, Kyprov, Vedra, Jastřembský, Strachota
    Torpedo Havířov: Laja (Kotula) - Kowal, Firda, Varta, Kožušník P., Bezděčík, Čelechovský, Juhaňák, Bajgar, Vydra, Zahumenský, Kožušník M., Plášek, Starostka, Jurčík, Heczko, Suszka, Kuttler

Rozhodčí: Nábělek, Štengl