Litvínov – Slavia 6:5 (po s.n.) | Pardubice – Zlín 6:1 (kon.) | Liberec – K. Vary 3:2 (po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
6:1 (0:1, 4:0, 2:0)
Berani Zlín
Středa 02.11.2011, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

Domácí tým tedy po výborné druhé třetině otočil nepříznivý vývoj a vítězí s přehledem 6:1. Nejlepší hráči utkání jsou za domácí Jan Kolář I a za hosty jediný střelec Roman Vlach. (20:22:01)

60:00

59:48
    Michal Důras nejprve ve slušné šanci z pravé strany pouze napálil Růžičku a poté je vyloučen, když dostává dvě minuty za vysokou hůl.

59:37
    Do slušné pozice se dostal Brendl, ale ten je atakován a padá k zemi. Po následné šarvátce dostává Jan Buchtele dvě plus dvě minuty za hrubost plus osobní desetiminutový trest za nesportovní chování. Trest dostal i Petr Čajánek, který vidí dvě minuty za hrubost.

59:28
    Hosté hrají plném počtu.

59:01
    Kousal posílal zpoza branky šikovný touš do brankoviště, kde si jeden z hostů málem zapsal nešikovný zásah za záda Horčičky. Ten naštěstí pro hosty jeho zásah bruslí chytá.

58:20
    Pardubice drží puk za vlastní brankou a jen velmi pomalu rozjíždějí útočnou akci. Pohodlný náskok domácí k ničemu nenutí.

57:28
    Přesilovka pro domácí tým. Dvě minuty totiž dostane Tomáš Sýkora za hákování.

56:49
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Buchtele zavezl puk do útočné třetiny, kde přenechal na v posledních utkání velmi slušně bodujícího ROBERTA KOUSALA, který prudkou ranou k pravé tyči zvyšuje již na propastných 6:1. Asistence: Jan Buchtele.

55:59
    Köhler z druhé vlny zakončuje pouze do betonů přesouvajícího se Martina Růžičky v brance domácích.

55:29
    Hamrlík dostal zpoza branky slušnou nahrávku, do které se bez přípravy opřel, jenže ji otírá pouze o boční síť.

55:01
    Hostující tým v plném počtu.

54:47
    Dnešnímu utkání přihlíží 7120 diváků.

54:19
    Kolář I nepřesně rozehrál a domácí jsou venku z útočného pásma.

53:41
    Únik Vlacha po pravé straně končí na betonech připraveného Růžičky, který vyráží.

53:20
    Pokus hostů o útočnou akci zastavuje sudí, který píská pro ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.

53:01
    Přesilovka pro Pardubice. Dvě minuty za krosček dostává Bedřich Köhler.

52:58
    Buchteleho slušná rána z mezikruží míří vysoko nad brankou.

52:08
    Rákos po objetí branky zkoušel zasunout puk, jenže branku netrefil. Kotouč následně odjíždí domácím z útočného pásma.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 27. Nahodil (Radil), 31. Kolář I (Koukal, Sičák), 35. Sim (Nosek, Borer), 40. Buchtele (Kolář II, Brendl), 51. Kolář I (Starý, Koukal), 57. Kousal (Buchtele) - 17. Vlach (Tesařík, Galvas)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) – Píša, Kočí, Kolář II, Sičák, Benák, Drtina, Borer – Kolář I, Koukal, Starý – Brendl, Kousal, Buchtele – Sim, Elkins, Nosek – Radil, Rákos, Nahodil.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina

Berani Zlín: Horčička (Sedláček) – Hamrlík, Řezníček, Matějíček, Galvas, Tesařík, Linhart, Valenta, Zámorský – Ondráček, Leška, Köhler – Holík, Roman Vlach, Čajánek – Důras, Sýkora, Veselý – Kubiš, Honejsek, Čech.

Trenéři: Rostislav Vlach a Josef Turek

Rozhodčí: Polák, Smitka - Lederer, Gebauer