Spišská N. Ves – Trebišov 3:1 (kon.) | Trnava – Púchov 3:2 (kon.) | Prešov – Michalovce 4:2 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Senica 7:1 (kon.) | Piešťany – Pov. Bystrica 5:4 (kon.) | Detva – Bardejov 3:2 (po s.n.)
ŠHK 37 Piešťany
5:4 (1:2, 1:1, 3:1)
HK 95 Považská Bystrica
sk Pátek 04.11.2011, 18:001. liga (SR)

Piešťany napokon vybojovali povinnú výhru ale bolo to len tak tak. Hostia tri krát v zápase viedli, domáci však poslednú tretinu vyhrali 3:1 vrátane víťazného gólu na 5:4 16 sekúnd pred koncom! Ďakujem za pozornosť. (20:24:30)

60:00

59:44
    Piešťany dali gól!
    Neskutočný záver je tu! Domácich odklial a od blamáže dostal gól Jozefa HARINGA, ktorý prekonáva Mišoveca. Gól skutočne v hodine dvanástej pre favorita.

59:28
    Záver je riadne nervózny, ale bude sa zrejme predlžovať.

59:14
    Hostia v plnom počte.

57:14
    Matej Šugár oslabí hostí v závere zápasu na 2 minúty za vrazenie na mantinel.

57:09
    Považská Bystrica prehrala posledné dva duely so skóre 1:12 (doma s Detvou 1:6 a v Bardejove 0:6), no dnes je u favorita blízko k bodovému zápisu.

54:41
    Ján Románek je zatiaľ motorom domácich, mal prsty vo všetkých štyroch góloch domácich - zatiaľ má 1+3. Favorit z Piešťan však potrebuje ešte pridať aby nezakopol.

51:22
    Považská Bystrica dala gól!
    Domáci sa z náskoku dlho netešili. Netrvalo ani minútu a Ivan SLÁVIK vyrovnáva a stav zápasu je po štvrtý krát nerozhodný! Asistencie si pripísali Valach a Lipták.

50:23
    Domáci síce presilovku nevyužili, ale tesne po jej konci zostali v pásme a Vladimír URBAN konečne dostal domácich prvý raz do vedenia! Asistencie: Románek a Peško.

50:10

48:10
    Jaroslav FIlo podrazil domáceho hráča a je to znova presilovka pre Piešťany!

48:03
    Piešťany mali v druhej tretine jasne navrch čo sa týka streľby, v prostrednej časti súpera prestrieľali 28:7, a pred treťou časťou bol pomer striel 38-16 pre domáci celok. Stav je však stále nerozhodný.

46:52
    Dnešné stretnutie sleduje 680 divákov.

44:37
    Domáci stále nie a nie na zimnom štadióne v Piešťanoch preklopiť vedenie na svoju stranu, pritom so strieľaním gólov nemávajú problémy - majú jasne najlepšiu ofenzívu v lige!

41:53
    PIEŠTANY využili presilovku vďaka Jánovi ROMÁNEKOVI, asistencie Haring a Vrána. Tretí raz je stav zápasu vyrovnaný!

40:46
    Jedna z ďalších presiloviek pre Piešťany. Marek Lukáč ide na dve minúty na lavicu hanby, za sekanie.

40:20
    A hneď na úvod tretiny tu máme vzájomnú potýčku. Do seba sa pustili Martin Chylo a Tomáš Volek, obaja už dostávajú trest 2+10.