Frýdek-M. – Val. Meziříčí 1:2 (po pr.) | Přerov – Uh. Hradiště 4:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Prostějov 4:3 (po s.n.)
Řisuty – Děčín 3:4 (kon.) | Milevsko – Jablonec n/N 3:2 (kon.) | Lev Benešov – Kobra 5:6 (po pr.)
Technika Brno – Břeclav 5:2 (kon.) | Klatovy – Klášterec nO 1:2 (po s.n.) | Sokolov – Bílina 4:6 (kon.)
Opava – Havířov 3:4 (kon.) | Chotěboř – Jindř. Hradec 1:3 (kon.)
po s.n.
HK Baník Karviná
4:3 (0:1, 1:1, 2:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 05.11.2011, 17:002. liga skupina Východ

Konec zápasu. (20:43:26)

Viděli jsme nádherné utkání se šancemi na obou stranách, které dospělo až k samostatným nájezdům, ve kterých byla úspěšnější domácí Karviná, která bere dva body. Dnes se s Vámi loučím.

65:00
    Karviná právě vstřelila branku!
    Černý si Iláše položil na záda a zakončoval do prázdné branky. Karvinský gólman nádherně zvedl nohu a puk vykopl. Karviná vítězí díky nájezdové trefě FILIPA ŠTEFANKY.

Za hosty Michlal Černý.

Taťák vyrazil.

Za Karvinou Valchař.

Iláš jeho forhendový blafák vyrazil nad.

Za hosty Stejskal.

Najel si hodně z úhlu a také trefuje tyč. 1:0

Za domácí Vladimír Luka.

Trefuje tyč. stále 1:0

Za hosty jede Duba.

Pomalými pohyby rozhýba Taťáka a pak jej propálil mezi betony.

Jako první se rozjede Filip Štefanka.

Kapitánové obou mužstev hlásí rozhodčím své nájezdníky.

Oba týmy mají po body, ale ani prodloužení neurčilo majitele toho druhého. Uvidíme nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    Moravec zkoušel ještě prověřit Taťáka, ale prodloužení končí.

64:55
    Taťák betony vychytal Javína.

64:51
    Iláš vychytal Osinu, poté domácí vyhodili a následně se Jestřábi dopustili icingu.

64:20
    Iláš vychytal Černého ránu a poté i pokus Čuříka.

63:45
    Moravec Šetří čas.

63:32
    Hodně přísné vyloučení. Marek Ivan dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

60:45
    Iláš přerušuje poté, co od modré pálil Smejkal.

60:27
    Lukova dělovka málem Taťákovi vypadla. Přesto ji udržel a vhazuje se před ním.

60:01

Hráči už se chystají ke vhazování.

Viděli jsme atraktivní třetí třetinu, která nabídla řau momentů, které rozdmýchaly atmosféru. Napětí byste zde na stadionu mohli krájet. Jelikož šedesát minut hrací doby vítěze nádherného, vyrovnaného zápasu neurčilo, uvidíme prodloužení.

60:00

59:57
    Offside Karviné.

59:05
    Samiecova rána zablokována.

58:58
    Ivan se obtáčel okolo branky. První zákrok pro Taťáka.

58:51
    Bude se šít. Prostějovského hrdinu dnešního zápasu v brance nahradí Stanislav Taťák.

58:51
    Hostujícímu gólmanovi spadla maska. pukem určitě nedostal, ale nečím zasažen byl, protože na hlavě krvácí. nyní je v péči lékařů.

57:31
    Ševčíkova rána byla zablokována. Puk doklouzal k Ilášovi, který přerušil hru.

56:57
    Strkanice před Musilem. Hráči si vyměnili pár šťouchanců, ale sudí se nechystá vylučovat. Buly v pásmu hostí.

56:46
    Osina znovu pálí. Tetokrát trefuje Valchaře a Karviná znovu posílá puk ze svého pásma.

56:25
    Osinovo dělo zadunělo o zadní mantinel a domácí vyhazují.

56:22
    Prostějov bude hrát přesilovku. Filip Štefanka si odchází sednout za krosček.

55:54
    Ivanova střela zablokována.

55:33
    Luka Hegegyho přihrávku za Musilova záda nepropasíroval.

54:52
    Mikšan trefil obránce před sebou.

54:05
    Poté co si oba týmy několikkrát vyměnily puk, aniž by byli ohroženi brankáři, přichází icing Karviné.

52:45
    Akci Smejkala s Dubou zastavil offside.

52:27
    Sznapka minul Musilovu bránu.

52:02
    Po buly pálil Luka. Musil znovu přerušuje.

52:00
    Musil raději přikryl puk, neboť nepříjemně dotíral Samiec.

49:09
    Zachar hledal spoluhráče před brankou, ale nikdo mu nejel na pomoc.

Emoce vládnou stadionem. I na ledě, i v hledišti se hodně jiskří.

47:35
    Jestřábi mohli dorážet do prázdné branky, ale obránci kotouč pohlídali.

47:22
    Vhazovat se bude před domácí brankou. Ale až poté ci si Peštuka s Ivanem vymění názory.

47:22
    Po debatě s čárovími sudí musel uznat, že branka Jestřábů platit nemohla, neboť před Žajglovou střelou do prázdné klece byl Iláš trefen do masky.

46:55
    A máme opět vyrovnáno. David Galvas nahazoval od modré čáry a před musilem kotouč dvakrát změnil směr. Nejprve se dotknul Holuša a poté kotouč nasměroval mezi Musilovy betony RADIM VALCHAŘ. Asistence: Holuša, Galvas.

46:31
    Po Štefankově ráně hra přerušena. Buly v pásmu hosté.

46:06
    Petr Musil hrdinou okamžiku. Studený před brankou nádherně našel Ivana a prostějovský brankář se za ním stihl zázračně přesunout.

45:46
    Moravec s Lukou dlouho motali obráncům hlavy. Ti našli vysvobození v podobě icingu.

45:03
    Zakázané uvolnění Jestřábů.

44:27
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Od modré čáry pálil Kumstát, Iláš jeho ránu neudžel a Hegegy si jej srazil do vlastní sítě. Gól připsán PETRU ZACHAROVI, který byl nejblíž. Asistence: Kumstát, Čuřík

44:00
    Po nahození ze středního pásma Iláš přerušuje hru. Buly v pásmu Karviné.

43:45
    Střely Vladímíra Luky mají zkrátka takovou razanci, že, i když pálil od modré čáry, musel se Musil hodně natahovat.

42:45
    Zachar ve velké šanci minul.

41:52
    V doznívajícím tlaku přesilovky pálil Galvas.Studený dorážel jen do Musilových betonů, ale MAREK IVAN stál na správném místě a dokplepl kotouč do prázdné branky. Máme zaděláno na zajímavou zápletku. Asistence: Studený

41:03
    Galvas rovněž nemířil přesně a Jestřábi vahazují.

40:49
    Luka orazítkoval zadní mantinel.

40:44
    Javínova střela byla sice hodně silná, ale Musil měl dobrý výhled a neměl s ní problém. Hra přerušena.

40:21
    Prostějov, který je stále v oslabení vyhazuje kotouč ze svého pásma.

40:01

Hráči už se srocují u středového kruhu a třetí třetina za malou chvíli vypukne.

Poslední třetina začne přibližně v 18:43.

Na ledě se rozbruslují Michal Tomiga a Tomáš Stráněl. Trenér Zachar zřejmě plánuje jejich nasazení do poslední dvacetiminutovky.

I druhá třetina nabídla skvělý hokej plný šancí. Více jich na svých holích měli domácí, kteří jej však stihli proměnit jen v jednu regulérní branku. Druhá nebyla uznána pro vysokou hůl. Jestřábi se zásluhou Doseděla tredili také, takže stále vedou o jednu branku.

40:00

39:59
    Valchařova rána sražena do ochranné sítě. Ještě jedno buly před Musilem.

39:54
    Luka nahazoval od červené, ale Musil pro jistotu přerušil.

39:45
    Jestřábi vyhazují až k Ilášovi.

39:39
    Tlak Karviné řeší Kumstát sekáním.

39:22
    Galvas pálil a Studený dorážel. Poté pálil Štefanka a Ivan nedokázal puk usměrnit do prázdné klece!

39:05
    Škatula minul a poté jeli hosté dva na jednoho. Štefanka lehl do přihrávky a Iláš poté přerušil hru.

38:23
    Musil musel zasahovat vyrážečkou nejprove proti Holušovi a poté proti Samiecovi. Zvládl to na výbornou.

37:58
    Moravec nabízel puk před branku, ale nikdo v modrém tam na něj nečekal.

37:38
    Žajgla míjí Ilášovu branku.

37:32
    Luka při přechodu do útoku nedostáhl na Moravcovu nabídku a domácím je pískán icing.

37:09
    Divíci se zlobí, ale Filip Štefanka už s pukem skutečně byl za modrou čarou. Offside Karviné.

37:04
    Domácí po vstřeleném gólu hýří aktivitou. Sevřeli hosty v jejich pásmu a ti se brání jen za cenu zakázaného uvolnění.

36:30
    Fanoušci Prostějova, kteří jsou dnes také přítomní, vyvolávají jméno Petra Musila, který nádherným semaforem zastavil Štefanku.

36:00
    Tak přeci jen se domácí dočkali. Galvas si na modré vyměnil kotouč s VLADIMÍREM LUKOU, který ohromnou bombou trefil přesně mezi Musilovy betony. Asistence: Galvas, Moravec

35:40
    Jestřábi vyhazují kotouč ze svého pásma.

35:36
    Luka pálil s ohromnou razanci. Moravcova první dorážka šla do Musila, ale druhá, který směřovala do odkryté klece branku přeletěla.

35:27
    Nádherný lapačkový zákrok Petra Musila. Javín se chytá za hlavu.

35:14
    Po Galvasově ráně mohl Luka dorážet do prázdné branky, ale kotouč mu přeskočil hůl.

34:54
    Domácí se radovali. Galvas tvrdě páli a Morávec dorážel. Jenže měl hokejku přiliš vysoko a branka není uznána, jelikož byla dosažena vysokou holí.

34:47
    Domácí si vytvořili tlak v útočném pásmu a Smejkal si musel pomoct faulem. Dvě minuty za nedovolené bránění.

34:09
    Lukovu ránu Musil uklidil betony do rohu a Jestřábi vyhazují na zakázané uvolnění.

33:10
    Ale PETR DOSEDĚL už mířil přesně. Jeho rána od modré neměla až tak velkou razanci, ale Iláš měl zakrytý výhled a kotouč mu propadl. Asistence: Kumstát, Černý

32:59
    Rověž Stejskal.

32:50
    Zachar pálí mimo.

32:28
    Žajgla chtěl přihrávat spoluhráči před branku, ale Hegegy kotouč chytl do ruky a schoval pod tělo, což pro něj znamená dvě minuty za zdržování.

31:30
    Stejskal se zkoušel obtočit okolo branky, ale Iláš se stihl přesunout.

31:19
    Mikšanovu ránu Musil vyrazil hrotem lapačky nad.

31:13
    Hostům se nezdařila rozehrávka a je z toho icing.

30:12
    Stejnětak Iláš proti Šebkovi.

29:48
    Musil měl obrovské problémy s Lukovou jedovkou, ale obstál.

29:07
    Peštuka v dobré střelecké pozici upadl a domácí vyhazují kotouč.

28:30
    Dobrý forčeking domácích způsobuje problémy v hostující rozehrávce.

27:32
    Musil přerušuje hru, poté co Hegegy nebezpečně pálil.

27:23
    Navíc Štefanka fauloval a pro Karvonou přesilová hra končí.

27:23
    Útok se založit nepovedlo a je z toho zakázané uvolnění.

27:10
    Luka se s svým nezodpovědným sólem neuspěl a Karviná znovu začíná od své branky.

26:50
    Ani nyní se domácí v pásmu neusadili a Prostějov znovu vyhazuje.

26:26
    Hosté vyhazují do středního pásma.

26:07
    Samiec se znovu dral do šance a byl přidržen Petrem Žajglou, který za to dostává dvě minuty.

25:50
    Galvasova dělovka sražená do rohu.

25:46
    Samiec se natlačil na branku. Musil jej vychytal a bude se vhazovat v pásmu Jestřábů.

23:33
    Javín se hodně diví, protože Ševčík si na něj doslova lehnul a poté se odporoučel k zemi. Přesto je Javín trestán za hákování.

22:51
    Osina to zkoušel, ale opět šla jeho rána mimo.

22:28
    Zachar se svíjí na ledě, ale vylučovat se nebude. Buly před Musilem.

22:05
    Hra z pásma do pásma, ale střely k vidění nejsou.

0:58
    Ivan na modré nedosáhl na kotouč a domácí se dopouští zakázaného uvolnění.

20:48
    Stejskal pálil mimo. Poté se puk dostal k Dubovi, který také zkoušel štěstí, ale pozorný Iláš chytá a přerušuje hru.

20:01

Hráči obou týmů už jsou na ledě a druhá třetina za malou chvíli vypukne.

Druhá třetina začne přibližně v 17:50

Máme za sebou první třetinu vyrovnaného utkání, ve kterém měla zatím více ze hry domácí Karviná, která častěji ohrožovala soupeřova brankáře. Nicméně se domácí se v úvodu dopustili chyby, kterou hosté potrestali brakou Michala Černého, a tak se mohou těšit z jenobrankového vedení. hraje se pohledný a rychlé hokej, takže máme před sebou zajímavé dvě třetiny.

20:00

19:58
    Osina pálil a Iláš jeho střelu schoval v lapačce. V první třetině uvidíme ještě jedno vhazování.

19:50
    Osina pálí nad.

19:30
    Černý v dobré pozici, ale Iláš byl proti.

19:08
    Jestřábi se špatně domluvili a je z toho jejich zakázané uvolnění.

18:45
    Omlouvám se za překlik. První třetina stále běži. Puk mimo hrazení. Buly před Ilášem.

18:05
    Offside domácích.

17:51
    Duba se pokoušel proháčkovat do šance a přesilovka pro Karvinou končí, neboť byl hákován Galvasem.

17:34
    Galvas pálil šetě dvakrát. Jednou trefil beka před sebou. Podruhé bránu netrefil.

17:12
    Musilovy betony zastavily ránu Galvase.

16:50
    Javín pálí nad a Prostějov se opět osvobozuje.

16:31
    Jestřábi vyhazují kotouč až za Ilášovu branku.

16:12
    Hosté šetří čas ve středním pásmu.

16:12
    Luka se prháčkoval do šance. Jeho pokus mohl dorážet Studený, ale byl podražen Dosedělem, který si odsedí dvě minuty.

15:45
    Doseděl pálí vedle Ilášovy branky.

15:21
    Moravec se tlačil do šance, ale padající obránce mu před brankou zalehl kotouč. Hra přerušena.

15:10
    Javín trefil obránce.

14:37
    Divíci už se radovali, ale puk po Valchařově ráně sice Musilovi propadl, ale odkutáles se vedle branky. Hosté pod tlakem vyhazují na zakázané uvolnění.

14:08
    Samiec nádherně před brankou našel Holušu. Tennetrefil mezírku mezi Musilovými betony.

13:27
    Prostějov se usadil v útočném pásmu a Iláš přerušuje hru poté, co schoval Dubovu ránu v lapačce.