Líšeň – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Olomouc B 2:1 (kon.) | Hlučín – Hulín 5:1 (kon.)
Kroměříž – HFK Olomouc 0:1 (kon.) | Břeclav – Slovácko B 3:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:0 (1:0)
FK Frýdek-Místek
Sobota 05.11.2011, 10:15 • SK Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga

Celková statistika utkání: střely na bránu: 4:3, střely mimo: 1:6, rohy: 5:4, fauly: 18:21. Utkání přihlíželo 240 diváků. (12:27:47)

Hosté se ve druhé půli zlepšili, posledních dvacet minut domácí zatlačili, ti se však s vypětím všech sil ubránili. Klíčový zákrok vytáhl gólman Sedmidubský. Již poněkolikáté se tak domácí zbytečně strachovali o výsledek, zejména poté, když Jan Malík nepřidal druhou uklidňující branku. Na třetí pokus se tak Líšni podařilo doma s Frýdkem vyhrát, přičemž v minulosti s tímto soupeřem neuhrála ani bod. S tímto konstatováním se ze stadionu v Líšni odmlčuji, podzimní sezona MSFL končí příští víkend, odtud se opět přihlásím na začátku jarní části soutěže.

90+1
    Pojistku mohl přidat v nastaveném čase Martin Krejčí, když z brejku dostal míč z pravé strany do vápna od Jaroslava Dufka, ale gólman Prepsl zachránil svůj tým od druhé branky.

90
    Hlavní rozhodčí se rozhodl nastavit druhou půli o jednu minutu.

84
    Tak žlutým kartám stále není konec, dalším potrestaným je Michal Belej.

81
    Tak rozhodčí tady rozehrál kartový mariáš, bohužel pro domácí, zase musel tasit kartu, pro gólmana Tomáše Sedmidubského.

78
    Poslední střídání Frýdku-Místku, hřiště opustil Oldřich Kostorek, na trávník naskočil Ondřej Dvořák.

77
    Opět napomínání z ruky hlavního arbitra a znova pro Líšeň, tentokrát pro Marka Širokého.

74
    Další žlutá karta pro domácího hráče, je jím Pavel Hebron.

72
    Žlutou kartou je napomínán Jaroslav Dufek.

71
    Centr z pravé strany před bránu na Hynka Prokeše, ten vystřelil na malém vápně a Sedmidubský na brankové čáře zachraňuje domácí Líšeň.

71
    Poslední střídání v domácím dresu, odpočinout si jde Jakub Mičko, na hřiště vbíhá Michal Šudoma.

67
    Hosté zahrozili, to když se prodral přes tři obránce podél brankové čáry Martin Cesnek, ti ho nechali odcentrovat, naštěstí pro Líšeň nikoho ze spoluhráčů před brankou nenašel.

64
    Také hosté podruhé vystřídali, odehráno má dnes Petr Soukup, namířeno na hřiště má Radomír Chýlek.

61
    Líšeň podruhé vystřídala, trávník opustil Jan Koudelka, přišel Jaroslav Dufek.

55
    Velká šance na domácí straně navýšit vedení, z protiútoku dostal míč na pravou stranu Jan Malík, udělal kličku, prošel do vápna až před gólmana, na něhož nevyzrál, ten jeho střelu odvrací na rohový kop.

47
    Hned na začátku druhého poločasu střídání v domácím dresu, ze hřiště odchází Jaroslav Vrtěna, místo něj do zápasu vstupuje Martin Drábek.

46

David Javorský

Branky: 18. Krejčí

Karty:   72. Dufek (LIS), 74. Hebron (LIS), 77. Široký (LIS), 81. Sedmidubský (LIS), 84. Belej (LIS) - 9. Grussmann (FRM)

SK Líšeň 2019: Sedmidubský - Čampa (K), Široký, Dostálek, Hebron, Vrtěna, Mičko, Krejčí, Koudelka, Belej, Malík.
    FK Frýdek-Místek: Prepsl - Švrček, Wozniak, Staněk (K), Literák, Kostorek, Cesnek, Soukup, Biolek, Grussmann, Prokeš.

Rozhodčí: Machát - Talpa, Hájek.