Sokol Písek
32:11 (16:3)
SSV Dornbirn Schoren
Sobota 05.11.2011, 15:00Challenge cup

Tak je za námi další kolo Challenge Cupu, ve kterém hráčky Písku jasně opanovaly dnešní zápas, proti Dornbirnu. Rakušanky sice ve druhé půli hrály lépe, skórovaly více, než v prvním poločase, na body to ale ani nemohlo stačit, protože Jihočešky vstřelily dalších šestnáct gólů. V celkovém součtu tak hráčky Písku vyhrály 32:11. To je pro tuto chvíli vše. Z Písku se s vámi loučí Tomáš Němec. U dalšího onlajnu z házené nashledanou. (32:11) (16:26:52)

60
    Konec zápasu. (32:11) (0:0)

60
    V závěru Bischof zahrávala sedmimetrový hod, ale neuvěřitělně přestřelila. (32:11) (0:0)

60
    Poslední minuta trápení Dornbirnu. (32:11) (0:0)

59
    Vyhnalová přidala třiadvacátý gól Písku. (32:11) (0:0)

58
    Hosující trenér Tamer Cirit dostal žlutou kartu. (31:11) (0:0)

57
    Rychlý útok zakončila Janoušková dalším gólem. (31:11) (0:0)

57
    Rauter pěkně vyrazila střelu Vyhnalové z výskoku. (30:11) (0:0)

56
    Šáchová vychytala sedmičku Moosbrugger. (30:11) (0:0)

55
    Stellnerová usedá ke dvouminutovému trestu. (30:11) (0:0)

55
    Třicátý gól dala Stellnerová, která napálila míč k bližší tyči. (30:11) (0:0)

54
    Nechytatelnou střelu vypustila Keslerová. (29:11) (0:0)

53
    Müller upravila na rozdíl sedmnácti branek. (28:11) (0:0)

53
    Tentokrát Vyhnalová byla v roli asistentky, ta vyslala Dvořákovou do úniku, který zakončila střelou do šibenice. (28:10) (0:0)

52
    Další gól přidala Borovská. (27:10) (0:0)

51
    Rosu vyloučena na dvě minuty. (26:10) (0:0)

51
    Vrabcová se trefila k pravé tyči, Szabo se po míči natahovala marně. (26:10) (0:0)

50
    Vrabcová zakončovala do horní tyče. (25:10) (0:0)

49
    Další paráda! Borovská vyslala Vyhnalovou do úniku a ta nechytatelnou střelou navýšila vedení Písku na patnáct branek. (25:10) (0:0)