Neděle 06.11.2011, 11:00 • Letohrad • CROSSDOCK Extraliga

Bod navíc za vyhrané samostatné nájezdy si připisuje Kladno, když se jako jediný trefil DANIEL HNÍZDIL.

Poslední Jiří Košťál za domácí nedává a Kladno tak vítězí.

Kapitán Petr Ogurčák jako třetí za Kladno gól nedává.

Za Letohrad Ondřej Lux - nedává.

Za Kladno se připravil Daniel Hnízdil - a Šimaru překonává!

Za Letohrad nastupuje talentovaný dorostenec David Halbrštát - gólman mu míček vypíchl - nedává.

Jako první jede kladenský Daniel Nosek - nedal.

Samostatné nájezdy začínají.

Po třetí třetině je stav 3:3 a budou následovat nájezdy. Střely ve třetí třetině byly 4:12, celkově 16:38. Nájezdy začnou za malou chvíli.

45:00

44:06

Hnízdil vyhrál buly a TOMÁŠ KUDELA překvapil Šimaru - 3:3. Asistence: Daniel Hnízdil.

44:04
    Kladenští dostali míček za brankovou čáru, ale až po písknutí rozhodčího. Stav je stále 3:2.

43:18
    Do lapačky kladenského brankáře se trefil Košťál, brankář rozehrává.

43:01
    Oddechový čas pro hosty.

43:01
    Do konce zbývají dvě minuty a hra je velice uspěchaná, zběsile se přelévá ze strany na stranu.

41:15
    Protzner sám v samostatném nájezdu neuspěl!

40:50
    Protzner je zpátky ve hře a ta se teď přestěhovala před kladenského brankáře.

39:22
    Po střele jednoho z kladenských obránců míček zůstává pd Šimarovým betonem.

38:41
    Za podražení je vyloučen letohradský Jaromír Protzner. Kladno hraje přesilovku.

37:30
    Odbila poloviny třetiny a brankáři si mění strany.

37:06

Po souhře Štěpáníka a Hnízdila se za záda Šimary trefil PETR OGURČÁK - 3:2. Asistence: Daniel Hnízdil, Radim Štěpáník.

34:17
    Letohrad právě vstřelil branku!

Po nahrávce Malíka svojí pověstnou dělovkou od červené propálil vše, co mu stálo v cestě, TOMÁŠ KUBÍČEK - 3:1. Asistence: Jan Malík.

33:33
    Po souhře Luxe a Frimla se k míčku dostal Minařík, který však pálil pouze do brankáře.

33:04
    Na trestnou odchází kladenský Čermák, který dostává dvě minuty za nehezky vypadající faul na Paukrta.

32:43
    Hnízdilova střela opět rozezvonila konstrukci letohradské branky.

31:06
    Trest Malíka končí, současně se Letohradští dostávají před kladenskou branku.

30:01

Další třetina začne přibližně v 12:17.

Po druhé třetině Letohrad vede stále 2:1, střely za druhou třetinu jsou 10:14.

30:00

29:28
    Krásný zákrok Šimary - dělovku Dědiče od modré ladným obloukem vychytal do své lapačky.

29:05
    Za hákování je vyloučen domácí Jan Malík.

28:52
    Další nebezpečná situace pro Šimaru, který nakonec míček po střele jednoho ze soupeřových hráčů skrývá do své lapačky.

26:33
    Svižnou střelu na Šimaru vyslal Hnízdil, ten vyráží betonem ...

25:26
    Letohradší oslabení ustáli bez ztráty kytičky, Košťál je zpátky ve hře.

22:47
    Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen domácí Jiří Košťál.

20:26
    Do útoku se hnal Lux, svou akci ale nedokončil. Vzápětí na druhé straně útočí Hnízdil a Štěpáník, Šimara je ale též bezchybný.

17:41
    Za podražení je vyloučen hostující kapitán Petr Ogurčák.

16:24
    Teď zvonila tyčka letohradské branky, Šimara ale chytá.

16:01
    Před kladenskou brankou se pokoušel prosadit Ondráček, ani nadvakrát ale Jirotku nepřekonal.

15:01

Další třetina začne přibližně v 11:38.

Po první třetině Letohrad vede 2:1. Střely za první třetinu jsou 2:12, Letohrad málo střílí a obě dvě své střely zužitkoval.

15:00

14:19

Letohrad vede 2:1 po třetí dorážce JIŘÍHO KOŠŤÁLA. Bez asistence.

12:17
    Za podražení je vyloučen kladenský Tomáš Kudela.

10:56

Po střele Dědiče se míček odrazil od mantinelu přímo na hokejku PETRA OGURČÁKA a ten se nemýlil - 1:1. Asistence: Michal Dědič.

09:31
    Za faul loktem je vyloučen letohradský Leoš Janďourek, Kladno hraje přesilovku.

08:00
    Kladenští jsou aktivnější, Letohrad zatím jen brání a hrozí z brejků, které se ale nedaří. Teď střílel Kouba, Šimara chytá.

06:24
    Protzner měl další šanci, nakonec se ale k zakončení pořádně nedostal.

05:33
    Dvě tutovky spálil kladenský Nosek, když nejprve trefil na poslední chvíli nastavenou lapačku Šimary a poté na něj zívalo odkrytý růžek letohradské branky.

04:18
    Trest Tvarůžka končí, Kladno se opět žene do útoku.

03:39
    Letohradští ale zatím pouze kombinují a ke střele a ani do pásma se nedostávají.

02:18
    Za nedovolené bránění je vyloučen kladenský Martin Tvarůžek.

00:48
    Po kombinaci Ondráčka a Halbrštáta první střelu Letohradu v gól přetavil JAROMÍR PROTZNER - 1:0. Asistence: David Halbrštát, Roman Ondráček.

00:13
    Do prvního útoku se hnali Kladenští, první střelu vyslal kladenský Štěpáník. Vzápětí na kruhu zůstává ležet Kormunda, nakonec se ale zvedá a odchází na střídačku.

00:01

Do začátku zbývají tři minuty, Kladno už také přichází.

Za malou chvíli se začne, Letohrad už nastupuje na střídačku.

K rozcvičce přichází také hosté, kteří jsou dnes pouze ve 12ti lidech.

Letohrad se už rozcvičuje na hrací ploše. Za Letohrad dnes po dlouhé době nastoupí také Roman Ondráček a dnes také budou hrát dorostenci, kteří včera hráli v Kladně a zvítězili na nájezdy.

SK OEZ Testa Letohrad: Šimara (Janoušek) - Kubíček, Janďourek, Rybka, Malík, Friml "C", Grund, Lux, Minařík, Kormunda, Ondráček, Halbrštát, Proztner, Košťál, Večerník, Paukrt, Rail

HBC ALPIQ Kladno: Jirotka (Tvarůžek O.) - Kudela, Dědič, Kouba, Soukup, Čermák, Hnízdil D., Štěpáník, Ogurčák "C", Nosek, Šíma R., Tvarůžek M., Šíma J.

Rozhodčí: Gráca, Diblík

Kladno přijelo v malém počtu hráčů a včera v Hradci Králové prohrálo takřka fotbalovým výsledkem 1:0.

Letohrad včera hrál doma s Plzní a nakonec doslova vydřel samostatná střílení, když v poslední minutě na 2:2 srovnal Lux. V nájezdech ale neuspěl a připsal si tak pouze bod.

Krásný slunečný den z Letohradu. Za zhruba hodinku nám tu začne zápas 13. kola Tipgames extraligy hokejbalu mezi domácím Letohradem a hosty z Kladna.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Iva Janoušková

Branky a nahrávky: 1. Protzner (Halbrštát, Ondráček), 15. Košťál, 35. Kubíček (Malík) - 11. Ogurčák (Dědič), 38. Ogurčák (Hnízdil, Štěpáník), 45. Kudela (Hnízdil), 45. Hnízdil

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Janoušek) - Kubíček, Janďourek, Rybka, Malík, Friml "C", Grund, Lux, Minařík, Kormunda, Ondráček, Halbrštát, Proztner, Košťál, Večerník, Paukrt, Rail
    HBC Kladno: Jirotka (Tvarůžek O.) - Kudela, Dědič, Kouba, Soukup, Čermák, Hnízdil D., Štěpáník, Ogurčák "C", Nosek, Šíma R., Tvarůžek M., Šíma J.