Slavia – Nitra 39:25 (kon.) | Poruba – Olomouc 36:27 (kon.)
DHC Slavia Praha
39:25 (25:12)
UDHK ŠG Nitra
Neděle 06.11.2011, 17:00 • Sportovní hala Slavia - Eden. • Interliga ženy

V první půli jsme viděli střelecké galapředstavení Slavie a můžeme říci, že se rozhodovalo právě tam. Druhá půle byla totiž velmi vyrovnaná a Slavie ji vyhrála rozdílem pouhé jedné branky. S konstatováním, že se naplnily papírové předpoklady a domácí Nitru s přehledem porazily, se s Vámi z Edenu loučím. (39:25) (18:31:06)

60
    Konec zápasu. (39:25) (0:0)

60
    Peerová v poslední minutě chytá střelu z dálky a utkání tak končí. (39:25) (0:0)

59
    Sýkorová v závěru ještě koriguje. (39:25) (0:0)

59
    Černá dává další gól domácích. (39:24) (0:0)

58
    Vargová napodruhé už úspěšná. (38:24) (0:0)

57
    Při signalizované pasivní hře Vargová v nouzi střílí nad. (38:23) (0:0)

56
    Dobrá defenziva Nitry zabránila Slavii v navýšení skóre. (38:23) (0:0)

55
    Lenčéšová protrhla střelecké trápení hostujícího týmu. (38:23) (0:0)

54
    Jačková uvolnila Černou, která nedala šanci Medveďové. Jačková si však přivodila nějaké menší zranění a kulhá na střídačku. (38:22) (0:0)

53
    Sýkorovou vychytala skvěle Peerová. (37:22) (0:0)

Hostující hráčky jsou v útlumu, proto si jejich trenér bere oddechový čas. (37:22) (0:0)

52
    Při signalizované pasivitě vyzvala Černá nezjištnou přihrávkou Jonášovou a ta se z levého křídla nemýlí. (37:22) (0:0)

51
    Peerová jen sleduje, jak střely létají kolem její brány. Další nepřesnou vyslala Ivanová. (36:22) (0:0)

51
    A vzápětí se nabízel další, ale Černá si míč špatně zpracovala. (36:22) (0:0)

50
    Rychlý protiútok domácích bezpečně využívá Jačková. (36:22) (0:0)

50
    Jonášová je za to trestá. (35:22) (0:0)

49
    Hostujícím hráčkám teď chybí v útoku více trpělivosti. (34:22) (0:0)

48
    Další gól v podání Kláry Černé. (34:22) (0:0)

47
    Domácí hráčky přečkaly oslabení bez úhony. Černá hned po vypršení 2 minut vymetla šibenici v hostující bráně. (33:22) (0:0)

46
    Slávistky se snaží hrát i v oslabení aktivně, Kutlvašrová ale nemá přesnou mušku. (32:22) (0:0)

45
    Navíc byla vyloučena domácí hráčka Knedlíková. (32:22) (0:0)

45
    Vargová z rychlého protiútoku snižuje rozdíl ve skóre na deset branek. (32:22) (0:0)

Oddechový čas pro domácí. (32:21) (0:0)

45
    Šimáková zcela volná na středu, tak zkusila vystřelit a míč zapadl přesně k tyči. (32:21) (0:0)

44
    Přešlap hostující hráčky v útoku. (32:20) (0:0)

43
    Jačková chytře přehazovala brankářku, ale přehodila i bránu. (32:20) (0:0)

42
    Nepřesnosti v domácí rozehrávce hostující tým nevyužil, Lenčéšová nastřelila jen tyč. (32:20) (0:0)

42
    Peerová si na míč sáhla, přesto mu nezabránila, aby si našel cestu do sítě. Úspěšnou střelkyní Vargová. (32:20) (0:0)

41
    Romanczinová na druhé straně přestřeluje bránu hostí. (32:19) (0:0)

40
    Domácí kouč Střelec zvýšil na své svěřenkyně hlas a obrana najednou pracuje znovu skvěle. (32:19) (0:0)

39
    Z levého křídla si hezky naskočila Jonášová a střílí další gól. (32:19) (0:0)

38
    Děravá domácí obrana propustila Lenčéšovou a ta toho beze zbytku využila. (31:19) (0:0)

38
    Brankové hody pokračují, Ivanová snižuje. (31:18) (0:0)

37
    Knedlíková z pravého křídla prostřelila hostující brankářku. (31:17) (0:0)

37
    Kutlvašrová zůstala zcela volná na středu a ta toho nekompromisně využila. (30:17) (0:0)

36
    Znovu Vragová a znovu úspěšná. (29:17) (0:0)

36
    Romanczinová ostrou střelou z dálky překonává Medveďovou. (29:16) (0:0)

35
    Lenčéšová dává další gól Nitry. (28:16) (0:0)

35
    Vargová snižuje, domácí obrana zatím není tak konsolidovaná, jak byla v první půli. (28:15) (0:0)

35
    Domácí hráčky se nedomluvily a přicházejí o míč. (28:14) (0:0)

34
    První úspěšný zákrok si připisuje na své konto Peerová. (28:14) (0:0)

33
    Jonášová proskočila hostující obranou a skóruje. (28:14) (0:0)

33
    Lenčéšová také úspěšná na druhé straně. (27:14) (0:0)

32
    Černá překonává na druhé straně Medveďovou, která nahradila v bráně Burešovou. (27:13) (0:0)

32
    Ivanová šťastnou střelou překonává Peerovou, která nahradila do druhé půle Satrapovou. (26:13) (0:0)

31
    Knedlíková z pravého křídla otevírá skóre druhého poločasu. (26:12) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (25:12) (0:0)

Hráčky jsou již na palubovce, ty slávistické se chystají k rozehře. (25:12)

Návštěva na dnešním utkání není nijak výrazná, odhaduji to na 50 diváků. (25:12)

Tak to byla pořádná smršť! 25 branek mnohé týmy nevstřelí za celý zápas, hráčky Slavie to však zvládli už za první půli. Je vidět, že jsou při chuti, a tak je do druhé půle otázkou asi jen to, o kolik branek Nitra prohraje a kolik úspěšných střel Slavii ještě dovolí. (25:12)

30
    První poločas skončil. (25:12) (0:0)

30
    Poslední akci první půle měly hostující hráčky, ale Satrapová poslední střelu vykryla. (25:12) (0:0)

30
    Domluvený signál slávistkám vyšel skvěle, Pekařová se prodrala na brankoviště a dává 25. gól domácích. (25:12) (0:0)

Oddechový čas pro domácí. (24:12) (0:0)

29
    Jačková si vyběhla na střed a nekompromisní ranou pod břevno navyšuje náskok domácího týmu. (24:12) (0:0)

28
    Vargová nařízenou sedmičku bez problémů proměňuje. (23:12) (0:0)

28
    Pekařová vidí žlutou kartu a navíc se bude střílet z hranice 7m. (23:11) (0:0)

27
    Vargová proskočila domácí obranou a její střelu zastavila až branková síť. (23:11) (0:0)

26
    Nařízenou sedmičku proměňuje Černá. (23:10) (0:0)

26
    Ty ukončila přesnou střelou Raková. (22:10) (0:0)

25
    Nepřesnosti na obou stranách. (22:10) (0:0)

25
    Kanonýrka posledních okamžiků Jačková se prosazuje také v přesilovce. (21:10) (0:0)

24
    Následnou sedmičku ale Jonášová otřela jen o břevno. (20:10) (0:0)

24
    Na 2 minuty vyloučena hostující Bíziková. (20:10) (0:0)

23
    Po zákroku Satrapové znovu rychlý útok a v něm znovu úspěšná Jačková. (20:10) (0:0)

22
    Opět úspěšná na pravém křídla slávistka Jačková. (19:10) (0:0)

21
    Bíziková z pravého křídla snižuje. (18:10) (0:0)

21
    Jačková střílí již 18. gól svého týmu, je to zatím útočná smršť. (18:9) (0:0)

20
    Po menší odmlce se připomíná Sýkorová. (17:9) (0:0)

19
    Po neúspěchu Nitry v útoku se na opačné straně zadařilo Rakové. (17:8) (0:0)

18
    Jonášová se taky zapisuje mezi úspěšné střelkyně. (16:8) (0:0)

17
    Další gól domácích střílí z pravého křídla Raková. (15:8) (0:0)

16
    Kutlvašrová přišla s bleskovou odpovědí. (14:8) (0:0)

16
    Šimáková střelou mezi nohy překonává Satrapovou. (13:8) (0:0)

15
    Nádherná střela Černé z obrovské dálky přímo pod víko. (13:7) (0:0)

15
    Vargová snižuje. (12:7) (0:0)

15
    Sýkorová navíc vidí žlutou kartu. (12:6) (0:0)

15
    Černá se prosazuje střelou z dálky. (12:6) (0:0)

14
    Sýkorová si evidentně věří a dává další gól. (11:6) (0:0)

14
    Jonášová se po akci z levého křídla nemýlí. (11:5) (0:0)

13
    A podařilo se, Sýkorová se uvolnila a prostřelila Satrapovou. (10:5) (0:0)

Oddechový čas pro hosty. Hostující kouč Vraga už nemohl déle sledovat trápení svých svěřenkyň v útoku a zkusí svůj tým trošku uklidnit. (10:4) (0:0)

13
    Desátý gól domácích střílí Knedlíková. (10:4) (0:0)

12
    A znovu...tentokrát Tulipánová marně stíhala míč, který měl být pokusem o rychlý protiútok. (9:4) (0:0)

11
    Nitra chybuje v útoku a připisuje si již několikátou technickou chybu. (9:4) (0:0)

10
    Romanczinová proskočila obranou Nitry a navyšuje domácí vedení. (9:4) (0:0)

9
    Po delší době se prosazují hosté, ke střele nasadila Sýkorová a trefuje přesně. (8:4) (0:0)

8
    Kultvašrová si počkala na odražený míč a skóruje. (8:3) (0:0)

8
    A znovu zatím neudržitelná Mouleová, která se z pozice pivota bez problémů prosazuje. (7:3) (0:0)

7
    Satrapová podržela skvělým zákrokem svůj tým, ale následné rychlé založení útoku nevyšlo. (6:3) (0:0)

7
    Dva góly v rychlém sledu po sobě v podání Mouleové. (6:3) (0:0)

5
    Sýkorová snižuje technickou střelou. (4:3) (0:0)

5
    Černá se dnes poprvé prosazuje, když byla zcela sama proti hostující brankářce. (4:2) (0:0)

4
    Kultvašrová, která se do domácího týmu vrací po delší pauze skóruje. (3:2) (0:0)

3
    Mouleová prostřeluje Burešovou a srovnává. (2:2) (0:0)

3
    Vargová podruhé a znovu úspěšná. (1:2) (0:0)

2
    Rychlá odpověď Vargové. (1:1) (0:0)

2
    Knedlíková otevírá skóre. (1:0) (0:0)

1
    Lenčéšová se znovu dostala do šance, ale mířila nad. (0:0) (0:0)

1
    Za faul na pivotku Lenčéšovou vidí žlutou kartu Romanczinová. (0:0) (0:0)

1
    Jako první rozehrávají hostující hráčky. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Domácí Slavia nastupuje v červeno-černé kombinaci, hostující Nitra - Sereď v černo-modrém. (0:0)

DHC Slavia Praha: Peerová, Satrapová - Kudláčková, Raková, Knedlíková, Burdová, Romanczinová, Pekařová, Mouleová, Černá, A. Königová, Jonášová, Jačková, Kutlvašrová, Kvasničková, Pokorná, Jedličková.

Slávia UDHK ŠG Nitra-Sereď: Burešová, Medveďová - Csáková, Krajčovičová, Lenčéšová, Rácková, Vajsová, Bérová, Matoušková, Bíziková, B. Königová, Ivanová, Kisová, Vargová, Sláviková, Šimáková, Tulipánová, Sýkorová, Behinská, Halmová.

Rozhodčí: Halada, Pavlát.. (0:0)

Na úvod zní hymny obou států. (0:0)

Hezký podvečer ze Sportovní haly Slavia v pražském Edenu, kde se dnes odehraje zápas 8. kola házenkářské Interligy mezi domácí Slavií Praha a hostující Nitrou - Sereď. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Pavel Rosendorf

UDHK ŠG Nitra: Burešová, Medveďová - Csáková, Krajčovičová, Lenčéšová, Rácková, Vajsová, Bérová, Matoušková, Bíziková, B. Königová, Ivanová, Kisová, Vargová, Sláviková, Šimáková, Tulipánová, Sýkorová, Behinská, Halmová.

Rozhodčí: Halada, Pavlát